Шаблоны Joomla 3 тут
1 триместр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
2 триместр 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  
3 триместр 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

a_249Жінка
Можливо, у Вас з'являється почуття, начебто електричний струм пробігає від низу живота до ніг. Це викликано тим, що плід опускається глибше у Ваш таз і при цьому зачіпає нервові стовбури.
Ми досить багато часу приділили знайомству із процесом пологів. Тепер давайте обговоримо ще одне питання - присутність членів родини в родовій палаті.
За кордоном це зустрічається повсюдно. Чоловік перебуває поруч із породіллею в передродовій палаті, що дає жінці відчутну моральну підтримку. Саме усвідомлення того, що поруч рідна людина, діє досить благотворно, не говорячи вже про ті випадки, коли розумні чоловіки дійсно допомагають упоратися з болем, керуючи подихом жінки під час перейм. Деякі чоловіки йдуть ще далі - присутні при стадії виштовхування, під керівництвом лікаря й акушерки виконують масаж, укладають грілки або пакети з льодом, приймають дитину, що народжується, на руки, перев'язують і перерізують пуповину. До речі, пуповина не містить болючих нервових закінчень, так що ні дитина, ні породілля не відчувають ніякого болю під час її перерізання. (Хто з нас волає від болю в перукаря?)
За кордоном розмір участі чоловіка при пологах визначається бажанням і готовністю. Далеко не всі чоловіки здатні зберігати холоднокровність під час цього величного й таємничого процесу. Тому, якщо хтось і не готовий бути із дружиною до переможного кінця - тут немає нічого дивного. Але навіть якщо участь батька виражалося в тому, що він тримав дружину за руку, заглядав їй в очі й утішав словами - повірте, він зробив велику справу!
Окреме питання - присутність дітей під час пологів. Деякі чоловіки й фахівці вважають це корисним, природно, лише в тому випадку, якщо діти не зазнають при цьому дискомфорту. І сам факт присутності, й можливе поводження дітей під час пологів обговорюється заздалегідь, причому діти в цьому випадку також відвідують спеціальні підготовчі класи.
У нас ця проблема залежить від особливостей роботи конкретної родопомічної установи. В будь-якому випадку, бути присутнім Вашому чоловікові під час пологів чи ні, і в чому конкретно буде полягати його участь - треба попередньо обговорити з лікарем. Переконаєтеся в тому, що чоловік реально уявляє те, що йому доведеться побачити та не має ілюзій з цього приводу.
Майбутня дитина
Маля додає у вазі в середньому близько 28 -30 грамів у день і продовжує інтенсивно готуватися до життя поза маткою.
До речі, Ви вирішили як його назвати? Якщо ні, то покваптеся!
Переглянути галерею 3D зображень розвитку малюка тиждень за тижнем

Психологія

Чекаємо дитину

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.