Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Для нової дитини так багато починається вперше! Перша посмішка, перший тверді продукти, перший зуб. І щоразу ви хочете встати і аплодувати.

Від перекочування до сидіння, від ходіння до говоріння, як зафіксувати ці досягнення та зберегти особливі спогади? У вас є багато варіантів!

1. Словами


Ведіть журнал ранніх років вашої дитини. Не потрібно робити довгі, докладні записи – лише кілька слів і дата допоможуть згадати момент. Журнал допоможе вам згадати про ті особливі моменти, коли ваша дитина посміхнулася і вперше сіла. Або вперше сказала чарівне слово: "Мама"

У журналі також можна ділитися вашими емоціями на той час. Це буде чудовий звіт про життя сім'ї. У книжкових магазинах продаються записники, які дуже добре підходять для дитячих журналів – з місцем для записів, дат і реквізитів, так що важлива інформація не буде втрачена. Якщо це не ваш стиль, простий ноутбук також підійде!

Еллен Ньюборн

 Дитячі свята – це прекрасна нагода для соціалізації малюків. Весела година або два у товаристві з іншими дітьми допомагає будувати дружні відносини. Це прекрасний час, щоб тренувати навички спілкування.


Ось деякі рекомендації з планування дитячого свята.

Навчання та задоволення 
Для малюків дитячі свята мають навчальне та розважальне значення. Малюкам подобаються свята, тому що це допомагає їм розвивати соціальні навички. За даними Американської академії педіатрії (AAП), це час, коли вони будуть взаємодіяти зі своїми однолітками і навчаться гратися по черзі, мінятися та засвоять інші важливі соціальні навички.

Але як ви вже, напевно, знаєте, малюки можуть також бути справжньою карою, так що хороший план із урахуванням кількох рекомендацій ААП допоможе все провести гладко:

• Плануйте з огляду на графіки денного сну
• Пропонуйте закуски і напої, які підходять малюкам 
• Підготуйте по дві штуки кожної іграшки (дві машинки, два лопати, два м'ячі), щоб зменшити конкуренцію, якщо ваша дитина не захоче ділитися
• Попросіть дорослих допомогти, озвучивши можливі проблеми та поділившись ідеями 

І не забувайте про ваше почуття гумору Незалежно від того, наскільки добре ви сплануєте, ваш малюк може раптом стукнути гостя по голові ведмедиком, а запрошена мама може розкритикувати усі страви, які ви планували подати.

Просто посміхайтеся - і пам'ятайте, що попереду іще багато свят! 

pampers.ua/

valЗа однією з версій історія свята Святого Валентина бере свій початок з Луперкалій Стародавнього Риму. Луперкалії проводилися на честь бога Фавна (Луперк — одне з його імен), покровителя стад. Відзначалися вони щорічно з 13 по  15 лютого і вважалися римським святом родючості та добробуту.

Основне призначення Луперкалій, як і кельтського весняного свята Імболка — очищення від бруду й зла та відродження землі до нового життя. Одягнені, як і їхній бог, у козячі шкури, молоді жерці Фавна луперки (Luperci) — «вовчі брати» — збиралися для священного очисного жертвопринесення в печері-храмі, де в дитинстві брати - засновники Рима ссали молоко вовчиці, яка їх прихистила. Підношенням божеству слугувала кров двох козлів і собаки. Потім цією ж кров’ю, яка стікала з леза жертовних ножів, жерці окропляли чоло двом юнакам-патриціям, присвячуючи їх Вовчиці, і негайно змивали її м’якою вовною, змоченою молоком.

Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.