gototopgototop

Коли діти вдома: як полегшити симптоми алергії

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

За даними ВООЗ кількість алергиків на планеті складає 40% від всього населення, а вже через 10 років ця цифра збільшиться до 50%. Причину алергій лікарі пов'язують з забрудненням повітря, неякісними продуктами, захопленням побутовою хімією і навіть надмірним прагненням до чистоти.

На жаль, більшість батьків бореться з хворобою за допомогою ліків, хоча є і профілактичні методи.

Передусім потрібно зменшити контакт з алергенами. Спробуйте менше гуляти з дитиною на вулиці у суху вітряну погоду, коли особливо велика концентрація пилку в повітрі. Краще в цей час посидіти вдома. Але і в квартирі алергенів може бути не менше, ніж за вікном: це і пилок рослин, пил, шерсть домашніх тварин, побутова хімія, спори цвілі. Крім цього практично завжди в домашньому повітрі присутні бактерії і віруси, найдрібніші забруднюючі частки нітратів і сульфатів, металів, смол, продуктів горіння, що залишилися в квартирі після приготування їжі або в результаті роботи обігрівальних приладів. У середньостатистичному будинку за рік збирається близько 18 кг пилу. За даними дослідження ВООЗ повітря всередині приміщень може бути забруднене в 2-5 разів сильніше, ніж на вулиці.

Щоб зменшити контакт з алергенами вдома, прийміть заходи:

  1. Робіть вологе прибирання. І чим частіше, тим краще. У пилу скупчуються алергени потрапляючи на слизову, вони викликають роздратування.
  2. Купуйте гіпоалергенні ковдри і подушки. Алергія на пух і перо зустрічається дуже часто, особливо у маленьких дітей. Вона може стати причиною розвитку астми і стенозу.
  3. Використовуйте сучасні технологічні розробки, які дозволяють ефективно очистити повітря. Наприклад, очищувач повітря Philips. Технологія AeraSense вловлює найдрібніші частинки, включаючи найбільш поширені алергени. Технологія Vitashield IPS завдяки фільтру NanoProtect забезпечує високу ефективність очищення повітря до 344 м3 / год. Ефективність доведена, а прилад сертифікований Європейським центром дослідження проблем алергії (Ecarf) і Airmid (США) двома провідними науково-дослідними організаціями. Очищувач повітря також захищає від шкідливих газів, наприклад, формальдегіду, летких органічних сполук і запахів, знешкоджує до 99,9% бактерій і вірусів. 

ph1ph2

 

ph3

Надійною помічницею в боротьбі за чистоту може стати і мийка повітря Philips. Прилад не тільки забезпечує ефективне очищення, видаляючи 99% бактерій і утримуючи дрібні забруднення, пил і алергени завдяки фільтру Nano Protect, але і зволожує повітря, роблячи його більш здоровим і свіжим. Мийка для повітря підходить як для маленьких, так і для великих кімнат розміром до 70 м2.

ph5

4. Контролюйте рівень вологості. Кондиціонери та обігрівачі дуже сушать повітря в приміщенні, що негативно впливає на слизову дитини і провокує розвиток алергії. Стежити за рівнем зволоженості допоможе зволожувач повітря Philips. Прилад обладнаний сучасною системою холодного випаровування і працює в три етапи. Спочатку, сухе повітря надходить в зволожувач, де забруднення, пил і шерсть тварин осідають на фільтрі. Потім повітря насичується молекулами води за допомогою технології NanoCloud, яка перешкоджає поширенню в повітрі бактерій і появі білого пилу. І після цього зволожене повітря подається в приміщення без утворення водяної пари, забезпечуючи комфорт мамі і дитині.

ph6

Будьте уважні до якості повітря, яким ви і ваші діти дихаєте вдома. Це допоможе значно полегшити прояви алергії або зовсім від них вберегтися.