gototopgototop

ЧОМУ ВІН ЗРАДИВ, КОЛИ ВОНА ЧЕКАЛА ДИТИНУ?

PDFДрукe-mail

Статті - Вагітність та пологи

pregna25Чоловік, як відомо, істота слабка, хоча й вважається сильною. Зовсім він ні до чого не готовий і ні на що не здатний. Зокрема, пережити вагітність коханої жінки. Варто лише йому побачити у своєї коханої животик, що ніжно округлився, — і все його слабке й лагідне «Я» впадає у відчай і паніку. Про нього, розумієте, стали думати не настільки часто, як раніше, й інколи більше радіють не йому, а майбутній дитині. Ну як це винести, як пережити? А паніка, нехай це буде вам відомо, лікується лише одним способом. Йому потрібно терміново знайти собі іншу, яка б переймалася тільки його турботами і була ніжною в ліжку. На менше він, як правило, не згодний... Слабка людина, що вже тут поробиш.

З приводу чоловічих зрад говорять чимало, та нічого путящого з цього не виходить. Поки вчені вибудовують статистичні ймовірності, інші, настільки ж розумні, але менш вчені добродії продовжують «ходити наліво», а брешуть потім дуже правдиво, як це не дивно. І якби не чуйне жіноче серце, яке під час вагітності відчуває все гостріше, можливо, усе б і обійшлося. Ну, не витримав кілька десятків разів, із ким не буває. Та серце підказує, чоловік очі відводить, клінічна картина ясна — сексуальний лівша. Здивування. Образи. Скандали. Драматичне заламування рук і демонстративне випивання склянки валеріанки. І сльози, сльози, сльози...


Отже, небезпека! Недодивишся, недоласкаєш і недозахоплюєшся — отримай результат у вигляді «не видумуй» і «я лише тебе й люблю» із впертим спогляданням підлоги чи стін. Дев’ять місяців — цілком достатній термін, щоб помножити його на три із трьома іншими двічі на тиждень («Знову затримався на роботі, любий?»)...

Необхідна профілактика. Може, ті розумні чоловіки, котрі, якщо зраджують своїм дружинам, то виключно в інтересах науки, підкажуть що-небудь? Інколи вони все-таки відриваються від своїх диференційних аналізів, щоб сказати нам усім щось розумне й корисне. Приміром, є такий розумний чоловік на прізвище Кобельман... Е-е-е, перепрошую, у тему заглибився! Прізвище його Колеман, і виявив він, що чоловіки зраджують своїм коханим і єдиним вагітним дружинам через кілька широко поширених і цілком психологічних причин. Причини ці, я вважаю, жінкам варто неодмінно знати, щоб не давати чоловікам нагоди зайвий раз скористатися настільки щасливими для них відмовками.

Ну, як там маля? Хто буде — дівчинка чи хлопчик? А як назвете? Гарне ім’я! Ви, напевно, вже всім про це кажете? Що у вас буде маля і ви назвете його цим ім’ям. Ви дуже щасливі і я вас добре розумію. Та саме в цей час ваша чи то сильна, чи то слабка половина ходить похмурішою за хмари, глибоко вражена фактом, що дитини ще немає, а вона (слабосила половина) є, а кажуть більше про те, кого немає. Дивно. Певне, більшість чоловіків від такого парадокса трохи божеволіють у лівий бік, оскільки цей самий Колеман переконує — ревнощі є найпоширенішою причиною чоловічої зради.

Звичайно, а вам би сподобалося бути, бути й бути пупом землі, а потім зненацька і без причини перетворитися чи то на сліпу кишку, чи то на куприк? От і біжать вони до тих, які (зрозуміло, вони ж не готуються стати матерями) швиденько переконують постраждалого, що він усе-таки пуп, а не грижа. Отже запам’ятаємо назавжди: або ви продовжуєте запевняти його в тому, що він цар, бог і центр світобудови, чи в цьому його швиденько переконає ваша суперниця. Ви ж не прагнете цього?

Друга, не менш поширена причина, через яку чоловік стає сексуальним лівшею, полягає в тому, що він почуває себе забутим у зв’язку з «вростанням» дружини в процес вагітності. Майбутні мами справді дуже часто настільки захоплені майбутньою появою маляти, що забувають про чоловіка в повному значенні цього слова (і я кажу не про секс, до нього ми ще доберемося), а згадують лише тоді, коли в нього зарплата, у холодильнику порожньо чи хочеться солоненького.

