gototopgototop

На які новорічні вистави сходити у Києві?

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Якщо хочеться трохи урізноманітнити своє дозвілля, то грудень-січень - найбільш сприятливий для цього час. Безліч новорічних шоу, вистав на льоду, концертів, театральних постановок. Є шоу, призначені тільки для дітей, а є - тільки для дорослих, але в основному вони розраховані на сімейний похід. Виберіть ідеальне для себе, і зробіть свій вихідний реально незабутнім.

«Лускунчик» Київ Модерн-балет Раду Поклітару

Це уявлення розраховане на дорослих молодих людей або дітей віком від 12 років, так як в ньому немає супер милих артистів в іграшкових костюмах. Але, тим не менш, історія буде розказана щиро, душевно і з гамою почуттів. Вистава дуже масштабна через велику кількість задіяних артистів та інших працівників.

1.jpg

Раду Поклітару разом з трупою покажуть не солодку різдвяну історію, а чесну, трохи жорстку і небезпечну, з часткою гостроти і прямолінійності. У цьому допоможуть зухвалі руху, витончено-пронизливі танці, страшно-небезпечні трюки. Насолодитися цим мракобіссям в творчому амплуа можна 3 і 4 грудня о 19:00 в «Жовтневому» палаці.

Купити квитки на балет Лускунчик можна на цьому сайті https://kontramarka.ua/uk/luskuncik-kiiv-modernbalet-radu-poklitaru-49818.html

Новорічна вистава «Холодне серце»

Поки тільки починають анонсувати вихід другої частини мультфільму в кінотеатрах, 30 кращих артистів країни готові подарувати вам уявлення «Холодного серця». Казка прозвучить ще трагічніше, але з ноткою радості, романтично, але з часткою ненависті, незвично, але не відходячи від основного сюжету. Звичайно, як же без авторських доповнень і коректив. У шоу «Холодне серце» найменші глядачі зможуть взяти участь в шоу мильних бульбашок, насолодитися вогняною виставою, бути шокованими неймовірними трюками умілих акробатів.

2.jpg

Діти будуть давати підказки Анні, щоб та швидше знайшла свою улюблену сестру Ельзу. Загалом, буде дуже весело, а у діток з'явиться відчуття, що вони на 2 години несподівано стали героями улюбленого мультика. Щоб подарувати дитині такі почуття, вирушайте на шоу 29 і 30 грудня в «Жовтневий» палац.

Квитки доступні на сайті https://kontramarka.ua/uk/holodne-serce-49547.html

Новорічна вистава «Академія бешкетників»

Хто в дитинстві не мріяв хоча б на день стати Петром П'яточкіним, щоб багато пустувати і жити весело і безтурботно? Багато малят мріють, щоб в школі можна було безкарно пустувати, тільки грати в улюблені ігри і поменше робити домашніх завдань. Завдяки цій виставі «Академія бешкетників» у них з'явиться така можливість.

3.jpg

Вони перенесуться в паралельний всесвіт, де вчать бешкетувати, і побачать, чим все це може закінчитися. Буде начебто весело, але неймовірно повчально. Відповідальні за шоу артисти театру і циркового мистецтва, які знають толк в крутих забавах. Приходьте в будь-який день з 22 грудня по 6 січня, проведіть час з дитиною цікаво!

Придбати квитки можна на сайті https://kontramarka.ua/uk/akademia-besketnikiv-48988.html