gototopgototop

Як правильно обрати пральну машинку, якщо у вас є дитина

PDFДрукe-mail

Статті - Огляд та вибір товарів

Поява дитини в сім'ї ставить все життя догори дригом. Малюк змінює звичний уклад життя батьків, примушує позбутися від одних звичок та набути нових. Зокрема, батькам маленьких дітей варто серйозно замислитися про свій підхід до чистоти, особливо — до чистоти речей та білизни. Адже шкіра маленької дитини така ніжна та чутлива, вона потребує більш турботливого догляду, ніж шкіра дорослої людини, і саме тому одна з основних умов здоров'я і комфорту — чистота білизни та одягу.

Кожна мама на власному досвіді знає, що з народженням дитини кількість та регулярність прання в домі збільшується в рази. На щастя, нічний жах попередніх поколінь молодих мам — прання вручну чи пральні машинки на кшталт «Малютки» — залишилися в минулому.

sum2Проте незважаючи на нові технології, у сучасних пральних машинок, окрім низки переваг, все ж таки є й свої недоліки. Наприклад, усім нам знайоме відчуття розчарування, коли з машинки дістаєш улюблене простирадло і виявляєш на ній розірвані дірки — іноді білизна застрягає в отворах барабану і рветься. Також не завжди пральні машинки можуть впоратися з полосканням — нерідко виникає відчуття, що пральний порошок все-таки залишився на білизні.

Компанія Samsung, спеціалісти якої постійно займаються розробкою нових технологій, удосконалила свої пральні машини, обладнавши їх ультраінноваційною технологією Eco Bubble. Головна «фішка» цієї технології — особливий спосіб піноутворення під час прання, який дозволяє забезпечити якісне прання навіть у холодній воді! У чому секрет?

 

Спеціальний піногенератор перемішує засіб для прання білизни з повітрям — при цьому виникають тисячі бульбашок, в результаті чого засіб максимально розчиняється у воді. Насичена піна, що виникла, проникає поміж волокон тканини в 40 разів швидше, ніж звичайний розчин прального порошку. Завдяки цій же технології ні порошок, ні гель для прання не залишаються у білизні після полоскання, тому що розчиняються повністю. Таким чином, шкірні подразнення через неякісне полоскання просто виключені.

Більшість останніх моделей пральних машин від Samsung створені з використання технології Eco Bubble — наприклад, машинка Samsung WF80F5E5U4W/LP (F500). Ця модель відмінно підійде молодим батькам і стане воістину незамінним помічником будь-якій мамі.

 

sum3

Так, машинка Samsung F500 допоможе назавжди забути про дірки на речах і білизні. Барабан цієї «пралки», Diamond Drum, має спеціальну обтічну форму, а отвори для стоку води всередині — дуже маленького розміру, що забезпечує максимально бережливе прання навіть для найделікатніших тканин.

Ще одна потужна перевага F500 — значна економія електроенергії, що дуже важливо для батьків, адже в період, коли діти ще маленькі, у домі зазвичай використовується немало електроприладів. Справа в тому, що технологія Eco Bubble забезпечує однаково потужне та ефективне прання як в гарячій, так і в холодній воді. Тому витрачається значно менше енергії — адже F500 не нагріває воду. До речі, додатковий нагрів також пошкоджує тканини і сприяє їхньому зношуванню.

Окрім цього, пральна машинка від Samsung має цілих 10 років гарантії. F500 обладнана спеціальним цифровим інвекторним двигуном, у якому не виникає тертя між внутрішніми деталями. Завдяки цьому значно знижується ступінь зношуваності двигуна і збільшується термін його служби.

Багатьом мамам знайома проблема, коли гучна пральна машинка, «йдучи на зліт» під час віджимання, будить щойно заспокоєну дитину. Творці пральної машинки Samsung подбали і про це. Двигун, вбудований у F500, забезпечує майже безшумну роботу пральної машинки.

sum1

Ще одна важлива особливість цієї пральної машинки — вона відмінно впорається з практично будь-якими плямами завдяки окремому попередньо запрограмованому циклу Stain Away. Кров, какао, шкірний жир, вівсяна каша, чай, вино, томати, чорнила, косметика, губна помада і трава, — усі ці забруднення зникнуть за один звичайний цикл прання.

 

Також приємним сюрпризом стане той факт, що за один раз F500 може перепрати 8 кг білизни без шкоди для ефективності. Враховуючи, що речі маленької дитини стають брудними за лічені хвилини це — дуже вагомий плюс.

Якщо у вас є діти, то пральна машинка Samsung F500 — це ідеальне рішення!

Спілкування