gototopgototop

Від принцеси до королеви

PDFДрукe-mail

Статті - Родинне життя

Від принцеси до королеви
Помітила зміни на своїй шкірі – вона не така гладенька, як у твоєї доні? У будь-якому віці можна виглядати красиво. Головне – правильно підібраний догляд та косметика, відповідно до твого віку.
\Після 50
Після 50-ти років до щоденного догляду за шкірою слід включити активнішу косметику – з вираженою регенерувальною, глибокою зволожувальною, підтягувальною дією. У зрілому віці варто використовувати скраби, але вже не так часто, як у 25 років. Для сухої шкіри – 1 раз на тиждень, для жирної – 2 рази. Але у цьому випадку шкіра не повинна бути проблемною. Не обійтися тут без крему й ліфтингової підтягувальної сироватки, яка підвищує пружність шкіри. І не забувай, що вночі шкіра потребує такого самого догляду, як і вдень. У цьому віці потрібно активно застосовувати препарати «антиейдж», які борються зі старінням. На допомогу може прийти також і домашня косметика та косметичні засоби на основі трав.

Після 25
Вважається, що шкіра починає старіти вже з двадцяти п’яти років. Цей процес генетично запрограмовано, тому за зовнішньою оболонкою тіла, починаючи з цього періоду, потрібно інтенсивно доглядати. Варто обов’язково застосовувати і денний, і нічний креми, маски, лосьйони. Залежно від типу шкіри, раз на тиждень варто очищувати її за допомогою скрабу чи пілінга. З 25-ти років шкіра потроху втрачає пружність та еластичність. У цьому віці досить просто доглядати за обличчям: очищувати, тонізувати, живити, зволожувати та захищати. Найбільшу увагу приділяй делікатним зонам навколо очей і губам – вони, як відомо, старіють найшвидше.

Якщо у п’ятнадцять років верхній шар шкіри оновлювався раз на два тижні, то після тридцяти цей процес відбувається удвічі повільніше.


Після 14
Дуже часто красу у підлітковому віці затьмарюють вугрові висипи на обличчі, пов’язані з гормональною перебудовою нашого організму. Тоді нормальна шкіра стає проблемною, при цьому суха може навіть перейти в жирну або комбіновану. Якщо шкіра у підлітка жирна, потрібно грамотно підібрати препарати для вмивання. Різноманітні гелі, муси, пінки мають не пересушувати шкіру, але видаляти надлишок жиру. Обов’язково потрібно у цей період користуватися тоніком, але без спирту. Щодо косметичних засобів, то варто використовувати тільки спеціально розроблені засоби для молодої шкіри. Їх зараз дуже багато, практично кожна компанія випускає «підліткову» косметичну лінію. Тому у 13-14 років можна починати сміливо нею користуватися.
\Після 6

Дитяче мило, піна та гелі для ванни не повинні викликати подразнення. Краще за все використовувати мило на основі натуральних трав’яних екстрактів. Ніколи не дозволяй дитині користуватися косметичними засобами для дорослих. Існує чимало спеціалізованої дитячої косметики. Косметичне молочко швидко вбирається шкірою та зволожує її, а крем всмоктується повільніше і служить своєрідним захисним бар’єром від шкідливого зовнішнього впливу.
За матеріалами журналу«Пані»