gototopgototop

Як правильно знімати макіяж?

PDFДрукe-mail

Статті - Краса

Для зняття макіяжу існують різні засоби. Це тоніки, муси, гелі, лосьйони і молочко. З їхньою допомогою можна позбутися від косметики без води. Крім цього потрібно використовувати ватяні палички, тампони і диски. Весь комплект потрібно правильно вибирати.. Адже працювати доведеться з обличчям.6312

Чим знімати макіяж

Для кожного типу шкіри свій засіб. Якщо ваша шкіра жирна, краще використовувати засіб, що змивається водою. Це гель, пінка або мус. Для сухої і чутливої ​​шкіри фахівці рекомендують молочко або лосьйон. Їх не потрібно змивати водою. Вони додатково живлять і зволожують шкіру обличчя. Важливо, щоб у складі цих засобів не було агресивних компонентів, наприклад, спирту. До речі, зберігати молочко або лосьйон потрібно в холодильнику. І бактерії не заведуться, і наносити прохолодний засіб приємніше.

Тепер про вату . Використовуйте лише натуральні бавовняні матеріали. Ватні палички допоможуть зняти макіяж з очей (стрілки), ватяні диски відмінно справляються з тінями, рум'янами і помадою. Текстура ватних елементів повинна бути гладкою, інакше ворсинки можуть потрапити в очі.

Щоб уникнути виникнення алергії звертайте увагу на спосіб відбілювання ватних паличок, тампонів і дисків. На упаковці має бути маркування, що відбілювання проходило без застосування хлору.

Як знімати макіяж

Першими варто очищати губи від макіяжу. Молочко наноситься на всі губи і ватним диском знімають помаду спочатку з куточків губ, рухаючись до середини.

1313169766_1275403818_kak_pravilno_snimat_makiyazh_s_glaz-265x179

Тепер можна зняти макіяж з очей. Тіні знімають ватним диском від внутрішнього краю до зовнішнього. Починайте з верхніх повік. Позбувшись тіней, можна змивати туш. Правильно знімати туш з вій потрібно у напрямку до кінчиків. Деякі дівчата при знятті макіяжу з очей використовують не диски, а палички. Якщо вам так зручніше, пам'ятайте, що діяти паличкою, потрібно як би фарбуючи вії: від коренів до кінчиків.

Беремося за обличчя. Дуже делікатно видаляйте тональні засоби з обличчя. Якісно можна змити макіяж за допомогою гелю або пінки. Для цього не обов'язково змочувати попередньо обличчя, можна на суху шкіру нанести пінку, помасажувати і змити водою. Якщо ви віддаєте перевагу молочку і у вас суха шкіра, тоді спочатку наносіть молочко на все обличчя, а потім знімайте ватяним диском.

Уважно вибирайте засоби для зняття макіяжу. Тоді вам вдасться надовго зберегти свою красу.