Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

З появою малюка у батьків постає питання про придбання прогулянкової коляски. Основні критерії вибору — дизайн, зручність та практичність в експлуатації і, звичайно ж, пора року. Як обрати візочок для зимових прогулянок з крихіткою, читайте в нашій статті.

 

Зимова коляска повинна надійно захищати малюка від вітру та холоду, легко долати замети й бути стійкою на слизькій дорозі. Для зимових прогулянок підійде далеко не кожен варіант, представлений в магазинах. Обираючи коляску для холодів, враховуйте описані нижче характеристики.

9c93a167568670162f55fc7e6e5af9d2.jpg

Люлька. Найголовніше під час зимової прогулянки — тепло та затишок немовляти. Комфорт маленькій дитині забезпечать класичні коляски-люльки, а також моделі 2 в 1 та 3 в 1, до комплекту яких входить люлька. А ось від придбання коляски-трансформера краще відмовитися. Такі моделі мають безліч змінних елементів, крізь які може задувати вітер. Також перед покупкою враховуйте розмір люльки. Вона має бути зручною, просторою та глибокою, щоб малюк, одягнений в теплий комбінезон чи загорнутий у ковдру або конверт, міг туди легко поміститися. Добре зарекомендували себе коляски Chicco Urban Stroller, Anmar Ellina, Peg-Perego Book Plus Completo. Вони ідеально підходять для малюків від 0 до 6 місяців. Їхні люльки оснащені високими бортами, глибоким капюшоном, жорстким дном, яке розташоване максимально високо від землі.

Для 75% захворювань дитячого віку не існує спеціальних дитячих препаратів. Тобто деякі захворювання дітей лікувати елементарно нічим. І педіатри часто вимушені використовувати препарати "для дорослих". Безпека та ефективність яких доведена лише у дорослих, а як вони вплинуть на дітей залишається тільки здогадуватися.

kids

За даними дослідження, проведеного в Нідерландах в 1999 році, 48% усіх призначень лікарських засобів в умовах стаціонару доводилося на препарати, що не отримали схвалення для застосування у дітей. 

Далеко не всі фармацевтичні виробники йдуть на створення " дитячих" препаратів. Розробити дитячий препарат складніше, дорожче і довше. Набагато простіше ігнорувати проблему та сприймати дітей, як маленьких дорослих. І необхідність в окремих розробках дитячих форм відпадає сама собою.

У вересні діти повертаються в колективи і потрапляють під атаку вірусів. Навіть оздоровлені і загартовані за усіма правилами діти можуть захворіти. Варто застудитися одній дитині, і півкласу/групи захворіє услід.

Діти, які відвідуютьдитячий садок, і молодші школярі хворіють в середньому до 6 разів на рік. Батьків не повинно лякати те, що діти так часто хворіють. Дитячий імунітет ще "тренується" боротися з вірусами. Але від хвороби до хвороби - імунітет стає сильнішим. І вже в старших класах дитина хворіє рідше.

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.