gototopgototop

Тримаємо ніс за вітром: як вилікувати риніт

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

 

Літо закінчилося, прийшли холоди. Якщо наша шкіра любить холод, то слизова — не дуже.

 

Холодне повітря, пил, бактерії та віруси, алергени та подразнювальні речовини, –– все це може призвести до нежиті, чхання, закладеного та набряклого носа. Це симптоми риніту — запального процесу у слизовій порожнині носа, — доволі розповсюдженого захворювання дихальних шляхів.

 

heel

Незалежно від природи виникнення риніту, — алергічного чи інфекційного, його розповсюджені симптоми — чхання, закладений ніс, нежить. Треба пам’ятати, що інколи риніт — не «самостійне» захворювання, а, скоріше, «сигнал» про наявність в організмі більш серйозної проблеми, яка потребує діагностики та лікування.

 

При виникненні риніту хворим рекомендовано домашній (не «постільний», а саме домашній) режим та вживання теплих напоїв — чай з лимоном чи малиною, молоко з медом. У випадках високої температури (понад 38°) інколи вживають жарознижуючі.

 

Якщо ви з дітьми все ж підхопили нежить, можна скористатися назальним спреєм ЕУФОРБІУМ КОМПОЗИТУМ НАЗЕНТРОПФЕН С. Препарат чинить противірусну, протизапальну, протинабрякову, імунокорегуючу і антиалергічну дії. ЕУФОРБІУМ КОМПОЗИТУМ НАЗЕНТРОПФЕН С— багатокомпонентний гомеопатичний засіб, що містить рослинні, мінеральні та тваринні складові. Він рекомендований при ринітах будь-якої етіології (вірусний, бактеріальний, алергічний) і видах (вазомоторний, сухий, гіпертрофічний, атрофічний). Спрей показаний для дорослих і дітей від 2 років (за призначенням лікаря).

 

Шановні читачі! Окрім розумного підходу до лікування, хворому будь-якого віку потрібні ваша ніжність та турбота, теплі слова та розуміння. Вони не замінять медичний препарат, але все рівно допоможуть лікуванню. Міцного здоров’я! 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ

ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО

ЗДОРОВ’Я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією. Виробник «Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ», Німеччина. ЕУФОРБІУМ КОМПОЗИТУМ НАЗЕНТРОПФЕН С, спрей назальний. Р.п. МОЗ України № UA 6010/01/01 від 25.07.2017 р. Макет затверджено Замовником — 08 вересня 2017 р.

 

Останні повідомлення форуму