gototopgototop

Дитячі автокрісла: топ продажів 2018

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

 

Детские автокресла

Готуючись до появи нового члена сім'ї, ми ретельно обираємо коляски, ліжечка, одяг та аксесуари. Якщо у вашій родині є особистий автомобіль, дуже важливо буде придбати і дитяче автокрісло. Адже за правилами дорожнього руху як України, так і більшості країн світу дитину заборонено перевозити в машині без спеціалізовано обладнаного сидіння до тих пір, поки дитина не досягне 12 років або 135 см зросту.

BRITAX-ROMER

Флагмани ринку — дитячі автокрісла BRITAX-ROMER — представлені в широкому асортименті моделей і дизайнів. Вони розробляються в суворій відповідності з усіма євростандартами і припускають перевезення дітей як проти ходу руху (до року), так і за ходом руху (після року). Крісла легко трансформуються, вони оснащені всім, щоб використовувати їх було максимально комфортно:

  • зручними і м'якими підголовниками;
  • надійними бічними стінками;
  • спеціальною технологією Outlast в чохлі KeepCool.

 

Вона спрямована на поглинання надмірної кількості теплової енергії та повернення її у вигляді охолодженого повітря. Це не дає дитині перегріватися, особливо в літній період.

RECARO

Дитячі автокрісла RECARO виробляються на базі результатів численних досліджень і краш-тестів. І основною з переваг даного виробника є той факт, що вони створюються не тільки фахівцями з безпеки, а й ортопедами. Адже дитині до півроку вкрай небажано знаходитися в сидячому положенні, а до року — сидіти в машині по ходу руху. Всі ці нюанси враховані в даному бренді, тому малюкові буде комфортно користуватися таким кріслом незалежно від його віку.

Як зробити правильний вибір

Кожна модель дитячих автокрісел на Allo.ua характеризується окремим рядом налаштувань і регулювань, тому ви легко зможете підібрати максимально відповідну за вимогами серію. Багато з них трансформуються в залежності від віку дитини. Дуже важливо міняти конфігурації крісла вчасно, саме тоді ваш малюк буде не тільки надійно захищений, але і зможе насолодитися максимальним комфортом свого положення в дорозі.

 

Останні повідомлення форуму