gototopgototop

Поради для ультрасучасних мам!

PDFДрукe-mail

Статті - Родинне життя

Прагнеш стати ультрасучасною матусею? Тоді читай наші поради і дій!
\

Порада 1.
Годуй дитину до шести місяців виключно грудьми! Ніяких чаїв, водичок, сумішей - усе це нехай залишиться в минулому столітті. Зараз фахівці настійно рекомендують давати маляті тільки материнське молочко, яке не тільки насичує організм, але й дарує дитинці саме коштовне - імунітет.

Порада 2.
Ніяких режимів у годуванні! Кожні три години - для більшості малят дуже великий проміжок між споживанням їжі. От скажи чесно - ти теж їж по-годинам? Ось! Ти захотіла перекусити - підійшла свобідно до холодильника й перекусила. Чому ж наші дітки не можуть зробити те ж саме - поїсти, коли проголодались? Сучасні лікарі-педіатри й консультанти із грудного вигодовування рекомендують годувати маля на вимогу! Це не тільки сприятливо відіб\'ється на його фізичному і психологічному здоров\'ї, але й прекрасно збереже лактацію. І не забувай про нічні годування - їх повинно бути декілька, у проміжок між 3 годиною ночі та 8 годиною ранку.

Порада 3.
Соску-пустушку - в «сад» (або «пічку» і т.п.)! Дурник - пережиток минулого. Сучасні мами знають, що в ссанні пустушки немає нічого хорошого - вона заважає нормальній лактації, змінює прикус, та й взагалі - навіщо дитині пустушка, якщо поруч є СПРАВЖНЯ мама, яка в будь-який момент готова запропонувати свої груди для задоволення смоктального рефлексу?!

Порада 4.
Вкутування, сто одежинок і всі без застібок, вдягання шапочки в жару - усе відкинути вбік! Навіщо без потреби дитину перегрівати? Раніше наші мами й бабусі одягали нас в шубу, потім закутували в ковдру, шарфик на ніс - і вперед, гуляти… по осінньому парку. Між іншим, перегрівання - дуже небезпечне для здоров\'я, й навіть життя, малюка! Сьогодні лікарі радять одягати малечу згідно з погодними умовами. Запам\'ятай головне правило - на дитині повинно бути стільки ж одягу, скільки й на тобі + 1 шар, наприклад, узимку під курточкою на одну кофтинку більше чим у тебе. І ніяких шапочок і шкарпеточок у спеку! Це просто знущання над малям і його організмом.

Порада 5.
Кожну дитину - поближче до її матусі! Зараз у моду вступили слінги та рюкзачки ерго. Майже кожна третя мама тепер гуляє не з візочком, а саме з одним із цих винайдених чуд. Це не тільки зручно, але й зближає дитину з матір\'ю, роблячи їх емоційний зв\'язок ще більш глибоким й довірливим. Крім цього, несучи дитину в слінгу, ерго, ти зможеш будь-якої миті спокійно та легко погодувати її грудьми, що є, безперечно, великим плюсом!

Отже, ти пройшла короткий курс по \"материнській підготовці\" і тепер знаєш, які нововведення запровадились у догляді за малятами.
Вітаємо! Використовуючи всі вищеописані поради, ти з гордістю можеш вважати себе ультрасучасною матусею!!!

Автор: Кунинець Анастасія (Настюша)
Автор фото: Гукасов Артем