gototopgototop

Календар вагітності 22 тиждень

PDFДрукe-mail

Статті - Календар вагітності

a_265Жінка
Ваше самопочуття, вірогідно, повинно бути таким як і раніше - хорошим.

Проблема статевого життя, під час вагітності, іноді часто обговорюється чоловіками, а іноді - не обговорюється зовсім. Найчастіше люди мають не зовсім правильне уявлення про секс у цей період. Саме час це обговорити.

Взагалі, у першому триместрі вагітності (під впливом токсикозу) жіноча сексуальна активність найчастіше знижується. В чоловіків вона залишається такою ж. Тому в перші 12 тижнів вагітності статеве життя найчастіше може протікати в альтернативних формах (не обов'язково як традиційний вагінальний статевий акт).

Із приходом другого триместру й поліпшенням самопочуття жінки її сексуальність наростає. Підсилюється статевий потяг (лібідо).

Оскільки збільшується загальний кровообіг в організмі вагітної, спостерігається посилення секреції в піхву, підвищується чутливість ерогенних зон.

Як наслідок цього - зростає здатність жінки до одержання оргазму під час статевого акту.

Багато жінок проявляють мультіоргастичність. За даними статистики, чимала кількість жінок уперше зазнали оргазм саме в цей період.

Що стосується чоловіків, то в цей час багато хто з них висловлюють побоювання - чи не небезпечний статевий акт для плоду? Деяких майбутніх батьків бентежить факт "присутності німого свідка" (тобто плоду) "по сусідству" з любовним актом.

Розвіюючи ці сумніви, треба сказати: існує небагато причин, що накладають обмеження на статеве життя в цей час. Про ці причини Ви напевно були б попереджені Вашим гінекологом. І якщо Ви хвилюєтеся з цього приводу - поставте таке питання своєму лікареві.

У всіх інших випадках дилеми "Бути чи не бути?" не існує! Звичайно, бути! По-перше, плід надійно захищений своїми оболонками, навколоплідними водами, тому зашкодити йому звичайним статевим актом практично неможливо.

По-друге, не так вже багато буває моментів у житті подружжя, коли проблема небажаної вагітності зовсім не відволікає Вас від основного заняття.

І, нарешті, хоча поручитися за відчуття плоду під час любовного акту його батьків на всі сто неможливо, ймовірність усвідомлення ним цього явища мала.

Більш того, якщо маля й сприймає це, то сприймає куди більш правильно та природньо, ніж дорослі. Адже, по суті, це найбільший у своїй гармонійності акт Природи, що дає Життя. Так що соромитися тут нема чого.

Майбутня дитина

Плід продовжує рости й готуватися до життя поза маткою. На цьому тижні є набутки - у Вашого хлопчика або дівчинки з'явилися брови!

Вага плоду - приблизно 420 грамів, а довжина - 27,5 сантиметрів.

04 березня 2015 2867

Емоційний світ майбутньої мами

Дівчинка-жінка…Ось так можна коротко описати емоційний світ майбутньої мами. Дівчина психологічно стає жінкою, коли вагітніє і отримує результат вагітності,…
18 лютого 2014 11791

Що потрібно взяти в пологовий будинок?!

Милі майбутні матусі, в цьому списку ми постаралися зібрати максимально повну інформацію для зборів у пологовий будинок. Списків в пологовий будинок безліч, і…
07 червня 2013 7553

Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України.

Зламані стереотипи Минулого четверга мені довелося бути присутньою на вельми цікавій прес-конференції в Ми вже давно звикли вважати, що сучасна українська…
16 жовтня 2012 15275

Як одягатися вагітним - щоб не нашкодити дитині

Сучасні вагітні про­дов­жу­ють за­нят­тя спор­том, нерідко ви­хо­дять у світ, деякі пра­цю­ють ма­ло не до останніх днів, про­во­дять зустрічі. З…
23 березня 2012 7608 1

Дефіцит рідини під час вагітності загрожує життю дитини

Під час вагітності вода може виявитися найдефіцитнішою речовиною. Після зачаття потреба у воді збільшується. Оскільки клітини плоду діляться, обсяг…
08 листопада 2011 2677

Десять кроків до успіху

08 листопада 2011 3201

Вагітність і судоми

08 листопада 2011 13203

МАЙБУТНЯ МАМА

08 листопада 2011 11300

Естрадіол (Е2)