Здесь нашел интересный обзор

Ще 20 років назад лікарі в один голос стверджували про необхідність повного зціджування молока після кожного годування малюка. На сьогодні спеціалісти прийшли до висновку, що додаткове зціджування не потрібне, адже, як правило, молока у мами з’являється стільки, скільки з’їдає дитина. Однак є ситуації, коли без зціджування не обійтися. Наприклад, мама вимушена йти на роботу або навчання, а годувати малюка хоче тільки грудним молоком. Дитя народилося слабким і не має сили смоктати груди. Мамі не можна годувати дитину через хворобу, а лактацію хочеться зберегти. Молока багато, а Ваша крихітка їсть зовсім мало… Перелік можна продовжувати, але рішенням усіх цих проблем є зціджування грудного молока. На допомогу в цьому випадку прийде [B]молоковідсмоктувач[/B]. Але як не розгубитися у різноманітті моделей та цін? Сподіваємося, ця стаття допоможе обрати той молоковідсмоктувач, який найбільше підходить саме Вам. Тож давайте розбиратися з наявними у продажу видами молоковідсмоктувачів.

Молоковідсмоктувачі можна поділити на ручні та електричні (або електронні).

огляд товарівНайпростішою моделлю є [B]ручний молоковідсмоктувач[/B] з грушею або помпою. Такими користувалися ще наші мами. Ці молоковідсмоктувачі найдешевші, але на цьому усі їх переваги закінчуються. По-перше, при користуванні ними молоко потрапляє прямо в грушу, і його треба часто переливати у пляшечку. Грушу складно гарно промити. А отже, постає питання стерильності. По-друге, за допомогою таких молоковідсмоктувачів складно зцідити велику кількість молока, і так зване «заднє» молоко, що є найбільш поживним для малюка, не зціджується. Крім того, деякі спеціалісти взагалі не рекомендують користуватися грушевими (помповими) молоковідсмоктувачами, оскільки тривале їх використання може призвести до травмування молочних залоз. Тому подібна модель — вибір для тих мам, які збираються користуватися молоковідсмоктувачем лише час від часу для зціджувння невеликої кількості молока (наприклад, щоб полегшити стан переповнених грудей).

огляд товарів Більш поширеними є [B]шприцеві та поршневі молоковідсмоктувачі[/B]. Вони значно зручніші у використанні. Їх ціна може значно коливатися залежно від торгівельної марки, але, в цілому, вони доступні для широкого загалу. Шприцевий молоковідсмоктувач представляє собою два циліндри, один із яких вкладений в інший. Внутрішній циліндр прикладається до грудей, а зовнішній — рухається вгору-вниз. Так створюється вакуум, завдяки якому молоко відсмоктується. Схожий принцип дії має і поршневий молоковідсмоктувач, але він складається з одного циліндра, а вакуум створюється завдяки спеціальній силіконовій діафрагмі та натисканню на ручку. Однозначними плюсами зазначених моделей є можливість регулювання швидкості та сили зціджування; портативність (їх легко взяти з собою у дорогу, на роботу тощо); безшумність. Такі молоковідсмоктувачі в більшій мірі імітують смоктальні рухи дитини, деякі моделі обладнані спеціальним силіконовим масажером, що робить їх використання комфортним та нетравматичним. З іншого боку, при використанні поршневих або шприцевих молоковідсмоктувачів можуть втомлюватися руки, якщо вони у Вас недостатньо сильні. Але, в цілому, такі моделі цілком підходять для регулярного використання. Трішки тренувань — і все піде як по маслу.

огляд товарів Найбільш дорогими є електричні та електронні молоковідсмоктувачі. Вони найбільш ефективні та потужні у своїй роботі. При їх використанні Вам зовсім не потрібно докладати зусиль для зціджування молока: просто прикладіть молоковідсмоктувач до груді і увімкніть його. Одночасно Ви можете годувати малюка з вільної груді. Мінусами електричних молоковідсмоктувачів є шум, який вони створюють при роботі, а також необхідність наявності електричної мережі. Альтернативу можуть скласти електронні молоковідсмоктувачі, що працюють на батарейках або акумуляторі. Крім цього, є універсальні моделі, які можуть працювати як від електричної мережі, так і від батарейок. Тут треба зазначити, що батарейки на молоковідсмоктувачах досить швидко сідають, а тому Вам доведеться постійно купувати нові.

