Статьи и обзоры nachodki.ru

nbВаш малюк любить воду? Довго та з задоволенням хлюпається у ванній? А можливо, він вже навіть трохи пірнає та плаває? А тим часом наближається літо? Значить, час купити дитячий басейн, в якому малюк буде із задоволенням грати на дачі або в селі. А якщо Ви збираєтеся з крихіткою на море, то маленький басейн Вам необхідний! Його зручно надути на пляжі — не завжди температура води в морі прийнятна для малюка, в маленькому ж басейні вода дуже швидко нагрівається.

Отже, якими бувають дитячі надувні басейни? Що потрібно знати при його виборі?

Для початку необхідно визначитися з розміром дитячого басейну. Для використання на пляжі необхідний маленький басейн, який зручно кожен день носити до водоймища або швидко надувати безпосередньо на пляжі. Для дачі ж можна купити дитячий басейн будь-якого розміру, все залежить від наявності вільного місця та віку дитини. Що стосується глибини, то маленьким діткам підійде мілкий басейн, до 30 сантиметрів. Як правило, рівень води в таких дитячих надувних басейнах не більше 15 – 20 сантиметрів. Цього цілком достатньо для дитини, та відносно безпечно (звичайно, при будь-якій глибині, ігри в басейні повинні проходити під чуйним наглядом дорослих), крім того, невеликий шар води швидше та краще прогрівається. Більш старшим дітям можна купити глибший басейн — навряд чи їм буде цікаво плескатися на мілині.

Продумайте, де і як буде зберігатися басейн у той час, коли малюка немає на дачі або в селі. Адже якщо немає можливості залишати його на вулиці, Вам доведеться щоразу здувати-надувати його та заносити в обране місце зберігання; з дуже великим дитячим басейном робити це незручно.

altЗазвичай надувні басейни не передбачають можливості фільтрації та очищення води. Вода в них швидко забруднюється — її необхідно змінювати в середньому кожні 3 дні. Дуже рідко басейни для дітей мають отвір для зливу, тому зміна води — досить трудомістке заняття, і чим більший басейн, тим складніше змінити в ньому воду. Обов\'язково візьміть до уваги цей чинник при виборі розміру басейну. Зручно, також, якщо конструкція дитячого басейну дозволяє накрити його в той час, коли дитина не грає в ньому. Таким чином, вода в ньому буде довше залишатися чистою.

Вибір форми басейну залежить від Ваших смакових переваг і побажань дитини. Зараз можна купити басейни для дітей у формі правильних (наприклад, круга, овалу, квадрата, прямокутника) і неправильних геометричних форм, а також у формі різних тварин, кораблів, машин, інших предметів — у цьому фантазія виробників безмежна. Існують, також, басейни для дітей з невеликою гіркою, або подвійні з переходом-гіркою. Дитині більш старшого віку можна запропонувати самостійно вибрати надувний басейн.

У сучасних дитячих басейнах існує два типа дна: пласке та надувне. Звичайно, для маленької дитини краще надувне — на ньому тепліше сидіти, крім того, воно добре пом\'якшує падіння. Ну а для більш старшого малюка можна вибрати й пласке дно — по ньому легко та зручно ходити.

altБагато басейнів для дітей мають елементи, що захищають крихітку від сонця, — це може бути як тент або козирок, так і, наприклад, хвіст кита чи шапочка грибочка, у вигляді яких зроблений дитячий басейн.

Крихітці буде цікаво грати в басейні з надувними іграшками, часто вони входять у комплект. Також, цікавою розвагою є вбудований фонтан — як правило, він підключається за допомогою шланга до водопроводу або колонки.

У комплектацію басейну для дітей обов\'язково повинен входити ремкомплект для швидкого ремонту дрібних ушкоджень. Також, добре і зручно мати насос — без нього надути басейн, особливо великий, дуже важко.

