Шаблоны Joomla здесь

Бактерицидне випромінювання – це дієвий спосіб попередження розвитку  і розмноження патогенних мікроорганізмів та бактерій, які можуть викликати  небезпечні захворювання. Дозволено санітарно-епідемічними стандартами і не становить загрози для здоров’я людини за умови правильного використання.
Використовується в побуті, в офісах, лікарнях, поліклініках і других установах, де часто спостерігається скупчення великої кількості людей.
Щоб отримати УФ-випромінювання з відповідною довжиною хвилі, використовують УФ-випромінювачі з лампами із бактерицидного і увіолетового скла.
Щоб розібратися як діє бактерицидна лампа, чим шкодить людині і яку приносить користь, потрібно знати принцип роботи.

Принцип роботи
УФ-промені мають високу проникливість при невеликій глибині – до 1 мм, тому вони діють в поверхневих шарах шкіри і слизових оболонок.
Найбільш ефективними є хвилі з довжиною 240-280 нм. Під їх впливом порушується дихання клітин, що призводить до руйнування і загибелі мікроорганізмів, а також до спадкових мутацій.

Коли наближаються новорічні свята, кожна дитина мріє побачити справжнє диво, а ще краще - опинитися в самісенькому центрі тієї самої дивовижної події. З 2010 року команда Музею Казок натхненно й віртуозно створює саме такі фантастичні заходи.

muzey 1

Цього року Музей Казок https://muzeika.com/ проходитиме з 23 грудня 2016 до 09 січня 2017 в маркет моллі Даринок. Маленькі відвідувачі опиняться в сюжеті, який віддзеркалює сьогоденні проблеми нашого суспілства. З появою інтернету та нових технологій люди перестали читати книжки, тому з Великою Книгою Історій починають коїтися дивні речі: губляться букви, зникають казки та персонажі. Під час програми відвідувачі Музею Казок разом із Капелюшником та іншими героями намагатимуться врятувати Велику Книгу Історій.

В Музеї Казок кожен відвідувач стає безпосереднім учасником багатьох казок одночасно. Тут можна потоваришувати як із всесвітньо відомими персонажами, так і з суто українськими казковими героями. Цього року на зустріч із маленькими шанувальниками чекатимуть більше 50 представників різних мультфільмів та казок.

Цього разу, дітлахи матимуть змогу:

  • прогулятися Чарівним лісом (місце магії, де оселилися ельфи та дріади, де разом із чаклунами треба вчитися ворожінню, де Червона Шапочка за кілька секунд випікає справжнісенькі пиріжки, а рудоволоса Брейв ділиться секретами вправної стрільби),
  • потім раптом опинитися в зимовому Чарівному лісі (оселя зими та снігу, тут можна навчитися робити з Олафом снігового янгола, заплести косу Ельзі та спробувати розтопити сердце Снігової королеви), 
  • зазирнути в Країну чудес (прогулятися крізь замків та фортець, позмагатися з Микитою Кожум’якою в боротьбі на руках, смикнути за хвіст Свинку Пеппу, помалювати з Рейнбоу Деш та розповісти вірш Діду Морозу),
  • перенестися в Технополіс (куточок високих технологій з майбутнього, тут можна погратиз роботами та трансформерами, взяти участь у лабораторних експериментах з пришелепкуватим Професором, потиснути три пальці Черепасі-Ніндзя),
  • оселитися на Українському Хуторі (осередок національної культури, тут можна буде особисто познайомитися й погратися з трьома козаками з мультсеріалу «Як козаки», здорованем Граєм, коротуном Оком і силачем Туром),
  • та зануритися в Морське царство (очікуючи на дітлахів, Кракен вже розпустив свої щупальця, Капітан Крюк вивчив найскладніші загадки а Русалонька приготувала найчарівнішу посмішку).

Дитина постійно ходить з закладеним носом, чхає і кашляє? Можливо, причина – не гострі респіраторні захворювання, а звичайнісінький пил. Якщо візит до лікаря-алерголога підтвердить це, доведеться зайнятися активною боротьбою з алергеном. Але як зменшити кількість пилу в будинку?

Аллергия на пыль устраняется моющим пылесосом

Сухе прибирання

Далеко не всі пилососи можуть забезпечити ідеальну чистоту. Чимало моделей викидають 20-30% зібраного пилу назад. Після такого прибирання в кімнаті з'являється характерний запах: його спричиняють розігріті мікрочастинки бруду, що висять у повітрі.

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.