gototopgototop

Унікальні фігурки для пізнання тваринного світу

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

figurky 1

Унікальні ігрові фігурки тварин від одного з провідних виробників, німецької компанії Schleich заслужено завоювали популярність дітей у всьому світі. І це цілком обґрунтовано. Діти з раннього віку цікавляться навколишнім світом, малюкам цікаво все - як світить сонце, як росте квітка, що знаходиться всередині машинки чи ляльки. Така допитливість природна, тому виробники іграшок намагаються представити продукцію, яка задовольнить запити дитячої аудиторії.

Діти дуже люблять тварин, домашніх і хижаків, звичних для нас, і екзотичних, які вони бачать на картинках або в мультиках. Компанія Шляйх випускає фігурки тварин, які допоможуть малятам краще розібратися в тваринному світі нашої планети.

Особливості фігурок

figurky 2Фігурки Schleich вигідно відрізняються від аналогічних іграшок, що випускаються іншими виробниками, вони дуже схожі зі справжніми тваринами. Щоб відтворити точну копію коня або зебри, слона або жирафа фахівці компанії проводять консультації зі співробітниками Берлінського зоопарку, тому продукція виходить бездоганною і може бути використана навіть в якості навчального матеріалу для дошкільнят.

Ігрові фігурки виконані з високоякісних екологічно безпечних матеріалів, які проходять численні тестування і повністю відповідають вимогам, встановленим для дитячих товарів в країнах ЄС.

Кожна фігурка розмальовується вручну, вони виглядають дуже реалістично і привабливо, і викликає цілком зрозумілий інтерес у дитини.

Серії фігурок

На вибір покупців представлені цілі серії фігурок тварин, з яких кожен малюк може вибрати для себе найбільш цікаві.

Умовно, фігурки від цього бренду можна розділити на кілька категорій:

Фігурки коників.figurky 3

• Собаки.

• Дикі тварини.

• Динозаври.

• Мешканці морів.

• Птахи.

• Домашні тварини.

• Тварини з ферми.

Це не повний асортимент іграшок від Schleich, компанія пропонує різноманітні набори, вершників на конях, ковбоїв, ферми, стайні і багато інших.

Користь фігурок тварин

Отримавши в подарунок фігурку тварини, дитина буде не тільки знати, як воно виглядає в реальному житті, а й дізнається про особливості його довкілля, а також зуміє відрізняти представників різних видів.

figurky 4Яскраві і привабливі фігурки Schleich викликають захоплення одним своїм виглядом. З ними буде захоплююче грати в різноманітні тематичні та рольові ігри, які так подобається дітям. Розглядати і грати фігурками тварин люблять діти різного віку. Наприклад, вибравши фігурки коника Шляйх, діти зможуть влаштувати гри в скачки або побудувати стайню. Таким чином, діти будуть розширювати свої знання не тільки про зовнішні особливості тварини, але і дізнаватися про нові професії, наприклад, можна розповісти малюкам про професії конюха або ветеринара, які доглядають за тваринами. Вибравши фігурки диких тварин, можна влаштувати удома міні-зоопарк і розповісти дітям про природному середовищі існування тварин, про їх переваги в їжі, а також про людей, які доглядають за ними. Такі, здавалося б, прості деталі будуть формувати у дитини нове уявлення про навколишній світ.

Запам'ятовуючи назви тварин, дитина природним способом буде тренувати свою пам'ять, логіку. Діти дуже люблять динозаврів, компанія Шляйх надає великий вибір фігурок, які дадуть уявлення дитині про найбільших тварин, які мільйони років тому були мешканцями нашої планети. В ігровій формі дитині можна розповісти історію розвитку життя на Землі, про предків сучасних тварин. Запам'ятовуючи назви динозаврів, дитина також відмінно зможе тренувати пам'ять. З іграшками від Schleich діти точно не будуть нудьгувати, багато хто збирає цілі колекції фігурок, вони завжди стають відмінною прикрасою дитячої кімнати.

Фігурки тварин не тільки урізноманітнюють ігри вашої дитини, але і навчать її любити і захищати навколишній світ, тварин, а можливо стануть першим кроком на шляху щодо вибору професії, пов'язаної з доглядом за тваринами, вивченням тваринного світу, захистом навколишнього середовища.

Ознайомитися з повним асортиментом фірми Schleich дозволить зручний каталог на сайті https://profi-toys.com.ua

Останні повідомлення форуму