Joomla модули на https://joomla3x.ru и компоненты.

Врятуємо дитячі життя разом!

pampers1Більше 100 000 дітей щорічно не доживають до свого першого дня народження через правець – хворобу, якій можна легко запобігти за допомогою вакцинації! Хіба можна сидіти, склавши руки, коли кожні 9 хвилин у світі помирає дитина?

 

 

Спільна соціальна ініціатива [B]UNICEF і ТМ Pampers® «1 упаковка = 1 вакцина»[/B] реалізується у багатьох країнах світу з 2006 року і покликана повністю вирішити проблему правця до 2012 року. Від кожної проданої упаковки підгузків або серветок зі спеціальною позначкою,[B]Pampers ®[/B] безкоштовно передає 1 вакцину від правця для вагітних, породіль та немовлят у найбідніші країни світу Африки та Південно-Західної Азії.

 

Чужих дітей не буває !

 

На щастя, проблема правця в нашій країні вирішена, адже наші малюки прищеплюються ще в ранньому дитинстві. Але ситуація зі здоров\'ям українських малюків також далека від ідеалу, тому в 2011 році ним буде приділено особливу увагу.

Щоб подарувати малюкам, які потребують допомоги, право на здорове повноцінне життя, з 24 січня по 3 квітня [B]Pampers ®[/B]виділить 1 мільйон гривень на проведення операцій по корекції щелепно-лицевих патологій і слухопротезування для дітей-сиріт і дітей з малозабезпечених сімей у всіх областях України.
alt

На сьогоднішній день допомога вже надана 25-ти діткам із Західних і Південних областей України, віком від 1 до 3-х років. В середині лютого в Одеській обласній клінічній лікарні відбулася конференція [B]Pampers і UNICEF:[/B] «Ось побачите - вони почують!». На ній діткам з Одеської, Херсонської, Кіровоградської області та Криму були вручені путівки в нове життя! Восьми діткам з вадами слуху були подаровані слухові апарати на два вушка, п\'ять діток з щелепно-лицьовими патологіями отримали сертифікати на проведення операції на базі дитячої лікарні «Охматдит». Ініціативу підтримала відома телеведуча і досвідчена мама - Сніжана Єгорова.
 

Важливі поради
alt

Але не будемо забувати і про те, що багато хто зі здорових діток потребує підтримки не менше. Тому в січні-березні 2011 року[B] Pampers [/B]проводить конкурс [B]«ВИГРАЙ 100 000»[/B], в ході якого кожна мама може виграти гроші на розвиток своєї дитини. Для цього їй потрібно придбати пачку серветок або підгузників [B]Pampers[/B], сфотографуватися з малюком і упаковкою, завантажити фотографію на сайт партнера програми і [B][URL=https://ad.adriver.ru/cgi-bin/click.cgi?sid=1&ad=267622&bt=21&pid=570617&bid=1087493&bn=1087493&rnd=694082356] [COLOR=red]написати свою пораду[/COLOR][/URL][/B] іншим мамам (щотижня – нова тема поради). На сайті проводиться голосування за найкращу пораду.
Щотижня журі проекту обирає автора кращої історії з 50 претендентів, які набрали найбільше голосів у конкурсі. [URL=https://www.uaua.info/dosug/article-13190-pervyiy-pobeditel-ot-pampers/][COLOR=red][B]Переможець[/B][/COLOR][/URL] тижня отримує 100 000 гривень. Крім того, всі автори 50 найкращих історій, а також перші 1 000 учасників конкурсу отримають Мега-упаковку підгузків [B]Pampers ®[/B] (1500 пачок за 10 тижнів конкурсу).
Ми знаємо, як допомогти, і закликаємо всіх приєднатися! Кожен може зробити свій внесок у добру справу! Не залишайтеся байдужими, допоможіть нам дарувати діткам повноцінне життя!

