gototopgototop

Дізнайтеся, як вода губить здоров'я наших дітей, і захистіть свою родину!

PDFДрукe-mail

Статті - Здоров'я наших дітей

1Вода потрібна, важлива, необхідна. А в тому, якої якості і в якій кількості пропонувати рідину дитині, спробуємо розібратися ...

Вода оточує нас всюди і супроводжує протягом усього нашого життя - починаючи з того періоду, коли маленька дитина росте і розвивається в маминих навколоплідних водах. Після народження вода потрібна нашому малюкові нітрохи не менше, адже вона виконує в організмі безліч важливих функцій - транспортує поживні речовини і кисень до кожної клітинки тіла, захищає внутрішні органи, допомагає трансформувати калорії в енергію, виводить токсини, регулює температуру. Вода - друга за важливістю (після повітря) речовина, без якої наше існування було б просто неможливим! Тому дуже важливо своєчасно відновлювати ці втрати шляхом прийому чистої якісної води. Якість водопровідної води в нашій країні викликає серйозні сумніви екологів і медичних працівників. Сьогодні в аварійному стані знаходиться близько 60% міських водопровідних мереж, і вода в них піддається вторинному забрудненню, так як хлор руйнує залізні труби.

Водопровідна вода не підходить як для дитячого харчування, так і для купання наших малюків, оскільки в ній можна знайти всю таблицю Менделєєва.2

Кип'ятіння не може звільнити воду від основної маси органічних речовин (мила, миючих засобів), пестицидів, солей важких металів та інших шкідливих домішок. Навпаки, їх концентрація при кип'ятінні різко зростає. Крім того, хлор, пов'язаний з органікою, при нагріванні перетворюється на страшну отруту - потужний канцероген діоксин, що відноситься до категорії особливо небезпечних.  Діоксини більш отруйні, ніж ціаністий калій (у 68 000 разів!).

3Ви, напевно, спостерігали виникнення алергічних реакцій на шкірі Вашого малюка і з жахом бігали від одного лікаря до іншого, не розуміючи, в чому ж причина алергічного дерматиту. Алергічний дерматит - явище, м'яко кажучи, нерідке, що представляє собою реальну і серйозну проблему для десятків тисяч дітей та їхніх батьків. Часто мама, яка годує, сидить на хлібі й воді, дитина їсть тільки соєві суміші, а прояви алергії нікуди не зникають. І мало хто розуміє, що причиною алергічної хвороби є хлорована вода.

Наступний міф про очищення води - відстоювання. При відстоюванні води не менше 3-х годин знижується концентрація вільного хлору, але практично не видаляються іони заліза, солі важких металів, канцерогенні хлорорганічні сполуки, радіонукліди, частина нелетких органічних речовин і цілий ряд шкідливих домішок. Крім того, за час відстоювання різко зростає рівень бактеріологічного забруднення води. При тривалому вживанні людиною води з підвищеним вмістом у ній заліза частішають захворювання печінки, крові, а також можуть спостерігатися алергічні реакції.

У Вас є ще варіанти очищення води?

4Ви відповісте - бутильована вода. Багато жителів України зараз активно купують питну воду в пляшках, витрачають в місяць на сім'ю із 3-х чоловік більше 150 грн. (в день людині потрібно випивати хоча б 2 літри рідини) і не підозрюють, яку шкоду вона завдає нам і нашим малюкам. Проблема в тому, що в Україні немає структури, яка зобов'язана постійно контролювати якість бутильованої води, і до сих пір для неї не розроблені Державні стандарти. Тому немає єдиних вимог і сформованого уявлення про те, яку кількість і які мікроорганізми можна допускати в бутильованій воді, навіть якщо вони не викликають гострих шлунково-кишкових інфекцій, вся ця мікробна маса в результаті своєї життєдіяльності виділяє продукти метаболізму, які бувають дуже токсичні. Бактеріальні ендотоксини не можуть бути абсолютно байдужими для людини. Навіть якщо вони не викликають якогось гострого стану, то можуть надавати хронічну інтоксикацію паренхіматозних органів, що може відбитися на стані здоров'я дитини зі зниженим імунітетом. Академік Інституту колоїдної хімії та хімії води НАН України В.В. Гончарук провів дослідження 45 марок бутильованої води по цито-і генотоксичним показникам, тільки чотири торгові марки придатні до вживання.

