gototopgototop

Курортний роман

PDFДрукe-mail

Статті - Він та вона

Курортний роман


Більшість сучасних жінок, що пішли на сексуальні подвиги з новоспеченими бой-френдами на відпочинку, не мучать себе докорами та не страждають від стосунків «на відстані». Адже ці стосунки вони навряд чи створювали для продовження.

Натомість деякі жінки почувають себе порочними та винними. Одні звинувачують себе за те, що піддалися спокусі, другі — що занадто захопилися смаглявим мачо, треті — за зраду.

 

Якщо ти потрапила в одну з категорій винних, спробуй під іншим кутом зору подивитися на свій вчинок. Вироби власну позицію щодо інциденту. І в жодному разі не обманюй себе та не виправдовуй — це тільки погіршить твій психологічний стан.

 

У разі обману з боку чоловіка не слід довго цим перейматися. Пам’ятай, якщо ти не можеш змінити ситуацію, маєш змінити своє ставлення до неї. Називай речі своїми іменами. Адже це був не просто роман, а курортний роман. Отже, це вже пом’якшувальний фактор.

 

Якщо курорт справив на тебе настільки сильне враження, що ти й досі не можеш оговтатися від фантастичних спогадів, спробуй знайти відраду вдома: занурся з головою в якусь справу, або відвідай з друзями розважальний центр у своєму місті.

 

Якщо ти покладала великі надії на курортний роман, але очікування не виправдалися — це не привід впадати в депресію. Згадай, скільки в Україні самотніх чоловіків, а у Світі!

 

Якщо ваші стосунки мають продовження, але на чималій відстані, постався до цього серйозно, однак без фанатизму.

 

Не впадай у відчай. Можливо, це на краще. Наприклад, це випробування на почуття та їх витривалість. Пам’ятай, не всі стосунки на відстані закінчуються нічим.

 

Якщо під час курортного роману ти зрадила чоловікові й переживаєш через це, перш за все зроби висновки і намагайся більше такого не повторювати. Сказати чоловікові чи ні — це справа особистої моралі. Виходь з того, наскільки він ревнивий. З іншого боку, якщо ти не скажеш, між вами постійно буде відчуття чогось недоговореного. Зніми тягар з серця — займися чимось цікавим: хобі, роботою, дітьми, ремонтом квартири. Організуй романтичний відпочинок з чоловіком. Спробуй також сходити до церкви, якщо це не суперечить твоєму світогляду.

 

Якщо курортний роман не пройшов без наслідків, не витрачай час на докори сумління. У першу чергу звернись до лікаря. Найчастіші захворювання від південних романів — це шкірні та венеричні. Зауваж, статевим шляхом передаються сифіліс, гонорея, хламідіоз.

 

Їхній інкубаційний період триває в середньому від 3 до 7 днів. З сифілісом все складніше. Його перші симптоми виявляються не раніше 1—1,5 місяця після зараження. Згадай, можливо, під час любовних утіх ви користувалися презервативами, тоді для хвилювань значно менше причин.

 

Шукаємо переваги

 

Не буває горя без добра. Психологи стверджують, що короткі зв’язки мають свою чарівність: жінка відчуває себе привабливою та жаданою, підвищується її самооцінка, вона набуває навиків у спілкуванні з чоловіками, дізнається на практиці щось новеньке у сфері сексу.Журнал «Пані»