Мета і мрія нашого ворога — паніка у наших лавах. Найкращий засіб проти паніки — завчасна поінформованість та спокійна передбачливість, а не ігнорування реальності. Читати далі
У ситуації небезпеки та військового нападу, щоб зберегти здоров’я і життя дітей, їх слід швидко евакуювати в безпечне місце - до найближчого бомбосховища, підвалу чи іншого укриття, або назовні. Читати далі
Відповідно до задач, які необхідно вирішити при наданні першої медичної допомоги в бойових умовах, сучасна тактична аптечка повинна містити (у відповідності з правилом C-A-B-C)
Читати далі
Для дитини дуже важливо вміти малювати, навіть якщо вона не буде в майбутньому великим художником. Творчість — це своєрідна терапія, прекрасний спосіб реалізації. Тому важливо відправити малюка в гурток малювання. На сервісі OLX ви знайдете всі товари, які можуть знадобитися. Але перед покупкою потрібно створити список найважливіших предметів.
Що обов’язково внести в список?
Що повинно входити в набір для малювання, якщо ваша дитина хоче вчитися в спеціальному гуртку? Є деякі матеріали, які вважаються обов’язковими:
різні види паперу (для креслення, акварельний);
акварельні фарби та гуаш (важливо підібрати основні кольори, їх повинно бути не менше 6);
різні види пензликів (з тонкими та товстими ворсинками);
широкий паперовий скотч;
прості та кольорові олівці (тут також потрібно підібрати кілька відтінків);
точилка для олівців;
гумка.
Потрібно враховувати, що часто на гуртках пропонують вже готовий список. Тоді купувати батькам не так важко.
Чому гурток малювання є корисним для дитини?
Варто зазначити, що є немало плюсів у тому, що ваша малеча займається творчістю зі спеціалістами:
розвивається мілка моторика;
формується естетичний почерк;
розвивається правильне відчуття фактур та відтінків, вміння їх комбінувати;
розвиток концентрації уваги та посидючості;
розвиток фантазії, творчого і креативного мислення;
дитина вчиться завжди закінчувати почате, бачити та виправляти власні помилки;
за допомогою творчості можна позбутися стресу.
Хоча можна виділити й декілька мінусів. Наприклад, не всі діти вміють адекватно сприймати критику, тому слова вчителя можуть малечу засмутити. Також потрібно слідкувати за правильною позою дитини під час малювання. Якщо сидіти невірно, може розвинутися сколіоз.
Кому підходять заняття малюванням?
Навіть якщо ваша дитина багато малює вдома та отримує від процесу задоволення, це не означає, що їй сподобається ходити на гурток. Тут все досить індивідуально, тому варто спробувати, а потім запитати свого малюка, чи йому хочеться продовжувати. Часто буває, що навіть непосидюча дитина раптом починає настільки цікавитися малюванням, що забуває про час і мріє стати художником в майбутньому. В гурток можна віддавати дитину вже з 3-літнього віку.
Перед появою на світ малюка в кожній родині багато турбот. Потрібно підготувати кімнату, де буде новонароджений з мамою, купити ліжечко, візочок, ванночку, крихітні одежинки, що розчулюють більшість мам... І все частіше в набір дитячого "приданого" потрапляє чарівний договір: угода, підписана батьками з кріобанком. Саме в кріобанк після появи на світ малюка потрапить все найцінніше, що залишиться після його народження: пуповинна кров, плацента і пуповина. Тільки маючи на руках такий договір, майбутня мама може бути спокійна, що справді зробила для свого малюка все.
Контейнер для збору пуповинної крові – транспорт «бізнес-класу»
Вперше в Україні: Кріобанк Інституту клітинної терапії надає клієнтам індивідуальний «Набір для збору та транспортування біологічного матеріалу людини»
Якість препаратів, виготовлених із біологічного матеріалу, зокрема пуповинної крові/пуповини/плаценти, та життєздатність стовбурових клітин, з них виділених, залежить не лише від технології обробки зібраних матеріалів, але й особливостей процесу забору та транспортування тканин з пологового будинку в біотехнологічну лабораторію.
Проаналізувавши міжнародні вимоги, досвід провідних зарубіжних біобанків та кращі пропозиції світових виробників, Інститут клітинної терапії вперше в Україні створив високотехнологічний «Набір для забору та транспортування біологічного матеріалу людини», до складу якого входять сертифіковані МОЗ Україні витратні матеріали від провідних світових виробників , що проходять внутрішній контроль якості. Власне, це перший в Україні стандартизований набір для збору біологічного матеріалу під час пологів.
Контейнер створений для захисту біоматеріалу від механічних пошкоджень та забезпечення необхідного температурного режиму впродовж усього часу транспортування з будь-якого регіону України до столичної лабораторії Інституту клітинної терапії.
Генеральне прибирання, важлива складова підтримки чистоти в будинку. Але для цього прибирати повинні не тільки дорослі, а й діти. Щоб добитися позитивного результату, необхідно привчати малят до збирання якомога раніше.
6 практичних порад, як навчити дитину прибирати свої іграшки
Настає час, коли мами починає задаватися питанням і знайомих: як привчити до порядку дитину, коли потрібно вимагати того, щоб діти самі складали свої іграшки? І як це робити: змусити або просто просити. Деякі будуть дотримуватися батьківські вимоги досить завзято, а решта самі все приберуть.