Звісно, не кожна мама може дозволити собі придбати електричний або електронний молоковідсмоктувач, оскільки їх ціна кусається. Але, купуючи таку модель, Ви отримуєте не тільки надійного помічника, а й значну економію часу та зусиль. Як наслідок, Ви можете приділити більше уваги своїй крихітці. Про придбання такого молоковідсмоктувача слід подумати мамам, які планують вийти на роботу. Адже в такому випадку зціджувати молоко треба щоденно по декілька разів. Тут також треба сказати, що існують моделі електричних молоковідсмоктувачів, які дозволяють зціджувати молоко одночасно з двох грудей. Це значно економить час, але такі молоковідсмоктувачі громіздкі, а тому їх використання зручне лише вдома.

Обираючи будь-який молоковідсмоктувач, треба також звернути увагу на такі моменти:

1. Якість матеріалу. Сучасні молоковідсмоктувачі виготовляються з пластмаси. Якщо Ви бачите шви на корпусі молоковідсмотувача, щербини, подряпини тощо, краще пошукайте більш якісний товар.
2. Конструкцію та комплектацію молоковідсмоктувача: треба, щоб його було нескладно складати, розбирати та мити. Поцікавтеся, чи можна придбати запчастини для молоковідсмоктувача окремо.

Найчастіше молоковідсмоктувачі продаються з пляшечкою, яка кріпиться до нього і в яку зціджується молоко. Годувати малюка Ви можете прямо з цієї пляшечки. Тому в комплекті обов’язково має бути соска на пляшечку. Придбайте ще декілька пляшечок тієї ж торговельної марки, що і молоковідсмоктувач, і у Вас не буде жодних проблем, оскільки всі вони зможуть кріпитися до молоковідсмоктувача. Деякі виробники також пропонують у комплекті ємності для зберігання та заморожування молока. Збираєтесь створити заморожений банк свого молока про всяк випадок? Тоді подумайте саме про такий комплект.

Тепер визначтеся, як часто, де (вдома чи на роботі) Ви збираєтесь використовувати молоковідсмоктувач? Яку суму готові витратити на нього?

[B]Визначилися? А тепер вирушайте в магазин і оберіть молоковідсмоктувач, який влаштовує саме Вас![/B]

[URL=https://znamy-prosto.com.ua]Джерело[/URL]

Так чекали зими, чекали снігу, чекали Нового року, Різдва...насвяткувались і тепер є відчуття, що чогось не вистачає. Чим би то себе розважити? А так і до депресії недовго.. А чи не зробити нам ремонт?

А чому б ні? А хто буде робити? Питання важливе, над яким варто подумати. Хтось цінує спокій і повністю довіряє спеціалістам, комусь не йметься і все хоче зробити сам.
В першому випадку, звертайтесь тільки до перевірених і рекомендованих майстрів. Інакше, вас можуть чекати неприємні сюрпризи.
В другому випадку добре подумайте і зважте свої можливості.
Перші зекономлять час, другі гроші. В ідеалі...

В любому випадку починати треба з кінця – тобто уявити результат. Бажано разом з інтер\'єром, щоб знати де будуть йти кабелі, а де розетка під телевізор, щоб потім не тягати продовжувачі і не шпортатись за дроти...
Намалюйте точний план квартири чи кімнати. Зробіть всі необхідні заміри і нанесіть їх на малюнок, знизу можна порахувати площу стін, селі, підлоги. Це полегшить розрахунки необхідної кількості матеріалів. Ті, кому особливо не йметься, можуть скористатись спеціальними програмками для дизайну. Наприклад PRO100.

