Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

 

Lego City — найбільш популярна серія конструкторів на світовому ринку. Це величезний реалістичний світ, у який із задоволенням порине ваша дитина. Будівлі та майданчики, звичайні мешканці міста та робітники, автомобілі та мотоцикли, гелікоптери та літаки — усе це створює ритм справжнього мегаполісу, що живе власним життям. І ваша дитина зможе керувати ним як завгодно.

 

2+0.jpg

 

Конструктори Lego City об’єднують сотні тем, що стосуються життя сучасного мегаполісу. Вони втілені в яскравих ігрових моделях, які надихають малечу на будівництво власного міста, сповненого руху та подій. Завдяки розмаїттю деталей ігрові набори Lego City дозволяють створювати безліч комбінацій, що стимулює дитячу увагу та розвиває моторику. Грати з Lego City — означає втілювати в реальність безліч неймовірних ідей.

 

Літо закінчилося, прийшли холоди. Якщо наша шкіра любить холод, то слизова — не дуже.

 

Холодне повітря, пил, бактерії та віруси, алергени та подразнювальні речовини, –– все це може призвести до нежиті, чхання, закладеного та набряклого носа. Це симптоми риніту — запального процесу у слизовій порожнині носа, — доволі розповсюдженого захворювання дихальних шляхів.

 

heel

Незалежно від природи виникнення риніту, — алергічного чи інфекційного, його розповсюджені симптоми — чхання, закладений ніс, нежить. Треба пам’ятати, що інколи риніт — не «самостійне» захворювання, а, скоріше, «сигнал» про наявність в організмі більш серйозної проблеми, яка потребує діагностики та лікування.

 

catban-babyЩе до народження малюка батьки починають штурмувати дитячі магазини, бо слід завчасно придбати все необхідне, від шкарпеток до візочка. І кожен вибір товару потребує ретельної перевірки. Дуже важко визначитись з косметикою, а на полицях магазинів і аптек надано широкий асортимент різних товарів для новонароджених. Майбутнім мамам, особливо тим, які вперше народжують, важко втриматися від спокуси і не накупити всього і побільше. А раптом, ось цей крем дійсно знадобиться, адже на форумах матусі обговорюють проблеми зі шкірою дитини. Передбачити, що вам знадобиться у найближчі кілька місяців, здається неможливим, а так хочеться, щоб під рукою завжди були потрібні вам косметичні засоби. У підсумку: з аптеки чи магазину ви виходите з повними пакетами різних косметичних засобів для новонародженого, якими ви навіть користуватися не будете.

То яка косметика потрібна новонародженому?

Ніжна шкіра дитини у 5 разів тонша ніж шкіра дорослої людини. 
Вона не здатна перешкоджати проникненню різних шкідливих речовин
і тому легко піддається пересиханню, подразненню і запаленню.

Саме тому обирайте лише натуральну і органічну продукцію.

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.