Але іграшок стає все більше, а місце для ігор постійно засипано всім, що у дитини є. Часто діти категорично не хочуть прибирати після себе, навіть влаштовують сварки і закочують істерики. Щоб уникнути подібних ситуацій, батькам слід виконувати такі рекомендації:
просити дитини прибрати за собою наполегливо і твердо. Але потрібно уникати наказового тону і загроз. Можна запитати у нього, допомогти йому або ж він впорається самостійно;
будь-яка прибирання є складним заняттям для дошкільника. Особливо це стосується випадків, коли іграшок дуже багато: на підлозі можуть лежати конструктори, кубики, м'ячі та ін. Малюк переконаний, що для нього це завдання непосильне. З цієї причини батькам необхідно зробити все можливе, щоб прибирання було зрозумілою і простою. Спочатку слід зменшити число іграшок і тимчасово прибрати ті, з якими він рідко грає. Необхідно також організувати для кожної іграшки своє місце для зберігання, підписати або наклеїти картинки на ящики для повної наочності;
в першу чергу потрібно починати прибирати разом, щоб продемонструвати малюкові, як це робити і куди складати. При цьому кожну дію треба озвучувати;
перетворити прибирання в гру;
ввести правило, згідно з яким, перш ніж перейти до нового виду діяльності, знадобиться прибрати іграшки.
Крім цього, варто врахувати, що прибирати за собою речі повинні всі члени сім'ї, а не тільки діти. Звички батьків стануть найкращим прикладом.
Особистий приклад або на все свій час
Коли в родині з'являється дитина, життя повністю змінюється. Нічні вставання, прання, а також приготування окремих страв повністю вбивають час, необхідний для наведення чистоти. Саме в цей час слід докласти зусиль, тому що любов до чистоти закладається безпосередньо в такому ніжному віці.
Щоб не шукати ради про те, як привчити до порядку дітей, коли вже підвищиться напруженість. Малюки копіюють поведінку батьків із задоволенням, а також переймають їх звички. Якщо дочка або син будуть постійно бачити порядок або прагнення до нього, то вони теж люблять чистоту.
При цьому важливо не перестаратися: не варто привчати до порядку дітей, які не досягли 1,5 років, оскільки координація у них ще погано розвинена. З цієї ж причини не варто їх лаяти за необережність.
Безлад в будинку, де проживають діти, є нормальним явищем. Не потрібно робити з цього трагедію, краще терпляче привчати дітей до порядку.
Підводні камені ніжного віку
У кожному віці є свої прекрасні моменти. Це перші слова, кроки, обійми і погляди і навіть перші конфлікти через нерозуміння. Коли дитина з ранніх років бачить навколо чистоту і порядок, то він буде прагнути до цього.
Привчати до порядку можна з двох років. У цьому віці починають формуватися навички з найменшими втратами для характеру. Необхідно тільки запам'ятати основні правила та поради дитячих психологів. Не варто забороняти дитині допомагати, навіть якщо в результаті про тільки розносить кімнату. У ніжному віці діти люблять допомагати батькам: підмітати і витирати пил. Потрібно врахувати той факт, що для малюків важливий контакт і спілкування з батьками, а не кінцевий результат. Краще витерти пил потім самостійно, а не відбивати у дитини бажання.
Не потрібно чіплятися до кінцевого результату. З деякими завданнями діти не можуть впоратися в залежності від їх віку. Вони можуть просто не розуміти, як зробити ту чи іншу операцію, тому батьки повинні їм допомогти. Якщо дитина не хоче прибирати на місце конструктор, то варто дізнатися, може, у нього просто з якоїсь причини не виходить.
Не давати реакцію на провокації. У трирічному віці майже кожен малюк проходить своєрідний перехідний вік, коли вони намагаються маніпулювати батьками. Такі перевірки полягають в примхах без особливої причини або спеціальному розкидання предметів. Тому не варто сварити дитину, а краще спробувати м'яко вирішити конфлікт, що виник.
Крім цього, варто уникати порівняння дітей. Прагнення до чистоти і бажання наводити порядок може залежати від специфіки психіки. Один зможе все зробити швидко, а другий буде повільно прибирати за собою іграшки. Малюки всі різні і вони можуть бути не схожими один на
Якщо немає сил на самостійне проведення генерального прибирання, то виберіть нашу компанію. Ми знаходимося за адресою: м Одеса, вул. Комарова, 12. Для зв'язку зателефонувати можна за телефоном +38 (096) 250-82-02.
Одне із самих популярних питань, що ще в пологовому будинку мами задають фахівцям з грудного вигодовування: «Що мені потрібно їсти, щоб молока було достатньо і воно було якісне?» Дати відповідь…
Прорізування зубів – це, мабуть, найголовніша сторінка в «книзі розвитку» вашої дитини до року.Це є своєрідним сигналом організму про те, що грудне маля вже дорослішає і незабаром з пасивного спостерігача…
Вечір напередодні Різдва має назви Святвечір, Багата кутя, Вілія. Щойно на небосхилі з'являється перша зірка, всією родиною сідають за стіл, який звуть багатим, бо на ньому має бути дванадцять різноманітних…
Кожна майбутня мама знає про те, що правильне харчування є однією з необхідних умов для нормального перебігу вагітності, росту й розвитку майбутньої дитини. Помилки в харчуванні вагітної жінки можуть не…
Відлучення дитини від грудей, як правило, в уявленні мам - дуже складний і психологічно болісний процес. Причому склалася громадська думка, що чим старше дитина, тим складніше відлучити її від грудей…
За даними Організації економічного співробітництва та розвитку, Данія була батьківщиною «найщасливіших у світі людей» протягом майже 40 років. Як саме данським…
Грудне молоко забезпечує захист від багатьох респіраторних захворювань, включаючи грип . Мати з підозрою або підтвердженим діагнозом повинна вживати всіх…
Наразі відомо, що новий коронавірус передається краплинним та контактним шляхами.
Переважає контактний шлях, коли вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або…