Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Гастроскопическое обстеження відноситься до найнадійніших процедур щодо виявлення патологій в шлунково-кишковому тракті. Тому, як би не лякала гастроскопія, вона є необхідною діагностикою захворювання, а в деяких випадках і лікуванням.


Чому необхідна гастроскопія?

gastero

Виникнення у багатьох людей випадків захворювання шлунково-кишкового тракту практично неможливо якісно досліджувати без внутрішнього огляду. З цією метою призначається діагностично-терапевтичне обстеження шлунково-кишкового тракту, тобто процедура гастроскопії.


Завдяки їй лікар може достовірно вивчити верхній відділ шлунково-кишкового тракту, а саме - шлунок, стравохід і дванадцятипалу кишку. Крім того, ця процедура дозволяє взяти зразки для гістопатологічного обстеження, здати тест на бактерії хелікобактер пілорі, яка веде до виразки шлунка.

Терапевтична роль обстеження полягає в тому, що доктор має можливість під час внутрішнього огляду усунути деякі надзвичайні ситуації, особливо що виникли кровотечі або проводити планові процедури.
Основними показаннями для проведення обстеження є:

  • симптоми, які сигналізують про порушення роботи стравоходу: безперервна блювота, утруднене ковтання, втрата апетиту, отруєння отруйними речовинами;
  • симптоми, які сигналізують про порушення роботи шлунка: безперервні болі в животі, втрата апетиту і анемія.

Якщо хочеться трохи урізноманітнити своє дозвілля, то грудень-січень - найбільш сприятливий для цього час. Безліч новорічних шоу, вистав на льоду, концертів, театральних постановок. Є шоу, призначені тільки для дітей, а є - тільки для дорослих, але в основному вони розраховані на сімейний похід. Виберіть ідеальне для себе, і зробіть свій вихідний реально незабутнім.

«Лускунчик» Київ Модерн-балет Раду Поклітару

Це уявлення розраховане на дорослих молодих людей або дітей віком від 12 років, так як в ньому немає супер милих артистів в іграшкових костюмах. Але,

1.jpg тим не менш, історія буде розказана щиро, душевно і з гамою почуттів. Вистава дуже масштабна через велику кількість задіяних артистів та інших працівників.

 

Раду Поклітару разом з трупою покажуть не солодку різдвяну історію, а чесну, трохи жорстку і небезпечну, з часткою гостроти і прямолінійності. У цьому допоможуть зухвалі руху, витончено-пронизливі танці, страшно-небезпечні трюки. Насолодитися цим мракобіссям в творчому амплуа можна 3 і 4 грудня о 19:00 в «Жовтневому» палаці.

Купити квитки на балет Лускунчик можна на цьому сайті https://kontramarka.ua/uk/luskuncik-kiiv-modernbalet-radu-poklitaru-49818.html

Новорічна вистава «Холодне серце»

Поки тільки починають анонсувати вихід другої частини мультфільму в кінотеатрах, 30 кращих артистів країни готові подарувати вам уявлення «Холодного серця». Казка прозвучить ще трагічніше, але з ноткою радості, романтично, але з часткою ненависті, незвично, але не відходячи від основного сюжету. Звичайно, як же без авторських доповнень і коректив. У шоу «Холодне серце» найменші глядачі зможуть взяти участь в шоу мильних бульбашок, насолодитися вогняною виставою, бути шокованими неймовірними трюками умілих акробатів.

Діти будуть давати підказки Анні, щоб та швидше знайшла свою улюблену сестру Ельзу. Загалом, буде дуже весело, а у діток з'явиться відчуття, що вони на 2 години несподівано стали героями улюбленого мультика. Щоб подарувати дитині такі почуття, вирушайте на шоу 29 і 30 грудня в «Жовтневий» палац.

Квитки доступні на сайті https://kontramarka.ua/uk/holodne-serce-49547.html

 

Детские автокресла

Готуючись до появи нового члена сім'ї, ми ретельно обираємо коляски, ліжечка, одяг та аксесуари. Якщо у вашій родині є особистий автомобіль, дуже важливо буде придбати і дитяче автокрісло. Адже за правилами дорожнього руху як України, так і більшості країн світу дитину заборонено перевозити в машині без спеціалізовано обладнаного сидіння до тих пір, поки дитина не досягне 12 років або 135 см зросту.

BRITAX-ROMER

Флагмани ринку — дитячі автокрісла BRITAX-ROMER — представлені в широкому асортименті моделей і дизайнів. Вони розробляються в суворій відповідності з усіма євростандартами і припускають перевезення дітей як проти ходу руху (до року), так і за ходом руху (після року). Крісла легко трансформуються, вони оснащені всім, щоб використовувати їх було максимально комфортно:

  • зручними і м'якими підголовниками;
  • надійними бічними стінками;
  • спеціальною технологією Outlast в чохлі KeepCool.

 

Вона спрямована на поглинання надмірної кількості теплової енергії та повернення її у вигляді охолодженого повітря. Це не дає дитині перегріватися, особливо в літній період.

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.