Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

За даними ВООЗ кількість алергиків на планеті складає 40% від всього населення, а вже через 10 років ця цифра збільшиться до 50%. Причину алергій лікарі пов'язують з забрудненням повітря, неякісними продуктами, захопленням побутовою хімією і навіть надмірним прагненням до чистоти.

На жаль, більшість батьків бореться з хворобою за допомогою ліків, хоча є і профілактичні методи.

Передусім потрібно зменшити контакт з алергенами. Спробуйте менше гуляти з дитиною на вулиці у суху вітряну погоду, коли особливо велика концентрація пилку в повітрі. Краще в цей час посидіти вдома. Але і в квартирі алергенів може бути не менше, ніж за вікном: це і пилок рослин, пил, шерсть домашніх тварин, побутова хімія, спори цвілі. Крім цього практично завжди в домашньому повітрі присутні бактерії і віруси, найдрібніші забруднюючі частки нітратів і сульфатів, металів, смол, продуктів горіння, що залишилися в квартирі після приготування їжі або в результаті роботи обігрівальних приладів. У середньостатистичному будинку за рік збирається близько 18 кг пилу. За даними дослідження ВООЗ повітря всередині приміщень може бути забруднене в 2-5 разів сильніше, ніж на вулиці.

Всі мами знають, що годування груддю в перший рік життя малюка дуже важливе, оскільки через материнське молоко дитина отримує максимум необхідних речовин для здорового розвитку. Philips Avent розділяє цю цінність і піклується про кожну маму, яка годує, щоб діти отримували материнське молоко якомога довше. І хоча годування грудьми – природний процес, іноді він може бути досить важким і
болючим.

2017-06-14 Phillips BFW leaflet v 1
Згідно зі статистикою, більше 60% жінок припиняють годування грудьми раніше, ніж планували, а 40% - годують менше 6 місяців.1 При цьому Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує не припиняти грудне вигодовування до 6 місяців.

Щоб налагодити процес годування, мамам необхідна підтримка близьких, відповіді на запитання про грудне вигодовування і консультації фахівців.


Головні поради мамам, які годують грудьми

Всі ми пам’ятаємо, як закінчуються казки: «Вони одружились і жили довго та щасливо». Та хіба нікому не було цікаво, що сталося далі? Компанія Mattel подбала про продовження улюблених казок, створивши серію ляльок Ever After High, яка прийшлася до вподоби дівчатам в усьому світі. Спробуємо розібратись, у чому ж секрет популярності цих незвичайних іграшок.

Героїні та герої серії — діти усім відомих персонажів «Попелюшки», «Аліси в країні чудес», «Білосніжки» та інших творів. Вони навчаються у школі «Довго і щасливо», і багато в чому схожі на звичайних підлітків. За їх пригодами та відносинами також можна слідкувати в одноіменному мультсеріалі та серії книжок. Тут є дві групи героїв: «Казкові королевичі» (Royals) — принцеси та принци, що хочуть наслідувати шлях своїх батьків, та «Бунтівники» (Rebels) — ті, хто хоче створити власну долю. Тож, як і у випадку з ляльками Monster High, це не просто серія іграшок, а цілий світ з безліччю історій. У кожної ляльки — власна біографія та особливий характер, так що дівчата можуть обрати улюбленицю не лише за стилем одягу чи зачіски, а і за якимись рисами, що їй імпонують.

Але і про одяг та зачіски забувати не слід: тут дизайнери Mattel не стримували уяву, і ляльки виглядають дійсно казково. У кожної героїні та героя — свій яскраво виражений стиль, в якому фантастичні риси з натяками на казкове походження поєднуються з сучасною молодіжною модою. При цьому і волосся, і одяг, і аксесуари виконані надзвичайно якісно, так що грати з ляльками — суцільне задоволення. Ще цікавішою гра стає завдяки шарнірам у ногах та руках ляльок — це робить їх рухи дуже реалістичними.

Слід також зазначити багатий вибір наборів та колекцій. У магазині «Будинок Іграшок» можна придбати як базових ляльок, так і різноманітні ігрові набори та аксесуари. Деякі набори містять також аксесуари для юної власниці ляльки — наприклад, каблучки.

Оригінальні іграшки від Mattel дуже надійні та розраховані на довге використання. Але, як і для багатьох інших популярних серій іграшок, для ляльок Ever After High актуальна проблема підробок. Тому радимо купувати їх у великих іграшкових онлайн- або офлайн-магазинах, яким ви довіряєте. На сайті ihrashky.ua представлений широкий вибір колекцій цієї серії, тому знайти потрібну вашій дитині ляльку буде легко. Якісна оригінальна лялька надовго може стати улюбленою подружкою для дитини та не принесе їй розчарувань.

Серія Ever After High розвиває уяву та дає дітям унікальну можливість самим стати авторами нових казок. Адже саме це відрізняє представників нового покоління. Сучасні дітлахи прагнуть створювати щось нове, своє, а не задовольнятися готовими оповіданнями. Мабуть, саме в цьому полягає причина популярності іграшок «з історією».

 

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.