Бесплатные шаблоны Joomla

 

Ліплення — один із найбільш корисних видів дитячого дозвілля. Воно сприяє поліпшенню дрібної моторики та розвиває уяву. Напевно, у дитинстві кожний хоча б раз створював фігурки з пластиліну. Але сьогодні у цього матеріалу з’явилося чимало конкурентів: на ринку представлено безліч видів маси для ліплення. Що ж обрати батькам? Спробуємо розібратись в плюсах та мінусах цих матеріалів.

Безпека

Розпочнімо порівняння з найважливішого параметру — безпеки. Адже це найголовніша вимога до іграшок, особливо тих, що призначені для дітей віком до 3 років. Звичний для нас пластилін можна давати малечі лише під суворим наглядом. Адже він все ж таки складається з багатьох хімічних речовин, що можуть зашкодити здоров’ю дитини за необачного поводження.

shutterstock 390441454 1Найголовнішою турботою в житті кожної матусі є піклування про те, щоб її малюк ріс здоровим та рухався назустріч своєму успішному майбутньому. Ця турбота починається із самого народження малюка. І не секрет, що в цей час для нього немає нічого кращого за материнське молоко, адже воно найкраще відповідає віковим потребам дитини у поживних речовинах.

Повністю підтримуючи концепцію 1000 днів, компанія Nutricia – світовий лідер в галузі виробництва продуктів дитячого харчування – подбала про те, щоб у разі переходу на змішане вигодовування, Ваш малюк продовжував отримувати якісне та корисне дитяче shutterstock 463848845харчування, створивши дитячі молочні суміші Nutrilon 3 та Nutrilon 4.

Унікальний комплекс ProNutra, що є основою дитячих молочних сумішей Nutrilon 3 та Nutrilon 4,  було створено в результаті новітніх досліджень грудного молока. Унікальна формула комплексу зумовлює всебічний вплив на дитячий організм, подібний до впливу молока матері, та сприяє правильному росту та розвитку малюка:

Народження дитини – це найвідповідальніший момент в житті кожної жінки. Батьки назавжди запам’ятають першу посмішку, перше слово, момент, коли малюк простягнув до мами маленькі ручки.

Але малюк – це й велика відповідальність і певні труднощі, які виникають з різних причин. Практично у кожної мами бувають проблеми із годуванням дитини – малюк погано їсть, відмовляється від грудного молока, у нього болить животик, виникає діарея або навпаки, запор.

Все це негативно впливає на стан здоров’я молодої мами – погіршується сон, підвищується стомлюваність, вона не в змозі приділяти необхідну увагу малюку. При постійному застої молока в грудях, може виникнути мастит.

Що треба придбати в очікуванні народження дитини?

Щоб уникнути проблем, треба ретельно підготуватися до появи дитини і придбати все необхідне для догляду за нею. Мед магазин «Ваше здоров’я» представляє широкий вибір обладнання різних виробників і марок, а також професійну консультацію по їх використанню.

Що потрібно для догляду за дитиною?

Щоб уникнути певних проблем по догляду, необхідно мати:

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.