gototopgototop

ЯК ПЕРЕЖИТИ ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА?

PDFДрукe-mail

Статті - Свята, традиції, обряди


Поради самотнім

Подобається нам це чи не подобається, винні глобалізація з комерціалізацією й уніфікацією, але факт залишається фактом: це «зовсім не наше» лютневе свято легко прижилося на нашому морозному грунті разом з усіма своїми неминучими атрибутами: сердечками, ангелочками, плюшевими ведмедиками і, головне, обов’язковою вимогою мати романтичного партнера, з яким слід обмінюватися подарунками і зізнаннями в коханні. То як пережити це масове божевілля людям, у яких немає пари?

По-перше, розслабтеся: таких, як ви, у світі дуже багато. Тільки в США налічується 80 мільйонів самотніх сердець. Потім визначтеся, чи ігноруватимете ви день закоханих або таки відсвяткуєте, але за своїми правилами. Якщо виберете перший варіант, то найкраще, що ви можете зробити, це прийняти свою самітність і насолоджуватися нею. Займайтеся тим, що найкраще робити одній/одному. Відвідайте салон краси. Підіть до музею. Приготуйте собі якусь особливу страву. Почитайте цікаву книгу. Візьміть напрокат і подивіться гарний фільм, краще комедію або детектив, хоча насправді всі жанри гарні (протипоказані лише любовні історії). І не забувайте про спорт: фізичні вправи стимулюють вироблення в мозку ендоморфінів — хімічних речовин, що викликають гарний настрій. До того ж після фізичної активності поліпшується сон.

Якщо ви любите дітей, то можете запропонувати своїм сімейним друзям посидіти з їхньою дитиною, поки вони влаштують собі романтичне побачення не вдома. У такий спосіб ви вб’єте відразу двох зайців: займете себе зведенням веж із кубиків або перевдяганням ляльок і заслужите подячні «очки».

Святковий варіант проведення цього дня також можна реалізувати по-різному. Найпростіше і найчудовіше — це підписати листівки і зробити маленькі подарунки своїм найближчим родичам і друзям. Адже ви їх любите! Ще одна непогана ідея — організувати вечірку з такими ж «одинаками», як ви. Беріть приклад з американців, які торік, на зло дню закоханих, почали відзначати 14 лютого «день навіжених одинаків».

І, нарешті, найгірше, що ви можете зробити, — це стрімголов кинутися в перші-ліпші стосунки із зовсім непідходящим партнером — аби тільки уникнути самітності в такий день. Це буде дуже негуманно щодо самого себе. Адже, зрештою, найголовніша людина, до якої ви просто зобов’язані виявляти свою любов (і не тільки раз на рік), — це ви самі...

www.dt.ua