gototopgototop

JoyBand - нове покоління розвиваючих іграшок.

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

JoyBand - це нове покоління розвиваючих іграшок.  Унікальність цього бренду полягає в наявності кількох серій, де процес пізнання відбувається через абстрактні образи або шляхом проведення справжніх експериментів.  Кожна лінійка включає навчальні набори, мета яких розвинути корисні навички, а також інтерес до навчання у дитини.12200

 Перша категорія представляє собою настільні 3D гри, в яких у дитини розвивається швидкість мислення, дрібна моторика рук, спритність, логіка.  Набори розраховані на гру в компанії, що формує змагальний момент і дух суперництва.  Дитина вчиться ставити і досягати мети в умовах конкуренції.

 Набір "Морський бій" - це нова модифікація всім відомої гри.  Комплект являє декілька ігрових полів для кожного з учасників.  Стилізовані фішки і кораблі допомагають відтворити повну картину морської битви.  Така візуалізація допомагає дитині відчути хід гри, побудувавши свій флот і розкривши карту розташування кораблів суперника.  Дія гри дозволяє проявити дитині логічне мислення.  Незважаючи на досвід учасників, вплив випадку робить гру непередбачуваною і цікавою до останнього ходу.

BUL lid outside RS

 Наступна серія являє собою набори настільних ігор, які можна використовувати в поїздці.  Це справжня знахідка для кожного з батьків.  За допомогою цих наборів можна зайняти чад над вирішенням тієї чи іншої задачі.  Компактний формат дозволяє брати гру в дорогу або на відпочинок.  Ігри відвернуть дітей від екранів мобільних гаджетів і дозволять зануритися в захоплюючий світ настільних ігор.  Взяти участь може кожен бажаючий.  Набори розраховані вікову категорію від 3 років.  Сюжети складніше підійдуть для дітей 6-7 років.  Верхня вікова планка відсутня, так як гри настільки цікаві і захоплюючі, що в них можуть взяти участь і дорослі. 

Магнітна гра "Секретний код" є стратегією.  Суперник придумує комбінацію, яку необхідно відгадати за мінімальну кількість ходів. 

Гра розвиває:

• логічне мислення; 

• здатність аналізувати виконані кроки;

• вміння зіставляти факти;

• пам'ять.

 Ще одна особливість гри полягає в тому, що перед дітьми не букви, цифри або фігури, а абстрактні колірні комбінації, що дозволяє підійти до вирішення завдань з різних сторін.  Гра розвиває математичні здібності і буде впливати на засвоєння нових знань в галузі точних наук.

 

zal zhyv

Для наступного етапу розвитку дитини розроблена серія "Лабораторія божевільного вченого".  Ці набори покажуть дітям, що наука - це не нудні цифри і формули, а справжня скарбниця корисних знань, які можна застосувати в звичайному житті.  Комплекти дозволяють заглибитися у вивчення точних наук за допомогою наочних дослідів.  

 

Експерименти тут ставлять не вчителі або батьки, а самі діти, що робить процес ще більш захоплюючим.  Адже так цікаво розпалити вогонь без сірників і фокусів, визначити час по сонцю або освоїти азбуку Морзе.  13 експериментів, які допоможуть дитині знайти вхід зі складних ситуацій, представлені в наборі "Уроки виживання".

Цікавими можуть бути і фізичні закони природи.  Дізнатися, що є реальність, а що тільки оптична ілюзія, яку бачить наше око допоможе дитині розібрати в таємниці нашого мозку і законах природи.  Набір вченого "Оптичні ілюзії" допоможе дитині поглянути на світ з іншого боку, осягнути частина його таємниць, долучить до вивчення незвіданого.

Останні повідомлення форуму