Думаєте, легко чоловікові прийняти свою нову роль сковорідки, пральної машини, пилососа, мийника посуду й підлоги за такий короткий проміжок часу? Та цілком неможливо, я вам чесно скажу! І все б ще нічого, можливо, він і справився б, якби не казармене становище й стан солдафона, в якому він опинився. Що зробить суперниця? Думаю, що, якщо кмітлива, принесе йому каву в ліжко. Так і до розлучення недалеко, вам не здається?

Третя причина — майбутній тато, через своєрідні розумові потуги, вважає, що з майбутньою мамою секс категорично протипоказаний. Ця теорія може з’явитися з різних причин, приміром, релігійних, чи бути елементарним забобоном. Сюди також можна віднести його страх заподіяти шкоду дружині чи майбутній дитині. Дев’ять місяців — достатній термін для того, щоб чоловік продовжив свою теорію таким логічним висновком, що оскільки він чоловік, йому регулярно потрібний секс, а разом із дружиною в нього сексу бути не може, то... З вами, зрозуміло, він своїми доказами не поділиться. Отже, вам доведеться докласти чимало фантазії та жіночих хитрощів, щоб, як-то кажуть, «і вовки ситі, і вівці цілі». А якщо вам знадобиться його переконати — можете запитати в мене, і я підкину вам пару-трійку наукових теорій про те, що немає нічого кориснішого та ціннішого під час вагітності, ніж регулярний секс. Оскільки одні вчені постійно сперечаються з іншими щодо протилежних думок, такі теорії знайдуться, не сумнівайтеся.

Та не перестарайтеся! Це теж одна з причин, яка відлякує чоловіків. Колеман вважає, що жінка під час вагітності часто стає гіперсексуальною і її вимоги до сексуального життя зростають. Це, зрозуміло, миттєво лякає чоловіків, які просто не готові до такого повороту подій, інколи для них просто непосильного. Будьте уважні та чуйні. Настільки ж чуйні, як тоді, коли ви вловлюєте енергохвилі його поглядів навсебіч та інтерес до сумнівних незнайомок у панчішках тілесного кольору.

Усе складно, усе надто складно, я розумію. Трохи менше, трохи більше — і шукай його в сусідки чи секретарки. Вам доведеться виявляти чудеса сексуальної дипломатії і такту, щоб зберегти й уберегти його від негод і лиха. У вас повинно вийти. Я у вас просто вірю. У вас і у ваші чуйні серця, яким під силу усе на світі.

Чоловіка відштовхує вагітність фізично. А деякі взагалі сприймають вагітну жінку як істоту третьої статі. Серйозна проблема. Будьте розсудливі, не приймайте на свій рахунок! Не дорікайте (не приведи, Боже!) його в тому, що він вас розлюбив, не підкреслюйте і не загострюйте його увагу на цьому. Як правило, чоловікові важко уявити собі секс із вагітною дружиною, не більше. До самого факту вагітності, до вашого животика та всіх інших атрибутів майбутнього поповнення в родині він ставиться цілком миролюбно.

Якщо він уникає близькості — приєднуйтеся! Не заганяйте його в глухий кут, не перетворюйте його дискомфорт на відразу. Це лише все зіпсує і розладнає між вами. Хоча перегинати палицю теж не варто: хвалити та дякувати його за те, що не хоче з вами спати, буде зайвим — він не імпотент. Можете самі дати йому зрозуміти, що поки вам не хочеться сексу. Можна навіть розвити теорію про те, що статеві стосунки під час вагітності шкідливі. Йому полегшає, оскільки це зніме почуття вини за своє охолодження. Будьте також стримані в демонстрації живота, підкресленні своєї вагітності і закликах «послухай, як ворушиться наше маля». Біс його знає, що в нього в голові і наскільки сильно його все це лякає.

Ось така наука. Може, і бреше все цей Колеман, — у них же своя наука, буржуїнська, і під буржуїнські їхні закони і традиції писана. Я думаю, що вам, мої майбутні мами, усе одно про це знати необхідно й обов’язково. Наука наукою, а чоловіки — вони всі однакові. Кобельмани в смислі...

За матеріалами Дзеркало тижня