gototopgototop

Іграшки, що змусять вашу дитину думати

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Minecraft Lego — лінія конструкторів, створених на основі однойменної ігрової серії, розробленої шведським програмістом Маркусом Перссоном.

Величезна популярність віртуального світу Minecraft розширила рамки ігрової індустрії і перенесла її в площину фізичної реальності. Набори «Лего», створені за мотивами сюжетів комп'ютерних ігор, завоювали серця шанувальників. У кубики «Майнкрафт» із інтересом грають діти, підлітки і дорослі, змагаючись у точності відтворення сценарію і складанні непростих конструкцій.

 

 

Особливості серії «Лего Майнкрафт»

Перетворення ігор на конструктор не є новиною. У різні роки розробники «Лего» створювали ігрові набори на основі сценаріїв мультиплікаційних серіалів і коміксів. До традиційних кубиків і цеглинок, із яких зводяться макети об'єктів інфраструктури, додаються фігурки персонажів, що є головними учасниками сюжетно-рольових ігор.

 

Lego конструктор Minecraft — спільний продукт компаній Cuusoo (Японія) і Lego Group. Перший набір, що має назву «Майнкрафт мікросвіт», надійшов у продаж у 2012 році (пізніше офіційна назва була змінена на «Ліс»). У 2014 році компанія випустила ще 7 новинок, що відразу ж стали хітами продажів. Сьогодні світ «Майкрафта» налічує понад 40 наборів із різними сюжетними лініями.

 

 

Чому «Майнкрафт Лего» обожнюють діти різного віку?

 

Не дивина, що діти відчувають захоплення від одного лише вигляду барвистої коробки конструктора і захоплено реалізують творчі задуми в процесі відтворення фрагмента за мотивами геймерських сценаріїв. Усі деталі відрізняються високою якістю, і ідентичні тим предметам, що ми бачимо на екранах комп'ютера.

 

У процесі гри у дитини розвивається логічне і просторове мислення, пам'ять, координація, а також формується уявлення про довкілля. Один лише набір «Ферма» знайомить гравця з устроєм життя сільськогосподарських трудівників, основами тваринництва і рослинництва, процесом переробки природної сировини, організацією зберігання врожаю.

 

Для шанувальників фантастичних сюжетів розроблена серія ігор про героїв Підземного і Підводного світу, про битву за отримання «Золотого Яблука» на арені «Череп» розташованій на березі озера з розпеченої лави. А які емоції доведеться пережити юним гравцям при відвідуванні печери, де мешкають Зомбі! Це таємниче царство, де живуть могутні істоти, готові знищити людство!

 

Ігри «на виживання»

 

Навіть дорослі не можуть собі уявити, як би вони поводилися, опинившись на безлюдному острові. Як добути вогонь і їжу? Як врятуватися від отруйних змій і павуків? Як захиститися від могутніх монстрів? В ігровій формі діти проходять справжню школу виживання, де доводиться будувати житло, виготовляти потрібні інструменти і зброю, щоб полювати на тварин і птахів, шукати притулок від небезпечних мешканців. Оцінювати свій фізичний стан можна за «шкалою здоров'я» та «шкалою ситості». Ця гра дає уявлення про складність і розмаїття життєвих ситуацій, вчить сміливості і відвазі, мужності і шляхетності (доводиться рятувати не тільки себе, але й друзів, що опинилися в небезпеці).

 

Збираючи машини, вежі і палаци з чарівного світу, діти отримують величезне задоволення, що завжди супроводжує творчий процес! Цінуйте ці хвилини, адже ви даруєте дитині можливість розвиватися і вдосконалюватися за допомогою пізнавальної гри, а це обов'язково дасть позитивний результат у шкільні роки! Діти, що займаються конструюванням із дитинства, успішні з усіх предметів, швидко запам'ятовують новий матеріал, вирішують складні завдання. Світ «Лего», представлений у каталозі інтернет-магазину bi.ua — чудова школа підготовки майбутніх техніків, майстрів і інженерів!

 

Останні повідомлення форуму