gototopgototop

ЯК СТВОРИТИ ЩАСЛИВУ РОДИНУ

PDFДрукe-mail

Статті - Він та вонаЯкий радісний, красивий і закоханий вигляд мають наречені в день свого весілля! Але, на жаль, далеко не у всіх подальше сімейне життя наповнене любов\'ю, розумінням і злагодою. Чому так? Про це розмова з психокоректором Людмилою Кареліною.- Людмило, який шлюб можна вважати гармонійним?

- Той, у якому чоловік і дружина довіряють один одному все, зокрема й найдорожче - своє здоров\'я і життя. Добрий чоловік не дасть захворіти дружині, навіть якщо вона зробила якусь помилку на фізичному чи психологічному рівні. Так само і дружина чоловікові. Бо якщо в подружжя гармонійні стосунки, вони на підсвідомому рівні весь час один одного оздоровлюють й врівноважують. Про це написано в тибетських трактатах.

- Кажуть, що чоловік - голова сім\'ї, а жінка -шия, куди захоче, туди й поверне.

- У цьому жарті є частка істини. Бо у створенні сімейної атмосфери домінуюча роль належить жінці.

- Цікаво, чому?

- Ми вже говорили про це, але доцільно ще раз повторити: якщо жінка внутрішньо урівноважена, вона на етапі вибору чоловіка ніколи не зав\'яже стосунки з представником сильної статі, який неспроможний стати їй надійною опорою, а їхнім майбутнім дітям - турботливим батьком. Бо природа наділила жінку неабиякою інтуїцією. Однак якщо дівчинка у дитинстві недоотримала любові, росла у неповній чи проблемній сім\'ї, виховувалася занадто суворими батьками і має непорозуміння в стосунках з ними - це гальмує її інтуїтивні задатки. Більше того, вона на рівні підсвідомості (своїми установками, вібраціями) притягує до себе людей, які поводитимуться з нею так, щоб її негативні уявлення реалізувалися.

Тож коли дівчата виходять заміж з метою вирватися з батьківської сім\'ї, в якій їм не затишно, поліпшити своє матеріальне становище чи з якихось інших розрахунків, зазвичай такі шлюби не є щасливими. Бо щастя родини залежить від того стану, в якому жінка її створює. Отже, спочатку потрібно себе згармонізувати, а потім думати про одруження.

- Як можна самостійно \"діагностувати\" свою готовність чи неготовність до створення шлюбу?

- Якщо жінка не впевнена у собі, має занижену самооцінку та думки на кшталт \"добрих чоловіків не буває\", - це перша ознака того, що вона не в ладу зі своєю інтуїцією. І навіть не звертатиме уваги, не помічатиме добрих чоловіків, а заводитиме знайомства та близькі стосунки лише з тими, з якими відчуватиме себе в ролі жертви, підтверджуючи свої життєві установки.Відродіть інтуїцію і щастя прийде до вас- Яким чином можна відродити свою інтуїцію?

- Довіритися життю. Як вагітна жінка довіряє природному процесу щодо розвитку дитини в утробі, не бачачи її, так само потрібно довірити (без усіляких сумнівів і острахів) своєму жіночому єству формування всіх важливих подій. І тоді вони справді будуть найсприятливішими для вас.

Однак це важко зробити, якщо в душі жінки накопичені образи на батьків (це один із найголовніших чинників життєвих невдач), не розв\'язані конфліктні ситуації. У минулій публікації ми вже розповідали, що потрібно робити в таких випадках. Для тих, хто її не читав, хочу нагадати: якщо з якихось причин неможливо налагодити стосунки з батьками (вони померли, не йдуть на контакт тощо), слід подумки \"переписати\" сценарій стосунків, уявляючи себе дитиною в ніжних і лагідних обіймах щасливих мами й тата. Цей \"рекламний ролик\" обов\'язково спрацює (треба лише його часто подумки прокручувати і обов\'язково на ніч перед сном), змінюючи життєві обставини, зокрема й стосунки з чоловіками.

- Невже все так просто?

- Насправді це не для всіх просто, бо потрібно практикувати описану методику хоча б кілька місяців. Не кожен виявляє в цьому наполегливість. Але в тих, хто рішучий у своїх намірах, відбуваються дивовижні зміни.Кожна жінка має задатки феї- Людмило, а як стосовно різних життєвих обставин, які інколи непередбачувано виникають, руйнуючи плани і задуми?

- Життєвих обставин не потрібно боятися. Більше того, цього не можна робити. Сприятливі чи несприятливі події притягуються до нас також нашими установками на рівні підсвідомості. Кожна жінка - це фея. У тому розумінні, що природа наділила її здатністю формувати події свого життя, а також своїх дітей, близьких їй людей. Що швидше вона це усвідомить, то радіснішим і щасливішим буде життя її родини. Наведу лише один факт: звук реактивного літака і голос роздратованої жінки мають однакову руйнівну силу.

- У народі існує приказка, що перший місяць після одруження - медовий, а другий - полиновий. Бо починається період прилаштовування один до одного. На жаль, у декого цей місяць розтягується на роки і веде до краху шлюбу. Від яких помилок потрібно застерегти людей, котрі створили шлюб?

