gototopgototop

Вправи для схуднення обличчя

PDFДрукe-mail

Статті - Краса

Вправа 1

Такі ефективні вправи покращать овал обличчяСидячи на стільці або стоячи, відкиньте голову назад. Відчуйте напругу в шиї і підборідді. Для посилення навантаження ви можете тягтися руками назад. Залишаючись в точці максимального напруження, порахуйте до 10-15 і поверніться у вихідне положення. Повторіть цей рух 3-4 рази.

Вправа 2

Витягніть підборіддя вперед, висуньте вперед нижню щелепу. Великими пальцями обох рук масажуйте лінію підборіддя від вух до середини підборіддя і назад. Проробляйте овал обличчя протягом 30 секунд, не розслаблюючи м'язів щелепи. Відпочиньте 10 секунд, повторіть 3-4 рази.

Вправа 3

Візьміть велику товсту книгу, поставте її собі на голову і походіть протягом п'яти хвилин, намагаючись не впустити фоліант на підлогу. Особливе положення голови, що виробляється при ходьбі з книгою, допомагає підтягти овал обличчя і зменшити жирові відкладення в області підборіддя. Крім того, це проста вправа допоможе вам значно поліпшити поставу.

Вправа 4

Висуньте нижню щелепу вперед, потягніться нижньою губою до кінчика носа. Порахуйте в точці найбільшого напруження до 10 і повторіть цей рух 3 рази. Не морщити лоб під час вправи!

Вправа 5

Сядьте за стіл, випрямить спину, поставте лікті на край столу, підборіддя покладіть на руки. Тисніть головою вниз, долаючи опір рук протягом 30 секунд. Відпочиньте 30 секунд, повторіть три рази. У цій вправі головне - порівнювати зусилля. Ви ні в якому разі не повинні відчувати біль або дискомфорт.

Вправа 6

Протягом однієї хвилини вимовляєте звук «і» з максимальною напругою м'язів обличчя. Виконайте те ж саме зі звуком «у». Можете повторити вправу кілька разів.

Вправа 7

Скрутіть мокрий рушник в джгут і прокотіть його по підборіддю у напрямку до шиї і назад. Продовжуйте в тому ж дусі протягом 1-3 хвилин. Виконуйте вправи для  обличчя, але і про тренування тіла і правильне  харчування не забувайте, і всього через кілька місяців ви змінитеся назавжди.

 

http://zdorovia.com.ua