Шаблоны Joomla здесь


Багато хто стверджує, що одяг, взуття не можуть вважатися подарунком, адже діти радіють тільки чомусь менш практичному. Дозвольте не погодитися. Малюки не менш, аніж ми, люблять мати гарний вигляд, вони чудово розуміють, що люди, які їх оточують, надають цьому значення. Тому в деяких сім\'ях прийнято не купувати дешевих речей часто, а краще до свята подарувати дитині гарне, якісне взуття чи одяг. Будьте певні, що \"класним\" кросівкам хлопчик зрадіє не менш, аніж черговій машинці. Можна купити просто так, а можна зробити це подарунком.

[B]Коли дарувати серйозні подарунки[/B]
Серйозні подарунки найліпше купувати тричі на рік: на день народження, Святого Миколая і на Новорічне свято. Планувати їх слід старанно і заздалегідь. Уже влітку варто задуматися над тим, що подарувати дитині на Новий рік. Інакше можна купити зненацька щось нікому не потрібне. Між святами не варто купувати якихось дрібниць (наклейок, чергових машинок, пупсиків), адже такі подарунки швидко опиняються на смітнику, тобто ви просто викидаєте гроші на вітер. Вважається цілком нормальним, якщо на прохання дитини купити для неї якусь річ, відповісти: \"Це не закладено в наш бюджет, на це просто немає грошей\".
Чи купувати десяту ляльку або двадцяту машинку? Доцільніше для ляльки, яку ви подарували раніше, купити іграшкові меблі, посуд, набір для шиття і пошиття одягу, або ж доповнити конструктор деякими новими деталями. Це стимулює дитину творити, трудитися, придумувати різні ігри, та й просто так набагато цікавіше.

[B]Улюблених іграшок не може бути багато[/B]
Іграшок взагалі має бути в домі небагато, тоді діти їх цінують: згадайте своє дитинство й улюбленого безвухого ведмедика. Малюк повинен відчувати ставлення до цієї речі, до цього подарунка. Неможливо щодня отримувати задоволення. Інколи варто навіть проводити ревізію і віддавати (або ховати) деякі іграшки, щоб у дитини не виникало \"іграшкового перенасичення\".
Бажано завчасно дізнатися у дитини, про що вона мріє. Причому повернутися до запитання кілька разів, щоб зрозуміти, чи справді це її заповітна мрія. Існує чудова традиція писати листи Святому Миколаю, Дідові Морозу. Справді, якщо ви знаєте давню, заповітну мрію малюка, спробуйте її здійснити. Для нього це буде великим щастям! До такої іграшки і ставитися він буде бережливіше, і не набридне вона через три дні.
Не менш важливим, аніж сам подарунок, є процес його дарування. Можна просто подарувати дитині подарунок, а можна його заховати, придумати гру, влаштувати смішні конкурси. Діти завжди відчувають, чи вкладено в подарунок душу, вони дуже трепетно до цього ставляться.

[B]Чому іграшка має бути доброю[/B]
Дуже важливо: іграшка має бути доброю! Коли малюкові купують агресивні іграшки, коли він \"помішаний\" на роботах-страхіттях, правдоподібній зброї, це позначається на його поведінці, самопочутті - з\'являються агресивна поведінка, дикі крики, дивні ігри...
Наголошуємо: книги залишаються чудовим подарунком. Але теж лише в тому випадку, якщо це добрі, в гарному обрамленні книги, які житимуть довго і передаватимуться від дитини до дитини. Сьогодні з\'явилося безліч книжок-\"одноденок\", у поганій палітурці, з текстами сумнівної якості! На них теж можна витратити чимало грошей. Тільки навіщо?
І останнє: батьки, не купуйте іграшки \"під себе\"! Тато може подарувати синові модель літака тільки тому, що сам колись мріяв про таку. І потім навіть ображатися, що хлопчик не в захваті від подарунка і зовсім не грається ним.
Наші діти не обов\'язково мають повторювати нас у всьому. Це повною мірою стосується і подарунків.
\"Ваше здоров*я\".

