gototopgototop

Велосипеди Strolly

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Дитячий велосипед - це транспортний засіб, який викликає радість і захват, сприяє фізичному розвитку, покращує координацію і спритність.  Сучасні виробники об'єднують кілька моделей в одній конструкції, що більш практично і зручно для батьків.  Такими багатофункціональними велосипедами є вироби від компанії Y-Strolly.

 Моделі

Європейський бренд представляє дві цікаві і функціональні моделі, які покликані зробити прогулянку зручною для батьків і малюка.  Кожен виріб детально опрацьовано.  Моделі поєднують в собі функції візочка і велосипеда.  Опція батьківського управління підвищує безпеку і стійкість руху.  Кожна модель оснащена козирком, ременями, сумкою для мами і комфортабельною знімною спинкою. 100832 Strolly Compact red

Strolly Compact має складну конструкцію, яка зручна при поїздках на автомобілі.  Дитячий транспорт легко набуває компактну форму.  Досить зняти деталі і скористатися системою складання.  Скласти велосипед зможе навіть сама тендітна мама.

 Особливістю моделі Strolly Spin є те,що в нього повертається корпус.  Ця функція дозволяє змінювати положення дитини на 180 градусів.  Малюк може їхати особою або спиною до мами.  Поворот здійснюється за допомогою регулювання важелів під сидінням.

 Моделі велосипедів Strolly розраховані на вікову категорію від 10 місяців до 4 років.  Трансформація дозволяє використовувати виріб так, як це вимагає вік дитини.

 Візок для прогулянок

Цей режим є базовим.  Саме з нього ви зможете розпочати використання моделей Strolly.  Традиційно прогулянкова коляска-тростина використовується в віці від 10 місяців до 2 років.  У всіх моделей Strolly є зручна ручка тростинка, козирок від сонця і дощу, ремені безпеки.  Сидіння оснащене зручною спинкою, на яку дитина може вільно спиратися.100832 Strolly Com pact red 3

  Триколісний велосипед з ручкою для управління

 З 1,5 років дитини можна сміливо пересаджувати на триколісний велосипед.  Кілька перших місяців малюк може їздити під контролем батьків, здійсненним за допомогою ручки.  Такий варіант дитячого транспорту є найбільш безпечним і стійким.  Якщо дитина втомилася батько за допомогою ручки продовжить рух велосипеда.  Для того, щоб скористатися такою модифікацією, досить зняти козирок і спинку з будь-якої моделі Strolly. 

Триколісний велосипед для самостійного катання

З 2-3 років дитина все більше самостійно освоює навколишній світ.  Малюк фізично міцніший і витривалий, тому він може кататися на класичному триколісному велосипеді без чийсь допомоги.  Для цього зі Strolly забирається батьківська ручка. 

100802 Strolly Compact greenВелосипеди Strolly мають підвищений рівень безпеки.  Ремені та зручне крісло надійно фіксує малюка під час поїздки.  Функція батьківського контролю дозволяє повертати переднє колесо і об'їжджати будь-яку перешкоду з мінімальними витратами зусиль. 

Слід зазначити, що конструкції виконані з високоякісних матеріалів.  Так, ручка має прогумовані вставки, завдяки яким руки батьків не ковзають під час руху транспорту.  Колеса мають безшумний плавний хід.  Гума на них зносостійка. 

Багатофункціональність виділяє Strolly серед інших моделей.  Це безпечні велосипеди 3 в 1 з опцією батьківського контролю, поворотними механізмами і складними конструкціями.  Моделі незамінні в умовах щоденних прогулянок в сучасному місті.

Останні повідомлення форуму