Скачать бесплатные шаблоны Joomla
1 триместр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  
2 триместр 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  
3 триместр 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

a_250Жінка
Ваша вагітність впритул підібралася до визначення "доношена". Якби пологи почалися тепер, лікарі навряд чи почали б їх зупиняти.
Постарайтеся побільше довідатися про пологовий будинок, в якому Ви збираєтеся народити на світ свого карапуза. Особливо це стосується можливості присутності чоловіка або інших родичів при Ваших пологах. Про це ми поговоримо трохи пізніше, а зараз хотілося б сказати кілька слів про грудне вигодовування дитини.
На відміну від закордонних "колег по вагітності" наші жінки в переважній більшості інформовані, що годувати дитину грудьми - не лише природно, але й корисно. Навіть саме скромне перерахування переваг грудного вигодовування перед штучним виглядає переконливо. Коротко нагадаємо: дітки, які вигодовуються материнським молоком менше хворіють на інфекційні захворювання, рідше страждають від алергії, мають менший ризик синдрому раптової смерті, формують більш правильний прикус і до того ж у майбутньому - мають більш високий інтелект! Мама, яка годує отримує колосальний емоційний підйом, що позитивно впливає на її здоров'я. Дослідження показують, що годування грудьми істотно знижує ризик раку молочної залози в жінок.
Зараз комерційно доступні практично будь-які продукти для дитячого харчування. Більшість із них виробляється із використанням високих технологій та мають збалансовану формулу, яка наближує склад суміші до складу жіночого молока. Однак ці продукти створюються на основі коров'ячого або соєвого молока. Мудрою Природою (або Творцем, якщо хочете) коров'яче молоко "розроблялося" для телят, а не для новонароджених людей. Представники старших поколінь можуть заперечити - мов, раніше годування коров'ячим молоком не викликало подиву в лікарів, та й нічого страшного з дітьми не відбувалося. Що можна сказати із цього приводу? Усе змінюється, в тому числі й знання людства в області біології та медицини. Тому, відводячи убік дискусію про плюси й мінуси різних видів вигодовування дітей, давайте довіримося мудрості Природи, що передбачила у Вашім організмі можливість створення ідеального харчування для маляти - грудного молока.
До речі, якщо все-таки з яких-небудь об'єктивних причин грудне вигодовування неможливо - потрібний дуже серйозний підхід до штучного харчування. Величезне значення має практично все - склад сумішей, технологія їхнього готування, техніка годування маляти і т.д. Тому в цьому випадку абсолютно необхідна участь фахівця ( лікаря-педіатра, а то й дитячого дієтолога).
Майбутня дитина
Плід робить дихальні рухи. Під час вдиху в його легені попадає амніотична рідина, яка потім виводиться під час видиху. Часом малюка турбує гикавка.
Постарайтеся запам'ятати відчуття рухів плода усередині Вашого тіла. Пройде ще трохи часу, і, повірте - Ви будете за ними сумувати!
Переглянути галерею 3D зображень розвитку малюка тиждень за тижнем

Психологія

Чекаємо дитину

Здоров'я

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.