Скачать бесплатные шаблоны Joomla

111187904_suhieloktiОсь вже настала весна і наближається сезон, коли ми знімемо, нарешті, наші теплі пальта і куртки і зможемо носити легкий відкритий одяг. Але не всі жінки радіють цьому, дивлячись на стан шкіри на своїх ліктях. Сухі лікті! Що ж робити, щоб вони повернули належний вигляд і можна було, не соромлячись, носити одяг з короткими рукавами?

Сухі лікті - що робити?

Можливі причини сухої шкіри на ліктях :

- Сухість і тріщини шкіри на ліктях нерідко є наслідком гормональних порушень. Тому, якщо подібні симптоми ви відчуваєте вже давно, і при цьому вони погано піддаються корекції, то раджу вам звернутися до ендокринолога. Косметичні засоби тут допоможуть лише частково і на час. Але часто буває, що виною всьому служить не якесь захворювання, а банальний брак вітамінів в їжі, або ж просто поганий догляд.

hair-care-springНарешті прийшла довгоочікувана весна, настав час блищати, спокушати і підкорювати . Жінки починають поступово позбавлятися від зайвих елементів одягу, являючи світу свої принади. Але що робити, якщо часом не всі принади пережили довгі зимові місяці гідно?

У першу чергу це стосується волосся, на яке різкі перепади температур, різні головні убори, мокрий сніг, сухе повітря опалювальних приміщень і брак вітамінів позначаються самим негативним чином. Звичайно, превентивні заходи потрібно було приймати ще задовго до весняної відлиги, але активно взятися за відновлення, а головне домогтися бажаних результатів можна і зараз.

85c25e5fd92a714ad68bd8ef37ee51dbДогляд за шкірою навколо очей не повинен обмежуватися косметичними засобами - не усунувши передумови для зморшок, темних кіл і набряків, навряд чи можна отримати красиву шкіру навколо очей навіть при постійному догляді.

Шкіра навколо очей заслуговує особливої ​​уваги. Адже саме в цій області шкіра найтонша і чутлива, і практично позбавлена ​​підшкірного жиру. Ця частина обличчя найбільше схильна до розтяжок і появи перших зморшок навколо очей.

Для тривалого збереження краси та еластичності шкіри, догляд за шкірою навколо очей краще починати в молодому віці ( 23-25 ​​років). Це зовсім не означає, що потрібно без розбору хапати з вітрин всі засоби потрібної категорії.

Більш того, косметологи рекомендують, що до 27-30 років догляд має бути в першу чергу природним і легким, і не включати в себе застосування «антивікових» компонентів і препаратів.

Стиль життя

Як діяти у кризовій ситуації. Пам'ятка для родини

More details
ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

More details
Ялинка чи Дідух?

Ялинка чи Дідух?

More details
Сучасні страви на Святу Вечерю

Сучасні страви на Святу Вечерю

More details
Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.