gototopgototop

Огляд оклюзійного пластиру PMI Halo Chest Seal

PDFДрукe-mail

Статті - Тактична медицина

halo1HALO Chest Seal - оклюзійний пластир від компанії Progressive Medical Internation (PMI), визнаний в TCCC як один з найбільш ефективних засобів боротьби з відкритим пневмотораксом. Основне завдання HALO Chest Seal - герметично закрити місце проникаючого поранення, через яке всередину плевральної порожнини потрапляє повітря з навколишнього середовища, тим самим протидіючи розвитку пневмотораксу і колапсу легені.

HALO Chest Seal має такі особливості:

  • Виготовлено без використання латексу.
  • Два пластирі в упаковці для закриття вхідного і вихідного отворів при проникаючому пораненні.
  • Особливий адгезивний склад забезпечує відмінне зчеплення зі шкірою.
  • Зручні хлястики для відривання.
  • Застосування при температурі в межах 0 - 60 градусів за       Цельсієм.
  • Розміри: 27,4 см. на 19 см. на 0,5 см. (Висота \ ширина \ глибина)
  • Вага: 45 г.

Конструктивні особливості PMI Halo Chest Seal

 

Поставляється HALO Chest Seal в герметично запакованому пакеті із застібкою, яку після розкриття можна повторно використовувати для зберігання невикористаного пластиру.

Сама упаковка, до слова, також може використовуватися в якості герметизуючого компонента оклюзійної пов'язки у разі якщо вміст вже використано для одного з декількох поранених, яким ви надаєте допомогу.

 

Всередині розташовується плівкова основа на яку і наклеєні два оклюзійних пластири HALO Chest Seal пелюсткоподібної форми. Чому два? Тому як поранення, при яких розвивається травматичний пневмоторакс, зазвичай мають два отвори: вхідний та вихідний. Якщо вам доводиться мати справу не з наскрізним пораненням (які згідно зі статистикою становлять усього близько 15% від загального числа вогнепальних поранень), тоді ви зможете надати допомогу двом постраждалим. Площа Halo Cheast Seal підібрана таким чином, щоб повністю закривати вихідні отвори навіть від великих калібрів. Клейка сторона має спеціальний адгезивний склад з гідрогелю, який забезпечує приклеювання до шкіри навіть якщо вона забруднена, змочена водою, потом, кров'ю або іншою рідиною.

 halo2

Застосування PMI Halo Chest Seal

 

Для надання першої допомоги при відкритому пневмотораксі та закриття поранення за допомогою HALO Chest Seal вам належить виконати наступні дії:

Витягти HALO Chest Seal з упаковки.

Очистити рану від крові та іншої рідини (для поліпшення зчеплення).

Відклеїти пластир від плівкової основи, використовуючи спеціальні хлястики.

Клейкою стороною накласти HALO Chest Seal на отвір рани так, щоб поранення розташовувалося в центрі пластиру.

Використовуючи м'який тиск розрівняти пластир по всій площі, простеживши при цьому за тим, щоб вся окружність була рівномірно приклеєна.

Вчинити тиск на рану шляхом притискання, накладання еластичного бинта чи пов’язки. Повторити всі попередні кроки для другого отвору, якщо є потреба.

Після застосування HALO Chest Seal пневмоторакс може перейти з відкритої форми в закриту, тому потерпілий терміново потребує транспортування до лікувального закладу, в якому йому буде надана кваліфікована медична допомога.

Популярні статті

08 листопада , 2011

Харчування мами, яка годує грудьми. Що можна їсти мамі, яка годує?

in Грудне вигодовування
Консультант з грудного вигодовування Ірина Рюхова Преклад Олени Гергель Стаття опублікована в Журналі "Наш любимый малыш" Березень, 2005 Одне із самих популярних питань, що ще в пологовому будинку…
08 листопада , 2011

Прорізування зубів у дитини

in Здоров'я наших дітей
Прорізування зубів – це, мабуть, найголовніша сторінка в «книзі розвитку» вашої дитини до року.Це є своєрідним сигналом організму про те, що грудне маля вже дорослішає і незабаром з пасивного…
08 листопада , 2011

Різдвяний стіл. Дванадцять страв на Святвечір

in Свята, традиції, обряди
Вечір напередодні Різдва має назви Святвечір, Багата кутя, Вілія. Щойно на небосхилі з'являється перша зірка, всією родиною сідають за стіл, який звуть багатим, бо на ньому має бути дванадцять…
08 листопада , 2011

Харчування вагітних

in Вагітність та пологи
  Кожна майбутня мама знає про те, що правильне харчування є однією з необхідних умов для нормального перебігу вагітності, росту й розвитку майбутньої дитини. Помилки в харчуванні вагітної жінки…
08 листопада , 2011

Відлучення дитини від грудей. Як і коли

in Грудне вигодовування
Відлучення дитини від грудей, як правило, в уявленні мам - дуже складний і психологічно болісний процес. Причому склалася громадська думка, що чим старше дитина, тим складніше відлучити її від…