gototopgototop

Грудне вигодовування – ключ до здоров'я малюка

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Всі мами знають, що годування груддю в перший рік життя малюка дуже важливе, оскільки через материнське молоко дитина отримує максимум необхідних речовин для здорового розвитку. Philips Avent розділяє цю цінність і піклується про кожну маму, яка годує, щоб діти отримували материнське молоко якомога довше. І хоча годування грудьми – природний процес, іноді він може бути досить важким і
болючим.

2017-06-14 Phillips BFW leaflet v 1
Згідно зі статистикою, більше 60% жінок припиняють годування грудьми раніше, ніж планували, а 40% - годують менше 6 місяців.1 При цьому Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує не припиняти грудне вигодовування до 6 місяців.

Щоб налагодити процес годування, мамам необхідна підтримка близьких, відповіді на запитання про грудне вигодовування і консультації фахівців.

Головні поради мамам, які годують грудьми

1. Не бійтеся попросити про допомогу або підказку, а за необхідності зверніться до фахівця з грудного вигодовування. Статистика показує, що близько половини жінок зазнають труднощів під час годування грудьми. Дослідження1 доводять, що жінки, які звертаються за консультацією до фахівця, годують грудьми довше.
  2. Ключ до успішного годування дитини – спокій матері. Намагайтеся знайти максимально комфортні умови, особливо якщо ви перебуваєте не вдома. Корисно робити дихальні вправи або розслаблятися з допомогою музики перед годуванням.
  3. Повернення на роботу не повинно стати бар'єром для продовження грудного вигодовування. Зверніться до лікаря за порадою в пошуках рішення для годування і зціджування молока. Philips Avent піклується про здоров'я малюків і їхніх мам, тому представляє широку лінійку продуктів для грудного вигодовування. Молоковідсмоктувачі, контейнери для зберігання молока і аксесуари для догляду за грудьми допоможуть продовжити період вигодовування грудьми, навіть якщо у мами немає можливості постійно перебувати поруч із малюком.  

І не бійтеся розмовляти про труднощі грудного вигодовування з близькими і лікарями. Адже з допомогою і підтримкою ви зможете зробити все для здорового майбутнього вашого малюка!

1 De Jager M, et al. Eur Obstet Gyn Suppl 2012:25–30.

Останні повідомлення форуму