gototopgototop

Вибираємо дитячий надувний басейн

PDFДрукe-mail

Статті - Огляд та вибір товарів

nbВаш малюк любить воду? Довго та з задоволенням хлюпається у ванній? А можливо, він вже навіть трохи пірнає та плаває? А тим часом наближається літо? Значить, час купити дитячий басейн, в якому малюк буде із задоволенням грати на дачі або в селі. А якщо Ви збираєтеся з крихіткою на море, то маленький басейн Вам необхідний! Його зручно надути на пляжі — не завжди температура води в морі прийнятна для малюка, в маленькому ж басейні вода дуже швидко нагрівається.

Отже, якими бувають дитячі надувні басейни? Що потрібно знати при його виборі?

Для початку необхідно визначитися з розміром дитячого басейну. Для використання на пляжі необхідний маленький басейн, який зручно кожен день носити до водоймища або швидко надувати безпосередньо на пляжі. Для дачі ж можна купити дитячий басейн будь-якого розміру, все залежить від наявності вільного місця та віку дитини. Що стосується глибини, то маленьким діткам підійде мілкий басейн, до 30 сантиметрів. Як правило, рівень води в таких дитячих надувних басейнах не більше 15 – 20 сантиметрів. Цього цілком достатньо для дитини, та відносно безпечно (звичайно, при будь-якій глибині, ігри в басейні повинні проходити під чуйним наглядом дорослих), крім того, невеликий шар води швидше та краще прогрівається. Більш старшим дітям можна купити глибший басейн — навряд чи їм буде цікаво плескатися на мілині.

Продумайте, де і як буде зберігатися басейн у той час, коли малюка немає на дачі або в селі. Адже якщо немає можливості залишати його на вулиці, Вам доведеться щоразу здувати-надувати його та заносити в обране місце зберігання; з дуже великим дитячим басейном робити це незручно.

altЗазвичай надувні басейни не передбачають можливості фільтрації та очищення води. Вода в них швидко забруднюється — її необхідно змінювати в середньому кожні 3 дні. Дуже рідко басейни для дітей мають отвір для зливу, тому зміна води — досить трудомістке заняття, і чим більший басейн, тим складніше змінити в ньому воду. Обов\'язково візьміть до уваги цей чинник при виборі розміру басейну. Зручно, також, якщо конструкція дитячого басейну дозволяє накрити його в той час, коли дитина не грає в ньому. Таким чином, вода в ньому буде довше залишатися чистою.

Вибір форми басейну залежить від Ваших смакових переваг і побажань дитини. Зараз можна купити басейни для дітей у формі правильних (наприклад, круга, овалу, квадрата, прямокутника) і неправильних геометричних форм, а також у формі різних тварин, кораблів, машин, інших предметів — у цьому фантазія виробників безмежна. Існують, також, басейни для дітей з невеликою гіркою, або подвійні з переходом-гіркою. Дитині більш старшого віку можна запропонувати самостійно вибрати надувний басейн.

У сучасних дитячих басейнах існує два типа дна: пласке та надувне. Звичайно, для маленької дитини краще надувне — на ньому тепліше сидіти, крім того, воно добре пом\'якшує падіння. Ну а для більш старшого малюка можна вибрати й пласке дно — по ньому легко та зручно ходити.

altБагато басейнів для дітей мають елементи, що захищають крихітку від сонця, — це може бути як тент або козирок, так і, наприклад, хвіст кита чи шапочка грибочка, у вигляді яких зроблений дитячий басейн.

Крихітці буде цікаво грати в басейні з надувними іграшками, часто вони входять у комплект. Також, цікавою розвагою є вбудований фонтан — як правило, він підключається за допомогою шланга до водопроводу або колонки.

У комплектацію басейну для дітей обов\'язково повинен входити ремкомплект для швидкого ремонту дрібних ушкоджень. Також, добре і зручно мати насос — без нього надути басейн, особливо великий, дуже важко.

Окремо відзначимо заходи безпеки під час купання в басейні.

Необхідно постійно бути поруч з дитиною під час її гри в басейні.

Постійно перевіряйте воду в дитячому басейні на відсутність комах — влітку у пошуках води вони часто потрапляють в басейн. Чи варто говорити, які небезпечні для малюка, наприклад, укус оси або з\'їдена ним муха. Також, слідкуйте, щоб вода не була надто холодною.

altДозуйте час перебування крихітки в басейні. Діти можуть плескатися годинами, але не забувайте, що тривале перебування у прохолодній воді може призвести до хвороби.

Не дозволяйте дитині грати під прямими сонячними променями. Якщо конструкція басейну не передбачає захисту, поставте біля нього звичайну парасольку від сонця.

Періодично протирайте дно басейну — з часом воно, як правило, стає слизьким (особливо, якщо цьому сприяє матеріал, з якого воно виготовлено) і, посковзнувшись, малюк може невдало впасти.

А тепер купіть своєму малюкові дитячий надувний басейн, і Ви побачите, скільки задоволення доставить йому нова іграшка влітку!

Джерело: znamy-prosto.com.ua