[COLOR=red][B]Перейти на сайт[/B][/COLOR] [URL=https://ad.adriver.ru/cgi-bin/click.cgi?sid=1&ad=267622&bt=21&pid=570617&bid=1087493&bn=1087493&rnd=694082356][B][COLOR=red]pampers.uaua.info[/COLOR][/B][/URL]

 

Врятуємо дитячі життя разом!

pampers5[I]На сьогоднішній день в ході благодійної ініціативи [B]Pampers®[/B] «Допомога дітям з проблемами слуху та проблемами мовлення» уже надано допомогу 44-ом діткам віком від 1 до 3-х років із західних, південних та східних областей України. [/I]

На початку березня в Харківській обласній клінічній лікарні відбулася конференція «Ось побачите – вони почують і заговорять!». Протягом заходу дітям з Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Луганської, Запорізької і Сумської областей вручили путівки в нове життя! П’ятнадцяти дітям із проблемами слуху було подаровано слухові апарати на два вушка, четверо діток з проблемами щелепо-лицьової області отримали сертифікати на забезпечення проведення операцій на базі дитячої лікарні «Охматдит».

 

[I]«Для того щоб повернути дитині повноцінне життя,[/I] – коментує [B]Тетруєва Наталя Андріївна[/B], професор, завідуюча відділенням реконструктивної і пластичної мікрохірургії НДСЛ «Охматдит», – проводиться цілий ряд операцій. Пройшовши всі етапи лікування, дитина стає повноцінною особистістю, у неї з’являється майбутнє.[I] Хочеться висловити подяку [B]ТМ Pampers®[/B] як за матеріальну, так і за моральну допомогу й підтримку».[/I]


altЩоб подарувати малюкам право на здорове повноцінне життя, з 24 січня по 3 квітня [B]Pampers®[/B] виділяє 1 мільйон гривень на забезпечення проведення щелепно-лицьових операцій і слухопротезування дітям-сиротам і дітям з малозабезпечених сімей зі всіх областей України.

 


[I]«За статистикою, з тисячі новонароджених троє погано чують і потребують слухових апаратів,[/I] – говорить [B]Анатолій Лук’янович Косаковський[/B], професор, головний дитячий оториноларинголог МОЗ України. – [I]Держава фінансує програми зі слухопротезування, однак цих зусиль недостатньо. Я дуже вдячний цій ініціативі за участь у долі цих дітей»[/I].


Ініціативу підтримала відома телеведуча і досвідчена мама [B]Сніжана Єгорова[/B]: [I]«Материнство, дитинство і медицина – це те, від чого залежить здоров’я нашої нації, а отже, і наше майбутнє. Це чудово, що дітки, які отримали допомогу, стануть повноцінними членами суспільства!»[/I]

[B]Чужих дітей не буває[/B]

alt

Щороку більш як 100 000 дітей не доживають до свого першого дня народження через правець – хворобу, якій можна легко запобігти з допомогою вакцинації! Хіба можна сидіти склавши руки, коли кожні 9 хвилин у світі помирає дитина?


Спільна соціальна ініціатива [B]UNICEF і ТМ Pampers® [/B]«1 упаковка = 1 рятівна вакцина» має на меті повністю розв’язати проблему правця до 2012 року. Від кожної проданої упаковки підгузників або серветок зі спеціальною позначкою Pampers® передає в UNICEF кошти на 1 вакцину від правця для вагітних, породіль і немовлят у найбідніші країни світу.

На щастя, проблему правця в нашій країні розв’язано, адже в нас малюкам роблять щеплення ще в ранньому дитинстві, і тепер ми допомагаємо іншим країнам боротися з цією хворобою.

 

[B]Поради, до яких варто прислухатися [/B]

 

Тепер кожна мама може отримати гроші на розвиток своєї дитини, взявши участь у конкурсі ПОДАРУЙ ВАКЦИНУ - ВИГРАЙ 100 000» від ТМ Pampers®.

Для цього потрібно:

www.uaua.info свою фотографію з малюком і упаковкою серветок або підгузників Pampers®;
написати свою пораду іншим мамам (кожного тижня нова тема поради).

Щотижня журі проекту вибирає автора кращої поради тижня. Переможець тижня отримає 100 000 гривень. Крім того, всі автори 50 кращих історій, що набрали більшість голосів у конкурсі, а також перші 1 000 учасників конкурсу отримають мегаупаковку підгузників Pampers® (1500 пачок за 10 тижнів конкурсу).
Ми знаємо, як допомогти, і закликаємо всіх приєднатися! Кожний може зробити свій внесок у доброчинну справу! Не залишайтеся байдужими, допоможіть нам дарувати діткам повноцінне життя!

 

Подробиці на сайті  www.uaua.info
Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.