Joomla шаблоны бесплатно https://joomla3x.ru

Від підгузків до горщика


З перших днів життя малюк звикає до підгузків, котрі, по суті, є для нього чимсь на кшталт одноразового «мобільного горшка». Однак рано чи пізно мами задумуються, а чи не пора закінчувати використання підгузків та почати привчати дитину до справжнього горшка.

Доволі важко сказати, коли ж варто це почати. В даному випадку відсутні чіткі правила та вікові рамки, так як кожен малюк індивідуальний й в кожного цей процес буде відбуватись по-різному. Тому не звертайте увагу на ваших подруг, в котрих є діти схожого віку – просто спостерігайте за своїм малюком коли наступить той самий момент.

Можна виділити декілька фізіологічних параметрів, котрих повинна досягнути дитина. По-перше, вона повинна рівно сидіти. Як правило, це відбувається у віці близько року. По-друге, малюку потрібно навчитись управляти м`язами, котрі відповідають за сечовий міхур, а також контролювати свій кишечник. Причому, перше виявляється для дитини складним та виходить тільки по завершенню півтора року життя.

Варто відмітити, що хлопчики привчаються до горшка пізніше в порівнянні з дівчатами, тому що представникам чоловічої статі важче управляти відповідною групою м`язів. Крім того, все залежить від характеру малюка. Адже для нього це не таке вже й легке заняття, воно потребує уважності та готовності навчатись, а отже, якщо малюк надто капризний чи не може поки добре концентрувати увагу, то привчати його до горшка буде складніше.


Однак в такому випадку, з перших днів можна спостерігати за дитиною, щоб навчатись визначати, коли він хоче в туалет. Зазвичай цей момент достатньо легко помітити – в малюка різко змінюється настрій. В зовсім ранньому віці він ще не розуміє, що відбувається з його організмом, малюк просто відчуває, що зараз щось відбудеться. Для нього це дивно й незрозуміло. Однак якщо вловлювати такі моменти й саджати, або тримати малюка над горшком, то в подальшому в нього виникне чіткий зв`язок між першим та другим й він вже сам почне подавати якісь сигнали.

Існує міф, що постійне використання підгузків негативно впливає на процес привчання дитини до горшка. Тобто, якщо малюк звикне до підгузків, то в нього відпаде необхідність навчатись ходити до туалету. Однак насправді ж практика показує, що це не так. До того ж існують підгузки-трусики, котрі навпаки допомагають дитині – в даному випадку можна особливо відмітити нову продукцію Happy Pants. Їх можна знімати й одягати по декілька разів як звичайні трусики. Коли дитина хоче в туалет, вона може зробити це самостійно, таким чином, звикає до звичайних трусиків. А також, якщо малюк «не дотерпить», нічого страшного не відбудеться – адже Happy Pants покриті особливим нетканим матеріалом, котрий пропускає вологу всередину підгузків, а спеціальний всмоктуючий прошарок рівномірно розподіляє її всередині.

Бувають випадки, коли дитина розуміє, для чого потрібен горщик, проте відмовляється ним користуватись. Це може виражатись навіть в тім, що коли дитина хоче в туалет, він шукає горщик, проте потім сідає й робить «свої справи» поруч нього. В нього може бути кілька причин. По-перше, малюку просто може не подобатись сам горщик, або місце, в котрому він знаходиться. Як відомо, на смак та колір товариша нема, тому смаки малюків можуть не співпадати з вашими. Спробуйте тоді щось змінити – якщо ви не готові купувати новий горщик, то наклейте на нього яскраву наклейку, або ж постеліть килимок під ноги дитині. Ще однією причиною може бути й інше – ви надто рано намагаєтесь змусити дитину користуватись горщиком й він відмовляється це робити просто в знак протесту, адже малюк, не дивлячись на свій малий вік, вже сприймає себе незалежною особистістю. Тому не треба чекати швидкого результату, напирати на дитину, а також сварити її, якщо вона забруднила штани чи промахнулась з горшком. Пам`ятайте, що передусім дитина має сама захотіти навчитись цим правилам гігієни – й без її бажання ви нічого не зможете зробити.

В завершенні хочемо сказати, спокійно користуйтесь підгузками для комфорту вашого малюка, а коли прийде час – почніть користуватись горшком. Хваліть свого малюка, підтримуйте його й тоді все у вас вийде.

Доброго дня, шановні Автопапи!

 

Мене звуть Артем Канюка. Я - такий же, як і Ви - типовий Автопапа. Мені 29 років, і я батько 3-х дітей: Настусі 10 років, Іллі 4-й рік, Зої - 3. Автомобіль в нашій родині з'явився 8 років тому - через рік після народження Насті, тобто нашої першої доньки. І, природньо, відразу ж постало питання безпеки та комфорту дитини під час сімейних поїздок на машині. Треба було вибрати і купити автокрісла, подбати про те, чим зайняти малюка під час подорожі, і так далі, і тому подібне. Якось само собою вийшло, що всі ці турботи лягли на мої плечі. І я впевнений, що так і повинно бути.