А потім гарненько, покроково, детально потрібно описати, що доведеться зробити, щоб досягнути того результату. Не полінуйтесь і не пропускайте цей етап. Такий план допоможе уникнути переробок і додаткових витрат. А також спростить спілкування з ремонтниками, якщо ви їх збираєтесь наймати.
Існує певний порядок виконання робіт, якого варто дотримуватись, щоб потім не перемальовувати стіни і не переклеювати плитку. Дотримуючись цього порядку, плануйте свої роботи.
Починаємо з ремонту ванни і туалету, закінчуємо кухнею і балконом. Наведу приблизний перелік на який можна орієнтуватись

[B]Підготовчі роботи[/B]
• Демонтаж дверей, стяжки, підлоги в всього того, що тре міняти.(Можна заплатити за це, а можна розважитись самим, не так часто випадає нагода щось поламати)
• Влаштування міжкімнатних перегородок
• штукатурка стін і стелі
• цементно-піщана стяжка
• розводка труб водопроводу та каналізації
• зміщення стояків
• встановлення вхідних дверей
• встановлення зовнішнього блоку кондиціонера і прокладка труб до нього
• вивіз сміття (за це хочуть гроші)
[B]Другий етап ремонту [/B]
• проклейка стін і стель армуючої сіткою
• шпаклівка стелі і стін
• монтаж підвісних або натяжних стелі, фарбування або побілка стелі
• встановлення підрозетників і розподільчих коробок
• прокладання дротів
• встановлення підвіконників
• фарбування стін і стелі у 2 рази
• укладання керамічної плитки
[B]Третій етап ремонту. Завершальний.[/B]
• укладка підлоги
• шліфовка і лакування паркету і дошки
• фінішне фарбування стін і стель
• поклейка шпалер
• чіпляння плінтусів
• встановлення дверей , замків, лиштв
• встановлення розеток і вимикачів
• встановлення приладів освітлення
• встановлення відеодомофонів і відеокамер (якщо буде необхідно)
• декорування
• встановлення вбудованих шаф
Ви поки складайте план, а далі буде....

Почнемо ремонт з ванної і туалету. Це хоч і найменші кімнатки в квартирі, але ніяк не найдешевші. Тому до їх ремонту тре підходити дуже відповідально.

Як завжди, починаємо з плану. А реалізацію плану з підлоги.
Дуже важливий і складний етап. Підлога повинна бути рівна і гладка, для цього можливо потрібно буде зробити чи переробити стяжку. Наступний крок - гідроізоляція. Причому ізолювати тре не тільки підлогу, а і стіни на 10-20см. А також не завадить зробити гідроізоляцію стіни, до якої прилягає душова кабіна, чи ванна.
Прослідкуйте, щоб рівень підлоги у ванній був значно нижчим, ніж у інших приміщеннях. Якщо цього не можна досягнути, то потрібно ставити високий ( до 8см ) поріг.

Наступний етап - прокладання труб. Тут існує два важливі правила. Перше - не можна для цього \"колупати\" капітальні стіни. І дуже бажано для цього використовувати спеціальний інструмент - штроборіз. Інакше в стінах можуть з\"явитись тріщини. Після монтажу труб, варто подумати про теплоізоляцію . Інакше можна отримати \"вічний\" конденсат на холодній трубі. І як наслідок - вологі стіни, грибок і т.д.

Переходимо до електрофікації. Навіть якщо на даний момент електрика в ванній Вам не потрібна, то не треба виключати можливість, що за пару місяців вам хтось подарує душову кабіну з \"прибамбасами\", чи гідромасажну ванну. Ну не \"переноску\" ж тягнути тоді? Ліпше про всяк випадок прокласти дріт і заглушити його. Варто знати, що для цього є спеціальний кабель. Розетки і вимикачі в ванній використовувати не рекомендують...Ну, але якщо дуже тре, то вибирайте \"вологозахищені\" моделі.

Наступний етап - стіни.
В першу чергу необхідно підготувати поверхню. Очищаємо стіни від фарби, якщо потрібно, знімається і шар штукатурки. Дуже суворо слідкуємо за вертикальністю стін і рівністю кутів, щоб потім не мати проблем з плиткою і сантехнічними приборами. До речі, їх рекомендується купувати після закінчення оздоблювальних робіт. Так як після ремонту розміри кімнати можуть трошки змінитись.

