gototopgototop

Яка пляшечка для дітей найкраща: презентація виробників

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Пляшка для годування — найперший дитячий посуд, із якого малюк отримуватиме прикорм, водичку або чи сік. Представляємо 5 найкращих торгових марок, продукції яких довіряють батьки у всіх країнах.

ТОП-5 найкращих пляшечок для годування

Avent ТМ Philips (Англія). Унікальність пляшечок для годування цієї марки полягає в тому, що вони дозволяють зберегти грудне вигодовування і поступово вводити прикорм для малюка завдяки особливій будові соски. Її округла форма та щільність матеріалу максимально наближені до анатомічних особливостей соска жіночих грудей. При годуванні з пляшечки Avent дитина докладає такі ж зусилля, як при грудному вигодовуванні.

 

Tommee Tippee (Великобританія). Особливість цих пляшечок полягає в оснащенні спеціальним клапаном, що не допускає заковтування повітря дитиною, що важливо перші 3–6 місяців. Ще одна перевага — особлива конструкція. Соска розташована не по центру, а зміщена так, що навіть при малому залишку рідини забезпечує наповнення соски. Окрім цього, пляшечки мають додатковий захист від проливання, що допускає транспортування навіть у перевернутому стані.

 

Medela (Швейцарія). Пляшечки цієї марки також ідеальні для мам, що годують грудьми, але хочуть поступово вводити прикорм. Протягом процесу дитина задіює ті ж щелепно-лицьові м'язи, що і при грудному вигодовуванні. Особливість дитячих пляшечок швейцарської марки — вони виконані з матеріалу, що захищає дитяче харчування від УФ-променів. Соска виготовлена ​​з медичного особливо міцного, але еластичного силікону, що витримує силу тертя гострих молочних зубів. Ще одна унікальна розробка — пляшечка для малюків, що полегшує процес смоктання недоношених діток, малюків із діагнозом «заяча губа» або іншими патологіями.

 

Topo Buono (Польща). Пляшечки для годування ТМ Topo Buono ідеальні для годування малюків старше 3–4 місяців. Вони оснащені ручками, що дозволяють малюкові самостійно утримувати пляшечку під час харчування. Окрім цього, пляшечки завжди мають невелику вагу, їх легко мити. Компанія Topo Buono одна з небагатьох випускає дитячі пляшечки зі скляною ємністю, що дозволяють підігрівати дитяче харчування в мікрохвильовій печі.

 

Няма (Україна). Продукція вітчизняного виробника не поступається якістю імпортним аналогам. Пляшечка для годування НЯМА має класичну колбу і ергономічну соску з латексу, форма якої ідеально підходить для ортодонтичного апарату дитини, значно знижуючи ризик утворення неправильного прикусу малюка. Колба пляшечки виконана з протиударного екологічно чистого пластику з рельєфним малюнком. Утримуючи її самостійно, дитина пальчиками промацує нерівну поверхню, розвиваючи дрібну моторику.

Усю цю дитячу продукцію, а також стерилізатори пляшечок можна придбати за низькою ціною в інтернет-магазині «МедМагазин», оскільки компанія є офіційним дилером більшості виробників товарів для дітей із Англії, Швейцарії, Німеччини та Франції.

Останні повідомлення форуму