gototopgototop

Все про фітнес

PDFДрукe-mail

Статті - Наше здоров'я

І все-таки цей день настав! Ви вирішили записатися у фітнес-клуб. Тепер самий час вибрати потрібний вид тренувань. Такий, щоб шлях до стрункості був якомога коротший і приємніший.
А вибрати є з чого: щороку в світі з\'являються нові способи схуднення. Ось, наприклад, пол-денс, босу або core-фітнес.


На босу ногу

Bosu (Both Side Use) Босу-заняття дуже схожі на степ-аеробіку. Тільки під ногами у вас не тверда поверхня, а пружна півсфера, що погойдується. Виконуючи ті ж кроки і рухи, ви зіткнетеся з новою трудністю: вам доведеться ще і утримувати рівновагу, задіювати при цьому дрібні труднодоступні м\'язи-стабілізатори, що відповідають за поставу, баланс і природне положення корпусу. Босу-тренування допомагають укріпити вестибулярний апарат, поліпшити поставу, розвинути гнучкість, силу і спритність.
Підходить Bosu для всіх: і для новачків, і для бувалих спортсменів. Попередня підготовка не потрібна. Навіть маючи проблеми з суглобами, ви зможете займатися Bosu, оскільки пружна поверхня тренажера бере на себе частину ударного навантаження. Крім того, цей забавний тренажер використовується і в інших видах фітнесу, наприклад в пілатесі. Інструктори радять займатися Bosu 2 рази на тиждень.

Йде бичок, гойдається

Трохи схожа на босу-тренажер core-board. Це платформа, що коливається, крутиться на всі боки (вперед-назад, вправо-вліво і навколо осі). Щоб утримати на ній рівновагу, потрібно балансувати. А це, ой, як непросто.
Заняття на дошці такого балансування призначені для тренування всіх груп м\'язів, вони покращують координацію, активно задіюють дихальну і серцево-судинні системи, покращують поставу і примушують зайву вагу «танути на очах».
Для босу і «корів» є і протипоказання: порушення координації рухів, запаморочення, інфекційні захворювання, важкі хвороби органів кровообігу і дихання. Не варто займатися цими видами тим, хто недавно переніс травми і захворювання опорно-рухового апарату, людям з великою надмірною вагою, а також жінкам під час менструацій.

Худнути сексуально? Легко!

Ви пам\'ятаєте фільми «Стриптиз» з Демі Мур і «Танці в «Блакитній ігуані» з Деріл Хенна? Любите музику і танці, хотіли б стати ще сексуальнішими? Тоді спробуйте пол-денс, новий вид гімнастики, який робить жінок привабливішими і стрункішими, а чоловіків приводить в невимовне захоплення.
Pole-dance - це акробатичний танець біля жердини, щось середнє між танцем і спортивною аеробікою, запозичений у танцівниць. Дуже красивий і еротичний, але головне - корисний для здоров\'я. Пол-денс допомагає підтримувати тіло у відмінній формі і піднімає настрій. Ним можуть займатися не тільки молоденькі дівчата - пані будь-якого віку одержать від нього незабутнє задоволення.
Якщо у вашому місті спортивні клуби не пропонують такий вид фітнесу, не турбуйтеся - DVD-
диски з інструкціями професіоналів і жердини продаються у всьому світі. Окрім диска і жердини вам знадобляться лише 12-сантиметрові шпильки, зручний одяг (це можуть бути шортики і маєчка) і... відмінний настрій.

Стриптиз - не професія

У якомусь сенсі споріднений пол-денс - він заснований на рухах, які запозичені у танцівниць, що виконують стриптиз в нічних закладах.
«Кішечки», «хвилі», еротичні рухи стегнами... Все це ви тепер можете вивчити на практиці, перевтілившись в танцівницю. Так, в стриптиз-бар вас після тренувань візьмуть навряд чи, але розкутості завдяки тренуванням - додасться. До того ж, це відмінне навантаження для організму, що обіцяє відмінну поставу, підтягнутість і загальний тонус. М\'язи, танцюючи, ви не наростите. Тому інструктор до еротичних рухів додає звичайні вправи на прес, сідниці і для розтяжки.
На жаль, жердинами для стриптизу всі фітнес-центри не обладнані, зате всі запальні рухи стоячи, сидячи і лежачи ви вивчите досконало.
Кардіо-стриптиз прийде вам до смаку, якщо на фітнес ви ходите не тільки для спалювання зайвої ваги, але і для підняття настрою.

10 тренажерів для світчингу

Світчинг - відносно новий вид фітнесу. Протягом заняття ви змінюєте десять силових тренажерів, класичні аеробні вправи і кардіонагрузку. Навантаження відносно різноманітні (комплекс вправ досить-таки обмежений), припускає індивідуальні заняття. Не забувайте і про звичайну аеробіку, щоб пропрацювали абсолютно всі м\'язи і рівномірно спалювати жир.
У більшості фітнес-центрів про світчинг ще й не чули. З тієї простої причини, що десять тренажерів не кожний з них собі може дозволити.

Ми розповіли про новий і цікавий вид фітнесу. Насправді їх існує велика кількість. Якщо в алфавітному порядку: аквааеробіка, беллі-денс, йога, каланетика, кікбоксинг, пілатес, слайд-аеробіка, степ, стретчінг, тай-бо, цигун і багато іншого. На шляху до ідеальної фігури хочеться спробувати все, чи не так? Але як вибрати тип тренувань «за правилами»?

Фітнес-хитрощі

• Міняйте вид фітнесу, щоб вам не було нудно жити, і поєднуйте різні види між собою. Йогу - з силовими вправами, а танці - з навантаженням в тренажерному залі.
• Не думайте, що фітнес міняє тільки ваше тіло - ваша свідомість міняється теж. Кардіостриптиз і пол-денс зроблять вас більш жіночними, а босу-тренування додасть стійкості і упевненості в собі.
• Вибираючи вид фітнесу, подумайте про свій спосіб життя. Якщо ви цілий день носитеся, немов білка в колесі, то увечері навряд чи одержите задоволення від степ-аеробіки... Тим, хто по роботі дуже багато рухається і нервує, краще зупинитися на йозі або пілатесі. А тим, хто займається «сидячою» працею, більше припаде до смаку звичайна аеробіка, кікаеробіка і танцювальні види фітнесу. Домогосподарки віддадуть перевагу незвичайним тренуванням, на зразок бойових мистецтв, а ось майбутнім мамам можна порекомендувати фітбол або танці живота.
• Враховуйте і стан вашого здоров\'я. Якщо вас турбує варикозне розширення вен, то вибирайте легкі для ніг навантаження, наприклад, аквааеробіку. Гінекологічні хвороби або хвороби травного тракту? Забудьте про існування хула-хуп, займіться беллі-денсом. Проблеми з опорно-руховим апаратом? Ваш вибір пілатес і, знову ж таки, аквааеробіка.
• Якщо ви відчуваєте, що ваш рівень вищий за середній, переходьте в іншу групу, займайтеся індивідуально за своєю програмою або додайте додаткове навантаження після звичайних тренувань.
• Якщо ви іноді (або часто) пропускаєте похід у фітнес-центр, не припиняйте «навантажувати» себе. Забудьте, що таке ліфт - піднімайтеся тільки по сходах; виходьте на пару зупинок раніше, ніж вам потрібно, і якомога більше ходіть пішки.

http://jeybeauty.com.ua