Згідно Комплексної оцінки якості фасованих вод, по цито-і генотоксичним показникам (2008-2011), завізованої Академіком Гончаруком В.В., в зону «Дуже небезпечні води» потрапляє дитяча вода (**) під багатьма торговельними марками в Україні. «Бутильована вода - небезпечна для здоров'я, особливо дитяча вода - супер токсична, так як в неї додають більше консервантів, щоб вона роками не псувалася!!!» (Академік Гончарук В.В.) На підтвердження цієї інформації дізнайтеся всю правду про бутильовану воду:

http://country.zepter.com/lib.flash/vt.player/?cfg=ua_water

http://www.zepter.ua/newsletters/ua/2011-10-13-ua-water

- Це відео з новин 1 +1 - «Вода, яка вкорочує життя» і Лист з комплексною оцінкою якості фасованих вод, завізований Академіком Гончаруком В.В.

5Але, можливо, краще відразу вирішувати питання якісної води для себе і своєї сім'ї, ніж потім викидати шалені гроші на ліки?

Компанія Zepter і в цьому випадку пропонує відмінне рішення! Завдяки Системам очищення води від Zepter ми зможемо пити чисту, корисну для здоров'я воду, таку, якою вона була задумана природою!

Система очищення води Aqueena, яку ще називають комп'ютером з виробництва джерельної води, дає можливість отримувати воду, що рівняється за якістю з талою водою високогірних льодовиків.

У системі очищення води Aqueena вода проходить п'ятиступінчасту систему очищення. Великі частинки видаляються на першому, механічному фільтрі. Більш дрібні частинки затримує другий механічний фільтр, який в чотири рази щільніше першого. Третій, абсорбуючий попередній фільтр на основі високоякісного активованого вугілля видаляє хлор, легкі мікрочастинки, деякі органічні домішки та речовини. Наступний етап очищення відбувається на напівпроникній зворотно осмотичній мембрані, що фільтрує воду на молекулярному рівні. Потім очищена вода повільно пропускається через вугільний фільтр для видалення летючих, газоподібних речовин.6

А зараз компанія пропонує новинку - систему очищення води Edelwasser як результат застосування новітніх технологій. Та ж п'ятиступінчаста система фільтрації води із зворотним осмосом, але без використання електрики, компактні розміри, сучасний дизайн і можливість установки на столі!

Вас зацікавила ця продукція?

Щоб дізнатися більше про цей та інший асортимент, компанія Zepter пропонує Вам провести презентацію у Вас вдома чи в офісі у зручний для Вас час. Професійний менеджер компанії Zepter не тільки розповість Вам детально про продукцію, але і продемонструє всі її переваги на практиці. Це дасть Вам можливість побачити, почути, доторкнутися і спробувати все різноманіття переваг продукції Zepter самостійно.

При цьому як організатор цієї презентації Ви зможете дізнатися, як купувати косметику швейцарської якості із 30% знижкою, а також отримаєте цінний подарунок від компанії Zepter – чарівну рукавичку з мікрофібри - незамінний помічник у догляді за будинком. Завдяки зіркоподібній будові, мікроволокно збирає і утримує бруд усередині своєї структури, залишаючи поверхню чистою, блискучою та без брудних смуг. Рукавичка вбирає бруду в 4 рази більше своєї ваги і не залишає брудних розводів на поверхні, що очищається.

Замовити презентацію Zepter можна за телефоном гарячої лінії 0-800-505-880 (безкоштовно по Україні).

Детальна інформація на сайті компанії www.zepter.ua