gototopgototop

500 школярів встановлять рекорд одночасної лічби - в Києві

PDFДрукe-mail

Статті - Психологія дитинства

Фіксація рекорду відбудеться в рамках Олімпіади по ментальній арифметиці.

Додавати, віднімати і множити тризначні числа - в уяві - швидше калькулятора - в шість років. Мистецтво усної лічби продемонструють 30 травня в Києві школярі з усієї України. Олімпіада відбудеться для дітей від 5 до 14 років.

Також в цей день планується встановити Національний рекорд з одночасної лічби на рахівницях Абакус. Очікується, що участь у встановленні рекорду візьмуть понад 500 учнів. Фіксувати рекорд будуть представники Національного реєстру рекордів України.

У січні 2017 го року подібна Олімпіада вже об'єднала учнів Києва та Київської області. Тепер же позмагатися за звання кращого, приїдуть учні з понад 10 міст України.

Ментальна арифметика - методика усної лічби, яка використовує в навчанні спеціальні рахівниці Абакус. Поступово діти тренуються обходитися без них, збільшуючи складність усних обчислень. Дана методика поширена в понад 70 країнах світу, в різні роки її опанували понад мільйон учнів. В Японії і Китаї ментальна арифметика входить до шкільної програми.

Міжнародні дослідження вчених підтвердили, що заняття ментальної арифметикою розвивають одночасно обидві півкулі мозку і зв'язки між півкулями, завдяки чому у дітей стрімко підвищується швидкість мислення, концентрація уваги, уява і образне мислення, а також здатність швидко аналізувати інформацію і приймати рішення.

"Зараз ментальна арифметика розвивається по всій Україні в рамках приватних шкіл і центрів. До нашої країни тільки в останні роки докотився бум, який спостерігається на ментальну арифметику по всьому світу протягом останніх 2-х десятиліть. Ми не просто розвиваємо цю методику, але й прагнемо, щоб в майбутньому ментальна арифметика стала невід'ємною частиною шкільної освіти. "- зазначила організатор Олімпіади Марина Мужановская

Як рахує тризначні числа і одночасно грає на сопілці дитина, яка займається ментальною арифметикою 1,5 року - https://youtu.be/EK_XA7N4HG4

30 травня, Київ, пл. Перемоги, 3 - ТРЦ «Україна», 4 поверх, Дитяча планета

12:30 - Початок Олімпіади

15:00 - Фіксація рекорду з одночасної лічби на Абакусах

Попередня акредитація за телефоном 095 762 74 94 (Роман)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Olimpiada Afisha

Спілкування