gototopgototop

Топ-6 сучасних товарів для дітей

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Прогрес не стоїть на місці. Так само, як комп'ютери, планшети та мобільні телефони, дитячі товари удосконалюються з кожним роком. Все це робиться заради двох головних цілей: полегшити батькам процес догляду за дитиною і допомогти малюкові бути різнобічно розвиненим і здоровим.

lizhko

З раннього віку сучасні діти звикають до технологій, які їх оточують. Виробники, у свою чергу, гарантують повну безпеку своєї продукції.

Що ж сьогодні пропонують купити прогресивним мамам і татам в магазинах?

  1. Універсальні коляски 3 в 1. Це готова система для подорожей, що обладнана всім необхідним для комфортних прогулянок з дитиною з самого її народження і до 4 років. У такий набір входить: шасі коляски, люлька для новонародженого, прогулянковий блок, в який можна посадити дитинку, і автокрісло. Такі системи дуже зручні тим, що батькам не доводиться підбирати всі частини окремо, а можна відразу купити все необхідне і від одного виробника. Проблема з підбором відповідного автокрісла до вашого шасі вирішується сама собою.
  2. Ліжечка-трансформери. Багато батьків переймаються питанням: «Чи потрібно купувати дитяче ліжечко дитині, якщо вона проводить в ній мало часу і після 3-4 років з неї вже виросте»? Виробники дитячих меблів знайшли рішення і модифікували дитячі ліжечка так, що у них тепер можна повністю знімати боковину і перетворювати його в зручний дитячий диванчик. Вбудовані системи маятників можуть заколисувати малюка і без батьківського втручання. Досить запустити механізм і дитинка сам буде заспокоюватися та засинати.
  3. Крісла-качалки і шезлонги. Те, без чого сучасні батьки вже не уявляють, як обходилися ще їх мама і тато. Щоб заспокоїти малюка, постійно доводиться подовгу качати його на руках, поки той не засне. Іноді такі заколисування можуть займати кілька годин і значно виснажувати. Крісла-гойдалки готові повністю взяти на себе цю роботу. Системи заколисування продумані настільки ретельно і добре, що новонароджений навіть не відчує різниці між маминими руками і своєю качалочкою. Кілька рівнів заколисування допоможуть підібрати найбільш зручний для вашої дитини. Крім цього, в таких кріслах часто є вбудована музична панель із заспокійливими мелодіями і звуками. А якщо дитинка не спить її можна зайняти яскравими підвісними іграшками.
  4. Стільчики для годування. Сучасний стільчик для годування вже перестав бути просто стільчиком. Тепер це повноцінна зона для відпочинку, гри і, навіть, сну дитини! Така мультифункціональність значно економить простір в будинку і надає вільний час батькам. Дуги з іграшками і музикою розважать малюка поки дорослі будуть готувати для нього смачний обід.
  5. Автокрісла. У наш час важко уявити собі поїздки за місто або в гості без автомобіля. Цей засіб пересування вже давно став не розкішшю, а необхідністю, особливо в великих містах. Але, зі збільшенням машин, збільшилась і кількість небезпечних ситуацій на дорогах. Свідомі батьки повинні розуміти який ризик тягне за собою поїздка з маленькою дитиною в автомобілі. Для того, щоб цей ризик був мінімальним, сотні виробників дитячих автокрісел щорічно проводять краш-тести і випробують, знову і знову, свою продукцію на міцність. Адже де ще безпека грає настільки важливу роль, як не в питаннях перевезення новонароджених? Саме для них були створені комфортні автокрісла групи 0+. Їх форма адаптована під ще не сформований хребет малюка, а додаткові кріплення IsoFix гарантують міцну фіксацію проти ходу автомобіля. Сучасні автокрісла групи 1/2/3 розраховані на використання ними дітьми від 9 до 36 кг (а іноді і більше). Тобто, вирішивши розпочати возити свою однорічну дитину ви можете за один раз купити йому автокрісло аж до підліткового віку.
  6. Електромобілі. Кожен, хоч раз в дитинстві, мріяв опинитися за кермом справжнього автомобіля: покрутити його, понатискати на педалі, налякати сусідську кішку гучним клаксоном. Іграшкове кермо і картонні коробки-машини залишилися в минулому, поступившись місцем справжнісіньким машинкам з двигуном, перемикачем швидкостей і працюючими фарами. Навіть дорослий не побачить різниці між справжнім BMW і його міні-копією. Розганяються такі диво-машинки, звичайно, не дуже сильно. Адже про безпеку водія потрібно думати в першу чергу.

Всі ці, та інші, товари від кращих світових виробників, Ви можете знайти на сайті Mamakupi.ua, де представлено понад 10 000 сучасних товарів для батьків та їхніх дітей. Не бійтеся спробувати нове, будьте сучасними і відповідальними батьками, а новітні технології подбають про решту.

Останні повідомлення форуму