gototopgototop

Колір купальника під ваш характер

PDFДрукe-mail

Статті - Краса

красаНа пляжі діють свої особливі психологічні закони. Ви думаєте, що просто лежите собі в шезлонгу, лякаючи оточуючих розчленованою красунею, що зображена на обкладинці вашого детектива? От і ні! Ви активно сигналізуєте і он тому пузатому джентльменові з пивом, і ось цьому красеню з дошкою для серфінгу (де ж він? Тільки що був тут) про те, що ви...

Перед початком купального сезону пропонуємо з’ясувати, про що ж говорить колір вашого пляжного вбрання?

Синій

Психологи стверджують, що найбільш виграшний колір для купальника і плавок – саме синій та всі його відтінки. Тобто ваше ошатне блакитне бікіні з психологічної точки зору цілком благонадійне. Колір неба і моря «остуджує» небажані гарячі погляди і додає панночкам загадковості. У чоловіка він підкреслить атлетизм і натякне на... інтелект. Вибираючи синій купальний костюм, ви неусвідомлено натякаєте оточуючим, що ви – спокійні, врівноважені, самодостатні, і якщо налаштовані на знайомства, то винятково з серйозними намірами, без будь-якої вульгарності. До речі кажучи, жінкам з пишними формами найкраще прикриватися саме світло-синіми купальниками (цей колір ще й спритно приховає різноманітні надлишки повноти).

Тренд цього сезону: топ і бікіні у вигляді коротких шортиків, зроблених «під джинсу».

Зелений

З цим треба бути дуже обережним. Світло-зелений і салатовий мало кому личить, він невигідно відтіняє шкіру, а також сигналізує про психологічну незрілість («молоде-зелене»). Хоча, якщо ви хочете видатися легковажною особою, то можете і ризикнути. Для хлопців цей колір взагалі не підходить, тому що буде подавати навколишнім дівчатам недвозначні психонатяки, які принижують їхню чоловічу гідність.
Кращий вибір для дівчини: синьо-салатові іриси на білому тлі і тільки на засмагле тіло!

Червоний

Червоний купальник і плавки будуть збуджувати і привертати увагу оточуючих. Воно вам треба? Тоді – повний вперед! Американські психологи провели експеримент: одягнули симпатичних дівчат у купальники різних кольорів. Ці ундини протягом п’яти хвилин прогулювалися перед спостерігачами-чоловіками. Потім дівчат одягали і знову показували представникам сильної статі, пропонуючи вгадати, хто в чому дефілював. Виявилося, що всі кольори вгадувалися приблизно однаково – з точністю від 60 до 70%, за винятком червоного: дівчат, що красувалися перед чоловіками у купальниках цього кольору, взагалі не впізнали. А все тому, що хтивий погляд був прикутий до маленьких червоних клаптиків матерії і не вважав за потрібне дивитися на обличчя.
Вибір: згадайте серіал «Рятувальники Малібу». Може хтось не пам’ятає, як виглядає Памела Андерсон?! Тож одягайте суцільний червоний купальник спортивного стилю.

Жовтий

Це грайливий колір, навіть занадто. Він видасть вашу безпечність і несерйозність. Для хлопців він не підходить (приблизно з тієї ж причини, що і салатовий: жовтий – «курчачий» колір). Буде пасувати молодим кокеткам і дівчатам, які шукають «татка».
Вибір: варіація на тему жовто-золотий. Купальник – «на зав’язочках», верх – без чашок, прості «трикутнички». Ви станете королевою пляжу!

Чорний

Як не дивно, цей колір можуть собі дозволити тільки молоді дівчата з хорошою фігурою (хоча і їм він додасть рис легкої стервозності), тому що, всупереч поширеній думці, гарно підкреслює всі булочки і оладки, які ви з’їли на сніданок. Всім іншим прихильникам цього консервативного кольору варто поєднувати його з більш яскравим і «тримати» подалі від обличчя – наприклад, засмагати топлес. Чорні плавки у чоловіків – сигнал агресії. Тому навіть якщо хлопець обрав для себе двохколірні плавки, але чорні ззаду, треба бути насторожі – він явно хоче приховати своє природне прагнення до влади... або відсутність фантазії. Ну, а поєднання «чорний-червоний» (червоний спереду), – впевнені психологи, – обіцяє скажений темперамент, але нестійкий, запальний характер.

Вибір: чорна смужка – салатова смужка, верх без бретелей. Будете виглядати елегантною дамою!

Бордо

Що добре для вина, то погано для дівчини. Вишневий колір у купальнику не доречний: від нього віє початком старіння, деякою «тухлинкою», можливо, вадою характеру. А ось у чоловіків цей колір користується популярністю. Вишневі плавки обожнюють педантичні, в’їдливі зануди, а також розсіяні та заглиблені у свої думки хлопці. До них близько не підходь – все одно не помітять. Або помітять, але не те, що хотілося б...
Вибір: рожевий – майже що вишневий. Психонавантаження майже таке саме, як у жовтого. Так, ви – Барбі. Але ж у вас відпустка!

Білий

Білому надають перевагу недоторкані і пестунки. Чоловік у білих плавках буде, швидше за все, сприйматися маминим синочком або маніакальним чепуруном. У жіночій голові відразу з’являться думки: а хто йому їх прати буде? А чи не наплутав він чогось?

Вибір: у жодному випадку не гладка, а фактурна, “товста” тканина, можливо, не чисто біла, а з вкрапленнями. Обов’язково приміряйте такий купальник мокрим – чи не занадто просвічує? Чи ви цього й хотіли?

Час і Події