gototopgototop

Ляльки Ever After High: «Кінець — це тільки початок»

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Всі ми пам’ятаємо, як закінчуються казки: «Вони одружились і жили довго та щасливо». Та хіба нікому не було цікаво, що сталося далі? Компанія Mattel подбала про продовження улюблених казок, створивши серію ляльок Ever After High, яка прийшлася до вподоби дівчатам в усьому світі. Спробуємо розібратись, у чому ж секрет популярності цих незвичайних іграшок.

Героїні та герої серії — діти усім відомих персонажів «Попелюшки», «Аліси в країні чудес», «Білосніжки» та інших творів. Вони навчаються у школі «Довго і щасливо», і багато в чому схожі на звичайних підлітків. За їх пригодами та відносинами також можна слідкувати в одноіменному мультсеріалі та серії книжок. Тут є дві групи героїв: «Казкові королевичі» (Royals) — принцеси та принци, що хочуть наслідувати шлях своїх батьків, та «Бунтівники» (Rebels) — ті, хто хоче створити власну долю. Тож, як і у випадку з ляльками Monster High, це не просто серія іграшок, а цілий світ з безліччю історій. У кожної ляльки — власна біографія та особливий характер, так що дівчата можуть обрати улюбленицю не лише за стилем одягу чи зачіски, а і за якимись рисами, що їй імпонують.

Але і про одяг та зачіски забувати не слід: тут дизайнери Mattel не стримували уяву, і ляльки виглядають дійсно казково. У кожної героїні та героя — свій яскраво виражений стиль, в якому фантастичні риси з натяками на казкове походження поєднуються з сучасною молодіжною модою. При цьому і волосся, і одяг, і аксесуари виконані надзвичайно якісно, так що грати з ляльками — суцільне задоволення. Ще цікавішою гра стає завдяки шарнірам у ногах та руках ляльок — це робить їх рухи дуже реалістичними.

Слід також зазначити багатий вибір наборів та колекцій. У магазині «Будинок Іграшок» можна придбати як базових ляльок, так і різноманітні ігрові набори та аксесуари. Деякі набори містять також аксесуари для юної власниці ляльки — наприклад, каблучки.

Оригінальні іграшки від Mattel дуже надійні та розраховані на довге використання. Але, як і для багатьох інших популярних серій іграшок, для ляльок Ever After High актуальна проблема підробок. Тому радимо купувати їх у великих іграшкових онлайн- або офлайн-магазинах, яким ви довіряєте. На сайті ihrashky.ua представлений широкий вибір колекцій цієї серії, тому знайти потрібну вашій дитині ляльку буде легко. Якісна оригінальна лялька надовго може стати улюбленою подружкою для дитини та не принесе їй розчарувань.

Серія Ever After High розвиває уяву та дає дітям унікальну можливість самим стати авторами нових казок. Адже саме це відрізняє представників нового покоління. Сучасні дітлахи прагнуть створювати щось нове, своє, а не задовольнятися готовими оповіданнями. Мабуть, саме в цьому полягає причина популярності іграшок «з історією».

 

Останні повідомлення форуму