Окремо відзначимо заходи безпеки під час купання в басейні.

Необхідно постійно бути поруч з дитиною під час її гри в басейні.

Постійно перевіряйте воду в дитячому басейні на відсутність комах — влітку у пошуках води вони часто потрапляють в басейн. Чи варто говорити, які небезпечні для малюка, наприклад, укус оси або з\'їдена ним муха. Також, слідкуйте, щоб вода не була надто холодною.

altДозуйте час перебування крихітки в басейні. Діти можуть плескатися годинами, але не забувайте, що тривале перебування у прохолодній воді може призвести до хвороби.

Не дозволяйте дитині грати під прямими сонячними променями. Якщо конструкція басейну не передбачає захисту, поставте біля нього звичайну парасольку від сонця.

Періодично протирайте дно басейну — з часом воно, як правило, стає слизьким (особливо, якщо цьому сприяє матеріал, з якого воно виготовлено) і, посковзнувшись, малюк може невдало впасти.

А тепер купіть своєму малюкові дитячий надувний басейн, і Ви побачите, скільки задоволення доставить йому нова іграшка влітку!

Джерело: znamy-prosto.com.ua

товариУ наш час, мабуть, усім відома користь свіжих фруктових та овочевих соків. Адже саме вони містять максимальну кількість вітамінів, насамперед вітаміну С, а також необхідних організму мікроелементів та мінеральних солей. Крім того, у свіжих соках, зокрема, із яблук, полуниці, малини, журавлини міститься багато антиоксидантів — речовин, котрі захищають клітини організму від дії так званих вільних радикалів. Молекули вільних радикалів сприяють розвитку серцево-судинних і онкозахворювань, а також прискорюють процеси старіння.

Отже, нема потреби доводити цінність соків для нашого здоров'я. Втім, зазначимо, що користь саме свіжоприготованого соку непорівнянна із фабричними аналогами. На жаль, соки із коробки майже не містять натуральних вітамінів, окрім того, до їхнього складу часто входить чимало цукру, що аж ніяк не свідчить на їх користь.

Таким чином, для тих, хто турбується про своє здоров'я, незамінним помічником на кухні може стати [B]соковижималка[/B]. Але як її обрати, щоб вона дійсно служила вірою і правдою, а не припадала пилом на полиці? У цій статті ми допоможемо Вам розібратися із тим, що варто мати на увазі, обираючи подібний електропобутовий прилад.

Отже, збираючись придбати соковижималку, насамперед слід визначитися, із чого Ви збираєтесь робити сік.

Якщо Ви надаєте перевагу свіжому апельсиновому або грейпфрутовому соку, зверніть увагу на спеціальні соковижималки для цитрусових (цитрус-преси). Такі прилади мають вельми просту конструкцію. Складається вона із мотора і конусоподібної насадки, котра, обертаючись, витискає сік із половинки фрукта. Деякі моделі мають вбудовану ємність для збору соку, в інших сік наливається відразу у чашку. При всій цій простоті, є декілька нюансів, до яких слід придивитися, щоб зробити вдалий вибір. Так, до комплекту такої соковижималки обов'язково мають входити [B]насадки різного розміру[/B], які можна змінювати відповідно до розміру плоду.

Для більш ефективного витискання соку насадка може мати [B]режим реверса[/B], тобто обертатися почергово у різні боки.

Деякі моделі надають можливість [B]змінювати розмір отвору[/B] для виходу соку, завдяки чому Ви маєте можливість отримувати сік різної густоти.

Простіші моделі таких соковижималок передбачають, що людина триматиме фрукт рукою. Для тих, кого не влаштовує такий варіант, існують прилади із кришкою, що утримує фрукт — втім, це відразу позначається на ціні.

Говорячи про контейнер для готового соку, відзначимо, що особливо зручними є прозорі ємності із нанесеною шкалою об'єму рідини. А моделі, що передбачають наливання соку безпосередньо у чашку стануть у нагоді, якщо не хочеться мити зайвий посуд.