При підключенні сантехнічних приборів дуже важливо дотримуватись інструкції. Інакше, якщо виникнуть якісь проблеми, Вам можуть відмовити в сервісному обслуговуванні.

Не забуваємо про вентиляцію. Для цього потрібно лишити зазор внизу під дверима 1-2 см. Або ставити спеціальні двері з решіточкою.

[B]Деякі поради, які стануть в пригоді, навіть тим, хто не збирається робити ремонт власноруч.[/B]

1.Водопровідні труби варто розташовувати, таким чином, щоб до них був вільний доступ при необхідності ремонту.

2. Коли вибираєте плитку для підлоги, не забудьте, що вона має бути не слизькою.

3. В суміщених ванних кімнатах потрібно приділити особливу увагу розміщенню унітазу. Унітаз потрібно розташовувати по можливості далі від дверей та ванної (або душової кабіни) інакше він буде виглядати не на місці. Також задумайтеся про зручність зливу, він повинен бути зручний і легко доступний. Також потрібно враховувати, що відстань, не менше 60 см перед ним і по 40см по обидві сторони від нього, дуже бажано, щоб були вільними.

4.Матеріали, які ви використовуєте у ванній кімнаті повинні бути водостійкими.

5. І двері...При ремонті і дизайні ванної кімнати упевниться, що для відкриття дверей є достатньо місця, або зробіть, щоб двері відкривалися назовні.

[B]А також декілька порад з дизайну:[/B]
1. Щоб стеля «стала вища» для її декору необхідно вибирати більш світлі тони, ніж для стін ванної кімнати. У випадку якщо і стіни досить світлі, зробіть стелю білою.

2. Не бійтеся насичених тонів. Темний холодний колір додає простору, глибину і насиченість. Для оздоблення ванної кімнати сучасні дизайнери пропонують безліч колекцій керамічної плитки з використанням блакитного і темно-синього кольору.

3. Якщо ви хочете створити «теплу» ванну кімнату, в невеликому приміщенні краще використовувати пастельні тони, а яскраві акценти розставити за допомогою аксесуарів. Такий прийом збереже відчуття достатнього простору в результаті ремонту ванної кімнати.

4. Не варто вибирати для оздоблення ванної кімнати насичені червоні або коричневі тони - такі кольори візуально зменшать простір кімнати. Також обтяжують інтер\'єр блискучі предмети і великий малюнок. А ось прозорі матеріали і світлі тони навпаки додають приміщенню ванної кімнати «повітря».

5. Якщо ви зупинили свій вибір на мозаїчної плитці, слід добре подумати над кольором. Яскрава мозаїка може сподобатися вам на полиці в магазині, але подумайте, чи зможете ви відпочити і розслабитися в «строкатій» ванній у себе вдома.

[B] Для «збільшення» ванної кімнати: [/B]

* При виборі плитки для ремонту ванної кімнати обов\'язково зверніть увагу на її розміри. Велика плитка (незалежно від її кольору) візуально звужує простір. Оптимальним рішенням для невеликої ванної кімнати буде плитка розміром близько 20х30 сантиметрів.

* Дуже важливим є розташування прямокутної керамічної плитки. Вертикальне розміщення плитки злегка «підніме» кімнату, а горизонтальне - «знизить» і трохи «витягне».

* Візуально розширить приміщення укладання плитки для підлоги по діагоналі.

* Нарешті, не забувайте про можливості дзеркальних інтер\'єрів - використання дзеркал неодмінно допоможе вам «збільшити» ванну кімнату, забезпечивши їй при цьому елегантну декоративність.

Стиль життя

Як діяти у кризовій ситуації. Пам'ятка для родини

More details
ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

More details
Ялинка чи Дідух?

Ялинка чи Дідух?

More details
Сучасні страви на Святу Вечерю

Сучасні страви на Святу Вечерю

More details
Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.