 

Більшість людей звикли вважати, що безпека і комфорт дитини - це винятково турбота мами. І це правильно! Але тільки не тоді, коли мова йде про дітей в автомобілі. Хто, як не батько, краще всього подбає про те, щоб його дитина в машині відчувала себе зручно, а головне - була надійно захищена від будь-яких неприємностей і непорозумінь, які можуть трапитися в дорозі?

 

Якщо у Вас вже є діти, або Ви тільки збираєтеся стати батьком, і у Вашій сім'ї є автомобіль - пропоную Вам вступити в наш Клуб Автопап. На цьому сайті ми будемо говорити про все, що стосується безпеки та комфорту дітей в автомобілі.

 

Безпека дитини в авто починається, звичайно ж, з дитячого автокрісла. На нашому сайті їм присвячено цілий розділ. Тут Ви можете дізнатися про найкращих світових виробників дитячих автокрісел, вивчити різні моделі та порівняти їх між собою, дізнатися, які крісла найбільш безпечні і чому.

 

Звичайно ж, вибрати автокрісло, яке найкраще підійде Вашій дитині, на підставі лише тільки інформації з сайту, буде дуже складно. І тут я пропоную Вам свою практичну допомогу - наш мобільний шоу-рум приїде до Вас в будь-який зручний час і привезе декілька моделей крісел, що підходять за віком Вашому малюкові. На місці Ви зможете їх розглянути, помацати, порівняти і зробити остаточний вибір. У цьому Вам допоможуть досвідчені консультанти шоу-руму, які дадуть відповіді на усі Ваші запитання про дитячі автокрісла і допоможуть встановити куплене крісло у Ваш автомобіль.

 

Крім того, на нашому сайті Ви знайдете інформацію і про інші товари, які зроблять автоподорож Вашого малюка комфортною і безпечною. Це і захисні килимки, і накидки на сидіння автомобіля - щоб малюк не забруднив водійське крісло своїми ніжками, і сонцезахисні шторки - щоб сонце не сліпило очі маленького мандрівника, і змінні чохли для дитячих автокрісел - щоб легше було підтримувати їх в чистоті. А також багато зручних і корисних речей: подушечки під голову, накладки на ремені безпеки, підставки під ніжки, іграшки для автомобіля та інші аксесуари для подорожей.

 

Упевнений, що разом ми зможемо забезпечити нашим дітям максимальний комфорт і безпеку під час автоподорожей. Чекаю Вас у себе в гостях в будь-який час!

 

Чому покупці дитячих автокрісел і аксесуарів вибирають АВТОПАПУ?

 

Тому що тільки в Інтернет-магазині АВТОПАПА.UA для Вас працює:

 

Мобільний шоу-рум.

 

Іноді батькам складно обрати оптимальне для них дитяче автокрісло користуючись лише фотографіями і описами інтернет-магазинів. Ми надамо Вам можливість вибору автокрісла при доставці Вашого замовлення. Вам буде запропоновано 5-7 найбільш цікавих для Вас варіантів автокрісел і Ви зможете обрати, саме те, що підходить саме Вам, Вашому малюкові і Вашому автомобілю.

 

- Тест-драйв.

 

Обирає дитяче автокрісло дорослий, але користується ним дитина. І дуже важливо, щоб маленькому пасажирові було в ньому зручно. У нас Ви можете не тільки «приміряти» дитяче автокрісло в автомобілі (подивитися, як воно встановлюється, чи вистачає довжини ременя для його прищіпання), але й покатати в ньому Вашого Малюка, щоб переконатися, що це крісло - не тільки безпечне за результатами краш -тестів, але й зручне, саме для Вашого Малюка.

 

- Консультація стиліста.

 

Багато батьків при покупці дитячого автокрісла серйозне значення надають тому, як впишеться новий аксесуар в інтер'єр автомобіля. Наш стиліст підкаже який дизайн, колір, матеріал оббивки дитячого автокрісла найбільш гармонійно підійде Вашому автомобілю.

 

- Консультація з безпеки.

 

Наш експерт допоможе підібрати те автокрісло, яке найбільш безпечне для Вашого Малюка виходячи з його віку, росту, ваги і, навіть, темпераменту. А також, допоможе вибрати правильний варіант кріплення дитячого автокрісла і місце його розташування у Вашому автомобілі.

 

- Установка або інструктаж по правильному встановленню автокрісла у Вашому автомобілі.

 

У більшості випадків кріплення для дитячих автокрісел передбачають, досить складний механізм їх фіксації. Тому, за статистикою, 1 / 3 дитячих автокрісел встановлена не вірно, що не дозволяє йому виконувати свою захисну функцію повною мірою. Наш фахівець може не тільки доставити дитяче автокрісло і проконсультувати Вас про те як воно встановлюється, але і у Вашій присутності встановити придбане Вами дитяче автокрісло у Вашому автомобілі.

 

- Послуга «Автокрісло - найкращий подарунок».

 

Дуже часто автокрісла і / або аксесуари до них замовляють у подарунок друзям чи рідним. Ми можемо святково оформити придбане Вами дитяче автокрісло і, при необхідності, доставити його за вказаною Вами адресою.