Нагадаємо, що сік із цитрусових слід випивати відразу ж після приготування, адже максимум вітамінів у ньому зберігається лише протягом 5 – 10 хвилин.

Якщо ж цитрусових Вам замало і Ви плануєте робити соки із різноманітних фруктів, овочів та ягід, придивіться до так званих [B]універсальних соковижималок.
[/B]
Відразу ж зауважимо, що такі прилади також мають свої обмеження, тож уважно прочитайте інструкцію, у котрій зазначені ті плоди, на які агрегат не розрахований, щоб потім не було розчарувань або навіть поломок через неправильну експлуатацію.

Принцип роботи універсальних, або, як їх іноді називають, відцентрових соковижималок дещо складніший: плоди спочатку подрібнюються на дисковій терці, а потім потрапляють у сепаратор, котрий, разом із мотором, є одним із найважливіших елементів соковижималки.Існують два типи сепараторів — конічні та циліндричні. Завдяки циліндричному сепаратору досягається максимальний об'єм виходу готового соку — до 90 – 95%. Але недолік такої конструкції — відсутність функції відкидання м'якоті. На практиці це означає, що агрегат розрахований на 2 – 3 склянки соку, після чого сепататор забивається і потребує чищення вручну.

Сепаратори ж конічної форми передбачають можливість відкидання м'якоті, отже, розраховані на переробку більшої кількості плодів. Втім, ця перевага компенсується зниженням відсотку виходу готового соку до 65 – 75%.

Чим тоншою є сітка сепаратора і чим густіше у ній розташовані отвори, тим вищою є якість витискання соку і тим менше у ньому м'якоті.

Важливою характеристикою хорошої соковижималки є регулятор швидкості обертання, адже різні фрукти і овочі краще витискаються на різних швидкостях. Зазвичай в інструкції до приладу вказано, які швидкісні режими для яких плодів підходять. Крім того, чим вищою є швидкість, тим більше м'якоті потрапляє у сік, а за меншої швидкості готовий продукт є чистішим.

Іншою суттєвою ознакою вдалої соковижималки є простота використання та догляду. Так, важливим моментом є розмір отвору для плодів, адже від цього залежить об'єм роботи по підготовці до власне витискання. Як показує практика, що легшим є процес приготування соку, то частіше це робитиметься. Також важливо, наскільки зручним є контейнер для відходів і наскільки легко соковижималку мити.

Потужність не є вагомим показником для побутових соковижималок, оскільки різні виробники використовують різні методи її виміру і схильні завищувати значення у рекламних цілях. Тож корисніше дивитися на такий показник, як швидкість обертання центрифуги. Вважається, що оптимальним є значення 8 – 10 тисяч обертів за хвилину. Від швидкості обертання залежить відсоток виходу готового соку.

Вбудований контейнер для соку помітно збільшує розміри приладу, тож зважте, скільки місця на кухні Ви виділите під майбутню покупку. Прилади із прямою подачею соку в чашку економлять кухонний простір і не додають посуду для миття.

Запорукою безпеки користування приладом стане функція захисту від випадкового вмикання, особливо якщо на кухні у вас є маленькі помічники.

Пам'ятайте, що якість матеріалу, як пластмаси, так і металу, має дуже велике значення. Тож, мабуть зайво нагадувати, що не варто купувати прилади невідомих виробників у сумнівних місцях.

Тепер Ви знаєте, як обрати соковижималку. Тож вдалої Вам покупки і доброго здоров'я!

https://znamy-prosto.com.ua/

Стиль життя

Як діяти у кризовій ситуації. Пам'ятка для родини

More details
ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

More details
Ялинка чи Дідух?

Ялинка чи Дідух?

More details
Сучасні страви на Святу Вечерю

Сучасні страви на Святу Вечерю

More details
Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.