gototopgototop

Порівняння двох брендів RegalAcademy і Monsterhigh.

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Сьогодні особливу популярність мають ляльки-персонажі відомих дитячих мультсеріалів.  Це не дивно, адже дивлячись улюблену історію, дівчинки асоціюють себе з героями, приміряють на себе їх ролі, знаходять спільні риси або навіть прагнуть бути схожим на них.  Всім дівчаткам хочеться подружитися з казкою, зануритися в чарівний світ чудес і дивних пригод. 

20180212-IMG 7515

Творці мультфільмів піклуються про втілення головних персонажів в образі стильних ляльок для дівчаток.  Яскравим прикладом можуть служити історії "Королівська академія" та "Школа Монстр Хай".  Головні герої мультсеріалів оживають у вигляді казкових героїнь.  Завдяки цьому у кожної дівчинки є можливість обзавестися улюбленим персонажем. 

Ігри з ляльками грають важливу роль в розвитку дівчаток.  За допомогою іграшки малята вчаться піклуватися, доглядати.  Ляльку наділяють почуттями, емоціями і характером, завдяки чому у дівчаток є можливість виконувати різні ролі, моделювати ситуації.  Все це дозволяє маленьким принцесам соціалізуватися.  Крім того, улюблені персонажі мультфільмів допомагають перенестися в казку.

 

Monster high

20180212-IMG 7401

Колекція Monster high - це фешн-ляльки, творці яких були надихалися фільмами і літературними історіями про таких темних героїв як Дракула, Привид Опери, Мумія тощо. Героїні представлені у вигляді стильних дівчат, дочок відомих чудовиськ.  Іграшки мають блідий колір шкіри, зачіски з темних або кольорових волосся.  Стильні вбрання мають зухвалий і модний характер.  В образах ляльок переважають темні відтінки в поєднанні з яскравими соковитими штрихами. 

Будова тіл таких ляльок наближена до натурального.  Ноги і руки мають рухливі шарніри, завдяки чому іграшка може приймати будь-яку позу.  Ляльки можна наряджати в різні наряди, приміряти аксесуари, робити їм стильні й незвичайні зачіски.

Regal Academy

Герої Regal Academy переносять дитини в світ дитячих казок.  Героїні історії є онуками добрих персонажів відомих казок.  У чарівній школі вони вчаться творити чудеса, привносити в світ добро, використовуючи свої надздібності.

Ляльки точно повторюють своїх героїнь.  Це милі дівчатка, які живуть в світі повному дивовижних пригод.  Роуз і її подруги стежать за модою, у них кілька стильних нарядів.  Пишні сукні призначені для особливих випадків, балів.  У них ляльки виглядають як справжні принцеси.  Блискуча серія представляє героїнь в яскравому одязі для тренувань.  А ляльки з "Справжніх друзів" мають наряди для повсякденного життя.

20180212-IMG 7472

Тіла у ляльок рухливі.  Руки і ноги згинаються в трьох місцях.  Кожен набір з лялькою забезпечений комплектом аксесуарів, за допомогою яких гри набувають особливого характеру.

 Ляльки з колекцій Regal Academy  і Monster high - це модні і стильні дівчатка, яких чекають таємничі і цікаві пригоди.  Кожній героїні можна робити розкішні зачіски і наряджати в красиві сукні.  Рухливість тіл дозволяє моделювати будь-які ситуації, саджати ляльок за стіл укладати спати або відправляти на пошуки нових пригод. 

Regal Academy носить більш світлий і добрий характер.  Це занурення в справжню казку, де завжди перемагає добро.  Дівчатка вчаться помахом чарівної палички, взаємодопомоги і підтримки.  Асоціації зі старими і всім відомими казками уособлює спадкоємність поколінь.  

Останні повідомлення форуму