gototopgototop

Дитячий одяг весною

PDFДрукe-mail

Статті - Огляд та вибір товарів

\1. Одяг повинен бути максимально комфортним для дитини. Він не повинен обмежувати її рухів у тому випадку, якщо маленький шибеник захоче пострибати по весняних калюжах.

Тканина внутрішньої сторони одягу повинна бути м’якою і приємною на дотик. Вона не повинна натирати або спричиняти дискомфорт дитині. Ярлички повинні бути виготовлені з неколючого матеріалу. Вони не повинні мати гострих країв, інакше носити такий одяг вашому малюку буде досить неприємно.

2. Весняний одяг повинен бути пошитий з міцної тканини та мати фурнітуру високої якості. Зверніть особливу увагу на те, щоб всі деталі одягу (дрібні, металеві та пластикові) були надійно закріплені і дитина не змогла б їх зламати або відірвати. Оскільки маленькі діти все тягнуть до рота, такі предмети можуть нанести шкоду їх життю та здоров\'ю.

3. Одяг повинен бути теплим. Враховуючи те, що на початку весни погода досить прохолодна, тканина куртки повинна бути щільною, захищати від вітру, відштовхувати бруд. Оптимальним рішенням може бути на одяг-транформер. Такий варіант має підкладку, яка відстібається. Таким чином Ви отримаєте універсальну річ, яку можна носити увесь сезон.

4. Вибирати одяг слід із запасом. Тобто потрібно враховувати, що дитина постійно росте. Вибирайте моделі на 1-2 розміри більше, щоб потім, всередині сезону, Вам не довелося знову витрачатися на новий комплект. Ніякого дискомфорту такий вибір дитині не спричинить, зрештою, рукави куртки можна буде підігнути.

5. Віддайте перевагу дитячому одягу, по нижньому краю якого пришита широка, але не дуже туга резинка. Завдяки цьому одяг не буде сповзати під час гри.

6. Бажано, щоб на верхньому одязі були світловідбиваючі елементи.

7. Будь-який одяг повинен подобатись малюку та піднімати йому настрій. Сьогодні діти, так само як і дорослі люблять одягатися яскраво, тому віддайте перевагу теплим щільним тканинам сучасних яскравих кольорів. Якщо Вашій дитині 3-4 роки, дайте їй змогу самостійно обрати собі комплект. У цьому випадку Ви не зіткнетеся з ситуацією, коли малюк буде противитися надягати ту чи іншу річ.

8. Щоб зробити правильний вибір, обов\'язково звертайте увагу на моду, адже усім батькам хочеться, що б їх дитина виглядала краще за усіх. Сучасний модний одяг допоможе Вашому малюку знайти собі нових друзів та почуватися комфортно.

9. Якщо малюк буде гуляти з Вами, сидячи у візку, зверніть увагу на спину куртки – там не повинно бути ніяких швів, які могли б спричинити тиск на хребет малюка.

10. Варто віддати перевагу натуральним тканинам, які могли б дозволити шкірі малюка дихати. Якщо ви вибираєте комбінезончик або штанці, подивіться, чи достатньо вони будуть зручні дитині, щоб носити їх з підгузником.

Правильно підібрати дитячий одяг на весну - завдання не з легких. Перш за все, врахуйте побажання Вашого малюка та наші поради і Ви неодмінно зробите правильний вибір.

zhivchik.ua

Спілкування