gototopgototop

Прибираємо «екс-вагітний» живіт

PDFДрукe-mail

Статті - Краса

Прибираємо «екс-вагітний» живіт

У період вагітності обхват талії збільшується в середньому на 1,5 метра, шкіра живота розтягується на 400%, а жирові клітини збільшують об\'єм на 125%. Плюс: щастя материнства. Мінус: засмучення через втрату гарненьких форм.

Якщо ви народжували природнім шляхом, ці нескладні вправи можна виконувати вже через два тижні після пологів. Якщо у вас були певні ускладнення при пологах або ж вам робили кесарів розтин, обов\'язково порадьтеся з лікарем, перш ніж почати тренування. З появою найменших неприємних відчуттів відмовтеся від даних вправ.

Ці вправи трошки відрізняються від відомого всім «качання пресу», тому що враховують післяпологовий стан тіла: перерозтягнуті не тільки м\'язи живота, але також тазового дна й стегон.

1. Напружте м\'язи таза, немов вам дуже хочеться в туалет, але ви не можете собі цього дозволити. Одночасно втягніть живіт. Утримуйте м\'язи напруженими 10 секунд, потім повільно розслабляйте. Повторювати по 10-ть разів вранці, вдень і ввечері.

2. Лежачи на спині зігніть ноги в колінах, ступні притиснуті до підлоги. Рівно дихаючи на видиху робіть «великий» животик, на вдиху втягуйте його так сильно, як тільки можливо. Повторити 15 разів.

Через тиждень в тому самому положенні підніміть стегна й відчуйте, як тягнуться м\'язи таза й передньої поверхні стегна. Затримаєтеся на 20 секунд і повільно опустіться. Повторити спочатку 4 рази, поступово доводячи кількість повторів до 10-ти.

3. Лежачи на спині, зігніть ліву ногу, ступня притиснута до підлоги. Праве коліно підтягніть до грудей, потім випряміть, відчувши напругу задніх стегнових м\'язів. Зафіксуйте це положення секунд на 10-ть, потім опустіть пряму ногу. Виконувати по 5-ть повторів на кожну ногу.

Через шість тижнів після неускладнених пологів можна розпочати заняття водною аеробікою й відвідувати спортивний зал, щоправда, в цьому випадку вам не обійтися без консультації кваліфікованого інструктора.

Джерело www.mamochka.kz
Перклад Олени Гергель для www.malecha.org.ua