https://nachodki.ru/

Сонце нам дарує тепло, вітамін D та молекули радості: серотонін та бета-ендорфін, і засмагу. Золотава шкіра - це символ літа, відпустки, активного відпочинку, здоров'я і краси. А використання сонцезахисних кремів свідчить про свідоме ставлення до свого тіла.

Чи справді засмага нам потрібна, а сонцезахисні креми надійно рятують від опромінювання?

Міф: засмага це здоров'я і краса

Правда: сонце викликає рак, опіки, пригнічує імунітет і прискорює старіння шкіри

Смагляве тіло справді може бути дуже естетичним. Але з точки зору медицини, засмага не сприяє ані здоров'ю, ані красі.

Засмага - це захисна реакція шкіри на дію ультрафіолетового проміння. Темний пігмент шкіри меланін утворюється в спеціальних клітинах і має поглинати ультрафіолет, не допускаючи його вглиб шкіри.

Мітки: ,

Влітку через перепади температури та спеку навіть ввечері буває вкрай важко заснути. А від цього ви прокидаєтесь зранку втомленими та розбитими.

Експерти порталу PureWow поділилися корисними порадами про те, як полегшити спекотну літню ніч і заснути без проблем.

 Приймайте душ

Прийміть прохолодний душ безпосередньо перед тим, як лягати спати. Так ви знизите температуру тіла і заснете більш комфортно.

Подушка – це важливо

Влітку надайте перевагу подушкам з гречаним лушпинням. Така подушка сприяє кращій вентиляції повітря. На додаток до своїх охолоджувальних властивостей, гречані подушки приймають анатомічну форму голови людини та дозволяють м’язам шиї й спини розслабитися. Окрім того, оберіть шовкову наволочку.

Шовк є природним регулятором температури, тому, коли подушка покрита шовковою наволочкою, шкіра голови й обличчя “дихає”, а спека переноситься легше.

Мітки: ,

Незважаючи на величезну кількість нововведень в області видалення волосся, гоління і сьогодні не втрачає своєї актуальності.

Уявімо класичну ситуацію. Ви плануєте побачення, звичайно ж, бажаєте виглядати бездоганно. Видаляєте всі зайві волоски станком, насолоджуєтеся видом своєї красивої гладкої шкіри. Але не надто довго... Тому що вже через кілька годин замість шовкової і гладкої шкіри, як у рекламі, Ви помічаєте почервоніння, а іноді і дрібний висип. І ось вже подразнення плавно перетікає зі стану Вашої шкіри в Ваш настрій!

Такі неприємні історії трапляються не тільки з чоловіками (у яких гоління - щоденний ритуал), але і з кожною другою жінкою, яка приділяє хоча б мінімум уваги своїй зовнішності. Чому ж наша шкіра так реагує?

Можливі причини появи подразнення:

  • Ви могли занадто пересушити шкіру різними лосьйонами, у вміст яких входить спирт. Зневоднена шкіра реагує на механічний вплив бритвою дуже сильно.
  • Варто перевірити лезо на Вашій бритві. Можливо, його вже давно пора замінити? Тупе лезо здатне сильно пошкоджувати шкіру

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.