 

- Доставка по Україні безкоштовно.

 

- Доставка в день замовлення (день у день).

 

Тільки у нас Ви можете замовити і отримати дитяче автокрісло і аксесуари до нього які Вам сподобалися в один і той же день.

 

- Доставка в зручний час (24 години на добу).

 

Ми розуміємо, що більшість батьків зайняті люди з традиційним режимом роботи з 9.00 до 18.00. Тому, ми доставимо замовлене Вами автокрісло тоді, коли Вам буде зручно.

 

А ще, АВТОПАПА розробили унікальну систему знижок та акцій, до яких Ви можете приєднатися вже зараз.

 

 

Автопапа зі стажем.

 

Бажаємо Вам і Вашому малюку комфортних автоподорожей!

 

Шоурум АвтоПапа у Львові:

 

м.Львів, вул. Стефаника, 16

 

експерт з дитячої безпеки – тел. (63) 237 - 4 - 732

Врятуємо дитячі життя разом!

pampers1Більше 100 000 дітей щорічно не доживають до свого першого дня народження через правець – хворобу, якій можна легко запобігти за допомогою вакцинації! Хіба можна сидіти, склавши руки, коли кожні 9 хвилин у світі помирає дитина?

 

 

Спільна соціальна ініціатива [B]UNICEF і ТМ Pampers® «1 упаковка = 1 вакцина»[/B] реалізується у багатьох країнах світу з 2006 року і покликана повністю вирішити проблему правця до 2012 року. Від кожної проданої упаковки підгузків або серветок зі спеціальною позначкою,[B]Pampers ®[/B] безкоштовно передає 1 вакцину від правця для вагітних, породіль та немовлят у найбідніші країни світу Африки та Південно-Західної Азії.

 

Чужих дітей не буває !

 

На щастя, проблема правця в нашій країні вирішена, адже наші малюки прищеплюються ще в ранньому дитинстві. Але ситуація зі здоров\'ям українських малюків також далека від ідеалу, тому в 2011 році ним буде приділено особливу увагу.

Щоб подарувати малюкам, які потребують допомоги, право на здорове повноцінне життя, з 24 січня по 3 квітня [B]Pampers ®[/B]виділить 1 мільйон гривень на проведення операцій по корекції щелепно-лицевих патологій і слухопротезування для дітей-сиріт і дітей з малозабезпечених сімей у всіх областях України.
alt

На сьогоднішній день допомога вже надана 25-ти діткам із Західних і Південних областей України, віком від 1 до 3-х років. В середині лютого в Одеській обласній клінічній лікарні відбулася конференція [B]Pampers і UNICEF:[/B] «Ось побачите - вони почують!». На ній діткам з Одеської, Херсонської, Кіровоградської області та Криму були вручені путівки в нове життя! Восьми діткам з вадами слуху були подаровані слухові апарати на два вушка, п\'ять діток з щелепно-лицьовими патологіями отримали сертифікати на проведення операції на базі дитячої лікарні «Охматдит». Ініціативу підтримала відома телеведуча і досвідчена мама - Сніжана Єгорова.
 

Важливі поради
alt

Але не будемо забувати і про те, що багато хто зі здорових діток потребує підтримки не менше. Тому в січні-березні 2011 року[B] Pampers [/B]проводить конкурс [B]«ВИГРАЙ 100 000»[/B], в ході якого кожна мама може виграти гроші на розвиток своєї дитини. Для цього їй потрібно придбати пачку серветок або підгузників [B]Pampers[/B], сфотографуватися з малюком і упаковкою, завантажити фотографію на сайт партнера програми і [B][URL=https://ad.adriver.ru/cgi-bin/click.cgi?sid=1&ad=267622&bt=21&pid=570617&bid=1087493&bn=1087493&rnd=694082356] [COLOR=red]написати свою пораду[/COLOR][/URL][/B] іншим мамам (щотижня – нова тема поради). На сайті проводиться голосування за найкращу пораду.
Щотижня журі проекту обирає автора кращої історії з 50 претендентів, які набрали найбільше голосів у конкурсі. [URL=https://www.uaua.info/dosug/article-13190-pervyiy-pobeditel-ot-pampers/][COLOR=red][B]Переможець[/B][/COLOR][/URL] тижня отримує 100 000 гривень. Крім того, всі автори 50 найкращих історій, а також перші 1 000 учасників конкурсу отримають Мега-упаковку підгузків [B]Pampers ®[/B] (1500 пачок за 10 тижнів конкурсу).
Ми знаємо, як допомогти, і закликаємо всіх приєднатися! Кожен може зробити свій внесок у добру справу! Не залишайтеся байдужими, допоможіть нам дарувати діткам повноцінне життя!

[COLOR=red][B]Перейти на сайт[/B][/COLOR] [URL=https://ad.adriver.ru/cgi-bin/click.cgi?sid=1&ad=267622&bt=21&pid=570617&bid=1087493&bn=1087493&rnd=694082356][B][COLOR=red]pampers.uaua.info[/COLOR][/B][/URL]

 

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.