gototopgototop

Центри підтримки

tumblr_llw2bat1Fq1qioc8zo1_500

Реальні історії

m6stop_abort

Наслідки аборту

m3stop_abort

Контрацепція

m5stop_abort

Література

m2stop_abort

e-mail Друк PDF

Коли можна починати статеве життя?

pregna8Не існує суворих вікових чи фізіологічних рамок. Починати можна тоді, коли людина до цього готова. Готовність мається на увазі психологічна і інформаційна. Психологічно Ви повинні цього хотіти, причому хотіти саме з ним, саме зараз, саме у наявних сьогодні умовах, хотіти з власної волі, не відчуваючи ніякої жертовності зі свого боку. Інформаційно Ви повинні докладно знати особливості жіночої та чоловічої анатомії, фізіології, способи запобігання від вагітності і від інфекцій, які передаються статевим шляхом, способи екстреної контрацепції у разі непередбачених обставин, мати координати лікаря, до якого можна буде будь-якої миті звернутися по медичну допомогу.

Ви повинні не просто знати теоретично про методи контрацепції, а й мати контрацептиви при собі, вміти ними користуватися, і чітко усвідомлювати головний принцип - ПОДБАЙ ПРО СЕБЕ САМ!

Ваша контрацепція - це Ваша особисте справа, а не справа Вашого партнера, навіть коли він більш досвідченіша людина, і обіцяє Вам про все подбати ... Ви йому вірите в усьому, але не дозволяйте нікому відповідати за ваше життя окрім себе - НІХТО інший не впорається з такою ношею.

e-mail Друк PDF

Контрацепція для підлітків

 383420837Починати статеве життя чи відкласти його – це вибір, який кожен робить сам. Початок статевого життя – це вхід у доросле життя. А доросла людина – людина, яка здатна нести відповідальність за своє життя, своє здоров'я і здоров'я іншої людини – свого партнера, і можливо за дитину, яка може з'явитися в дорослого. І коли Ви – фінансово, інформаційно, психологічно – готові нести відповідальність, не звалюючи її ні на кого, знаючи, що ви робитимете конкретно, коли виникнуть проблеми, - Це означає, що ви досить доросла людина для того щоб почати статеве життя. Але, дослідження в багатьох країнах показали, що 84 % випадків вагітності серед жінок, молодших 20 років, є незапланованими. Статистичні дані по Україні свідчать про те, що в кожному десятому випадку на операцію переривання вагітності змушена йти молода жінка. Крім того, вагітність серед підлітків є основною причиною, через яку вони залишають навчання.

Засоби контрацепції для підлітків поділяються на:
бажані (презервативи, гормональні контрацептиви);
застосовувані ( сперміциди);
менш популярні (методи природного планування сім'ї);
застосовувані в крайніх випадках (невідкладна контрацепція ).