gototopgototop

Молоко для дитини: обираємо за вищим стандартом

PDFДрукe-mail

Статті - Здоров'я наших дітей

 

 

 

mol 1 

 

Молоко – незамінний продукт у дитячому раціоні. Порція молочної каші на сніданок і склянка молока перед сном забезпечують майже добову потребу дитини у такому важливому  для зростаючого організму мікроелементу, як кальції. Також у молоці містяться вітаміни, амінокислоти і мікроелементи, яких немає в інших продуктах. Щоправда, якщо воно належної якості – натуральне, правильно оброблене та безпечне. І якщо хтось вважає, що таке молоко можна знайти лише у бабці у селі, той сильно помиляється. Сучасні технології сягнули такого рівня, що за якісним молоком можна сміливо направлятися прямісінько у супермаркет.

 

Питання сировини

 

Великі молочні підприємства мають власні лабораторії для контролю якості сировини і співпрацюють лише із перевіреними постачальниками. А якщо говорити про молоко дитяче, тут відбір ще більш ретельний – сировину закуповують виключно на сертифікованих фермах. Такі ферми розташовані в екологічно чистих зонах далеко від мегаполісів та промислових підприємств. Коровам тут забезпечується належний догляд, вони регулярно проходять ветеринарні огляди, правильно харчуються, тож і дають справді якісний продукт. Процес доїння на сучасних фермах повністю автоматизований, що виключає будь-яку ймовірність потрапляння у молоко бактерій із зовнішнього середовища, а транспортується молоко у спеціальних молоковозах, що мають  системи охолодження.

 

 

Перш ніж допустити молоко на завод, його перевіряють по десятках параметрів – аналізують його склад, вміст корисних речовин, відсутність антибіотиків і шкідливих бактерій. Усі ці параметри у комплексі визначають ґатунок молока. Для дитячого підходить виключно сировина екстра-класу, тож на переробку потрапляє тільки молоко, що відповідає усім без виключення параметрам.

 

mol2 

 

А тепер подумайте, чи варто віддавати перевагу домашньому молоку від корови, котра ніколи в житті не зустрічалась з ветеринаром. І уявіть, як бабуся розливає його у пластмасові пляшки, везе в електричці та продає на стихійному ринку…

 

Момент термообробки    

 

Виробники молока використовують два основних методи термічної обробки – пастеризація і ультрапастеризація. Технології ці різні, не дивлячись на схожість назв.

 

Пастеризація: молоко нагрівають до 75-85° С і витримують при такій температурі від 10-40 секунд до кількох хвилин. При цьому гинуть шкідливі мікроорганізми і бактерії, але залишаються термостійкі спори. Зростаючи і розмножуючись, вони швидко запускають процес скисання. Пастеризоване молоко слід зберігати при температурі не вище + 4ºС і не більше двох тижнів. І якщо при транспортуванні або зберіганні у магазині температурний режим був порушений, ви з великою вірогідністю може придбати вже скисле молоко. Краще його вдома прокип’ятити, аби знищити бактерії. Правда, заразом зруйнуються й вітаміни, кальцій і білок. Тож таке молоко не принесе ані шкоди, ані користі.  

 

Ультрапастеризація:  молоко нагрівають до 137°С, а потім миттю охолоджують до 4-5°С. Увесь процес займає близько 4-х секунд, і цього часу цілком достатньо, щоб знищити усі хвороботворні бактерії і їхні спори. А от вітаміни і мікроелементи, що містяться у свіжовидоєному молоці, зруйнуватися не встигають. Таке молоко практично повністю зберігає свої властивості. А ще, оскільки у молоці немає бактерій, які могли б запустити процес сквашування, воно може довго зберігатися при кімнатній температурі, звичайно ж, у закритій упаковці. До речі, майже 70% дитячого молока на українському ринку, наприклад «Яготинське для дітей», «На здоров'я Дитяче», «Селянське Малюкам», виготовляється саме за технологією ультрапастеризації. Виставляють його зазвичай на окремих полицях у торговому залі, адже зберігати такий продукт у холодильнику потреби немає. І ще одна підказка: не оминайте увагою картонні пакети.

Секрет упаковки

 

Ультрапастеризоване молоко розливають в асептичну упаковку Тетра Пак. Це пакет з шести шарів різних матеріалів – картону, харчового поліетилену та алюмінієвої фольги, які разом створюють надійний бар’єр від впливу зовнішніх чинників – світла, повітря і бактерій. Молоко у такій упаковці зберігає свої властивості протягом тривалого часу без додаткового охолодження, адже роль  «холодильника» досягається завдяки використанню фольги.

 

mol3 

 

Тож, щоб обрати для дитини справді корисне і безпечне молоко, не треба їхати кудись у село та власноруч доїти корову J Достатньо знайти у магазині ультрапастеризоване молоко – краще дитяче. А щоб точно не прогадати, шукайте на упаковці знак «Вищий молочний стандарт» із зображенням корівки. Він означає, що молоко виготовлене із сировини екстра і вищого ґатунку, пройшло дбайливу і ретельну обробку, герметично упаковане в екологічну асептичну упаковку, не містить консервантів і не потребує кип’ятіння. Купуйте сміливо і будьте певні у якості.