- Я знову хочу наголосити, що у формуванні подружніх стосунків перша скрипка належить жінці. Саме вона закладає фундамент родинного вогнища, засновує сімейні традиції, створює модель спілкування. Тому накопичення образ на чоловіка є серйозною (і дуже поширеною) помилкою з боку дружини. Це деструктивний шлях, який спричинює руйнацію стосунків. Дуже небезпечно бути незадоволеною чимось або кимось. Наявна невдоволеність обов\'язково реалізується. Якщо не сьогодні, то в майбутньому.

Соціально-медичні дослідження подружніх пар виявили таку закономірність: у чоловіків сумних, не задоволених життям дружин знижується потенція.

- Чи мають шанс урятувати свій шлюб жінки, які через незнання вже наробили багато помилок?

- Звичайно. Чоловіка можна \"виправити\" не настановами й нотаціями, а лише внутрішніми випромінюваннями радості, умиротворення, гармонії. Пам\'ятайте, що лише 10% інформації передається словами, 15% - мімікою і жестами, решта ж - внутрішніми випромінюваннями (електромагнітними вібраціями). У щасливої й нещасної жінки вони дуже різняться. Потрапивши у позитивне енергетичне поле, чоловік теж на рівні підсвідомості налаштовуватиметься на позитив, що впливатиме на його поведінку та вчинки. Тож якщо жінка поставить перед собою мету стати берегинею роду - вона зможе цього досягти.

- А як бути дружинам, чоловіки яких п\'ють, зраджують їм чи завдають болю зневажливим ставленням?

- Спочатку потрібно проаналізувати ситуацію: чи вона обрала такого деспота, шукаючи пару, чи сформувала з чоловіка \"ката\" своїми установками та поведінкою. А потім спробувати змінити ситуацію за описаною вище методикою. Якщо ж це вже пізно зробити, щоб урятувати себе і дітей, потрібно розлучитися з ним. Але відпустити з душі всі образи на нього. Бо доти, поки дружина не пробачить свого чоловіка, діти не можуть бути щасливими.Вірність теорій підтверджує практика- Людмило, людям важко повірити, що причина їхніх бід, криється в них самих і, тим паче, що це пов\'язане з їхніми думками й установками. Більшість вважає, що їхні негативні думки спричинені негативними життєвими обставинами, а не навпаки. А щоб виправити ці обставини, потрібно отримати мільйон у спадок або хоча б одружитися з власником прибуткового заводу. Ви ж доводите, що сприятливі життєві обставини породжуються радісними думками й установками, а також безумовною вдячністю до життя. А чи маєте Ви практичні підтвердження Ваших теорій?

- І дуже багато. Розповім про останні. До мене за порадою звернулася молода жінка, Ніна М., у якої не складалося особисте життя. Зчитуючи з неї інформацію, я відразу визначила, що її невдачі з чоловіками безпосередньо пов\'язані з проблемами в стосунках з батьками. Вона підтвердила, що в батьківському домі почувається незатишно через часті сварки між татом і мамою. Ми підібрали їй образи й установки (щасливих і радісних батьків, котрі люблять, цінують і бережуть один одного), які вона прокручувала в своїй уяві по кілька разів. Через місяць вона провідала своїх рідних і була шокована: у батьківському домі не було чути докорів, сварок, критики, тато і мама були лагідними й приязними між собою. Я впевнена, що незабаром у Ніни з\'являться й інші \"дива\". Зокрема вона зустріне того чоловіка, з яким їй буде затишно й комфортно і який стане хорошим батьком її дітям.

Ще один приклад. Жінка середнього віку, Марина Л., переживала, що чоловік за багато років спільного проживання в шлюбі охолов до неї. Він мало проводив часу вдома, не рахувався з її бажаннями, дратувався претензіями, які вона висловлювала, намагаючись змінити ситуацію. Марина перебувала в стані депресії і з жахом очікувала краху шлюбу. Через кілька днів після того, як вона стала займатися з установками та образами, які ми їй підібрали, жінка зловила себе на тому, що вперше за 15 років, прокинувшись зранку, подумала: \"Як добре!\", ще через кілька днів помітила, що наспівує собі веселу пісеньку, чого теж з нею давно не траплялося. Найголовніше, що її внутрішній стан помітив і чоловік: \"Ти змінилася\", - з подивом сказав їй. І вона відчула, що в його ставленні до неї зникла категоричність та неуважність, з\'явилася повага, а згодом і втрачена теплота. Більше того, Марина зауважила, що на неї стали поглядати й інші чоловіки, чого раніше неможливо було очікувати. До речі, це зауважують усі жінки, які починають внутрішньо змінюватися.

Хочеться запросити всіх читачів газети: візьміть участь у такому приємному експерименті зі своїм внутрішнім світом. І ви поповните когорту радісних і задоволених життям людей.Щастя родини залежить від того стану, в якому жінка її створює. Отже, спочатку потрібно себе згармонізувати, а потім думати про одруження.Кожна жінка - це фея. У тому розумінні, що природа наділила її здатністю формувати події свого життя, а також своїх дітей, близьких їй людей.Поки дружина не пробачить свого чоловіка, діти не можуть бути щасливими.Звук реактивного літака і голос роздратованої жінки мають однакову руйнівну силу.\"ВАШЕ ЗДОРОВ\'Я\"
Медична газета України