gototopgototop

Ароматерапія і зачаття дитини

PDFДрукe-mail

Статті - Репродуктивне здоров'я і планування вагітності

Підготовка до зачаття
\


aromatherapyМене часто запитують, що я думаю про необхідні заходи щодо підготовки до зачаття, і в мене завжди та сама відповідь: для того щоб зробити дитину, потрібна участь двох. Це означає, що майбутня мати повинна тільки вітати появу сперматозоїдів найвищої якості, які прагнуть до яйцеклітин найвищої якості. Необхідно витратити час, щоб ваше тіло прийшло в оптимальну фізичну форму і зачаття відбулося найкращим чином.

У реальності не всім нам вдається спланувати появу дитини, оскільки діти мають звичай з\'являтися в найнесподіваніший час. Але якщо починати все із чистого аркуша, то моя порада полягає в тому, що готуватися і планувати зачаття треба за шість місяців до його здійснення. Очевидно, що чим довше і ретельніше ви будете готуватися, тим краще, але якщо часу у вас не вистачає, то й трьох місяців буде цілком достатньо. Будь-яка пара, яка планує народження дитини, повинна брати на себе відповідальність по підготовці тіла до цієї події.
Я б запропонувала наступний базисний план, який ґрунтується на здоровому глузді:
- Припиніть палити й не приймайте ніяких небажаних ліків.
- Остерігайтеся будь-яких забруднюючих факторів і хімічних речовин.
- Харчування повинне бути добре збалансованим і здоровим (достаток овочів, фруктів, протеїну і т.д.), збільшить споживання продуктів, які багаті цинком і вітамінами В.
- Скоротіть споживання стимуляторів, таких як чай, кава, алкоголь (надлишок алкоголю може негативно позначитися на виробленні сперми). Уникайте великої кількості жирів і цукру у своєму раціоні.
- Стежте за своєю вагою, намагайтеся, щоб вона була не вище й не нижче звичайного. Робіть побільше вправ, щоб тіло було в тонусі, мало достатню гнучкість, достатньо відпочивайте.
- Припиніть прийом оральних протизаплідних засобів, якщо ви ними користуєтесь.
- Якщо у вас є проблеми зі здоров\'ям або є занепокоєння із приводу генетично переданих захворювань, зустріньтеся з лікарем.

Невдалі спроби завагітніти

Будь-яка пара, яка намагається зачати, але не досягає мети, повинна звернутися до лікаря. Однак буде непогано взяти на озброєння зазначені вище заходи щодо підготовки до зачаття, щоб створити всі необхідні умови.
У багатьох пар, яким повідомили, що ніяких медичних протипоказань вагітності немає, але зачати однаково не вдається, з’являється не лише розчарування, але також й почуття провини, обурення і напруги - все це може порушити або сильно погіршити ваше статеве життя. Саме в такій ситуації ароматерапія може допомогти. До мене часто приходять жінки зовсім з інших питань, але багато хто з них відзначає, що непокояться з приводу невдалих спроб завагітніти.
Я зовсім не гарантую, що заходи, які нижче наведені, є формулами родючості, але так чи інакше, вони можуть знизити напругу у стосунках пари, яка опинилась в таких обставинах. Так що чому б їх не спробувати поряд із загальною підготовкою до зачаття.

Аромадопомога

- Зазначені нижче олії допомагають вирішити людям проблеми із зачаттям:

Троянда (Троянда centiflora або Троянда damascena)
Відома як найбільш відповідна для шкіри олія, також вона характеризується як засіб, що тонізує діяльність матки, оскільки робить на неї очищаючий та регулюючий вплив. Вона допомагає моїм клієнткам з доменструальним напруженостям, а також під час болісних, важких періодів. Вона має чудові властивості для зняття напруги, а також підсилює статевий потяг. Хоча це яскраво виражена жіноча олія, вважається, що вона поліпшує вироблення насінної рідини, так що ця олія корисна для використання під час масажу або прийому ванни обома партнерами.
Герань
Герань є ароматичною олією з багатьма властивостями, включаючи тонізуючий вплив на все тіло і гормонально балансуючу всю репродуктивну систему. Ця олія як найкраще підходить при стресах і тривозі... а який у неї прекрасний аромат!
Сандалове дерево
Ця олія має довготриваючий аромат, вона високо цінується як засіб для лікування імпотенції. Вона має високі характеристики, як розслаблюючий засіб, добре підходить для лікування депресій, які призводять до сексуальних проблем або занепокоєння.
Кананга запашна
Олія, яка має екзотичний аромат, часто застосовується для розслаблюючого масажу й готування лазневих сумішей, надає шкірі чудовий романтичний аромат. Використовується при нервовій напрузі, занепокоєнні та імпотенції.
- Використовуйте наступні олії для розслаблюючого масажу, звертаючи особливу увагу на нижню частину спини, живіт, пах і стегна. Не наносіть ці олії прямо на ніжну пахову зону, тому що може виникнути печіння.
Масажна олія для жінки
Додайте 15 крапель олії герані і 5 крапель олії троянди в 50 мл (дві з половиною столові ложки) мигдальної олії.
Масажна олія для чоловіка
Додайте 5 крапель олії шавлії, 5 крапель троянди або олії із сандалового дерева або кананги запашної в 50 мл (дві з половиною столові ложки) мигдальної олії. Добре усе перемішайте.
- спробуйте наступні суміші для ванни:
Суміш 1: розслаблююча, ви обоє можете використовувати її по вечорах.
У теплу, повністю наповнену ванну додайте 4 краплі олії герані, 2 краплі олії троянди та 2 краплі олії із шавлії. Збовтайте воду, щоб розмішати олію. Розслабтеся і приймайте ванну протягом 10-15 хвилин.
Суміш 2: оптимально підходить для жінок під час прийому ранкової ванни.
Додайте в повністю наповнену ванну 4 краплі олії герані та 2 краплі рожевого масла. Збовтайте воду, щоб усе добре перемішалося. Приймайте ванну протягом 10 хвилин.
Прийомами ванн можна насолоджуватися до чотирьох разів у тиждень.
Виконуючи цю програму, намагайтеся, щоб, як мінімум, у вас у тиждень було два масажі та два прийоми ванн.

За матеріалами книги \"АРОМАТЕРАПІЯ ДЛЯ МАТИ І ДИТИНИ\"
ПЕРЕКЛАД: Олени Гергель для www.malecha.org.ua