огляд товарів Прийшов час Вашій крихітці спробувати прикорм. Не сумніваємося, що Ви з нетерпінням чекали цього моменту — адже готувати малюку їжу, а потім годувати його з ложечки — це так захоплює! І дитина здається такою дорослою, коли їсть ложкою з тарілки! Але, виявляється, погодувати маленького непосидька не так вже й просто: мало того, що більша частина пропонованої їжі виявляється де завгодно, але тільки не в роті, так ще й малюк весь час крутиться та норовить впасти зі стільця. Тому для годування малюків існують спеціальні [B]дитячі стільчики для годування [/B]— вони не лише полегшують мамі складне завдання, але і дитині в такому стільчику трапезувати зручно та комфортно. А як важливо те, що у малюка тепер є своє власне постійне місце за обіднім столом! Крім того, стільчик для годування можна використовувати для розваги крихітки в той час, коли мама має справи на кухні — зараз випускаються стільчики з функцією качалки та додатковими ігровими елементами.

Вирішивши купити стільчик для годування дитини, Ви, як завжди, стикаєтеся з проблемою вибору. Ми допоможемо Вам розібратися в цьому непростому питанні, розповімо про види дитячих стільчиків для годування та їх функції, а Ви, визначивши для себе потрібні та важливі опції, легко зробите правильний вибір.

Отже, дитячі стільчики для годування бувають декількох видів.

[B]Звичайний стільчик для годування.[/B] Це високий стілець, часто регульований по висоті, з окремим столиком, який, як правило, знімається. Такі дитячі стільчики для годування мають різноманітний дизайн і велику кількість різних опцій (докладніше про них ми розповімо трохи пізніше), тому вибрати серед них такий стілець для годування дитини, що відповідатиме всім Вашим вимогам, буде нескладно.

огляд товарів
[B]Стільчик-трансформер[/B] зазвичай має небагато опцій, але зручний тим, що це стілець «два в одному» — при необхідності він трансформується в стілець зі столиком для ігор. Крім того, як правило, такий стілець займає менше місця, ніж звичайний, а це важливо для невеликих квартир. огляд товарів

огляд товарів [B]Стільчик-бустер[/B] (кріпиться на «дорослий» стілець) або навісний стільчик (кріпиться безпосередньо до столу). Обидва дуже компактні, мобільні, займають мало місця. Але стільчик-бустер можна використовувати тільки на міцному стійкому стільці, бажано, зі спинкою та рівним твердим сидінням, а навісний підходить не до всіх столів. Крім того, обидва ці стільчика, як правило, розраховані на невелику вагу малюка.

Що ж важливо [B]знати про стільчик для годування [/B]та які функції він може мати?

Основа будь-якого стільчика — його [B]сидіння[/B]. Перш за все, воно має бути комфортним для дитини. Зручно, коли сидіння регулюється по висоті, тоді дитина зможе сидіти за спільним столом будь-якої висоти, а пізніше, коли підросте, — самостійно сідати на стілець, опущений в нижнє положення, та злазити з нього. Зазвичай сидіння дитячих стільчиків для годування має оббивку з клейонки — її легко мити, а це дуже важливо, адже оббивка дуже швидко забруднюється, але з іншого боку, така оббивка часто «парить», особливо влітку. Деякі виробники застосовують тканинну оббивку, вона не «парить», але й відпирається набагато гірше клейончастої. Нерідко на ній з'являються плями, що не виводяться, а це позначається на зовнішньому вигляді стільчика. Ідеальною можна вважати тканинну оббивку, яка легко миється або протирається, однак такі оббивки зустрічаються не часто.

огляд товарів
Усі моделі дитячих стільчиків для годування мають [B]стільницю[/B] (часто вона є знімною), на яку можна поставити тарілочку з частуванням малюка, пляшечку або чашку з чаєм. Також, на такий стільниці малюк зможе грати або малювати. І крім того, вона є своєрідним страхувальним бар'єром, який не дозволяє крихітці випасти зі стільчика. Зручно, коли є додаткова накладка на стільницю, яка використовується суто для їжі, — після того, як крихітка поїсть, її можна зняти — і тут же готове чисте місце для гри! Таку накладку легко мити. Часто вона має додаткові заглиблення для пляшечок, тарілочок. Деякі дитячі стільчики комплектуються двома змінними стільницями.

Дуже зручною є [B]спинка[/B], що розкладається в декілька положень. У такому стільці для годування комфортно їсти навіть найменшій дитині, яка ще не вміє сидіти, адже навантаження на її незміцнілий хребет буде мінімальним. А якщо малюк заснув під час їжі, можна просто розкласти спинку та залишити його спати в стільчику (адже є діти, які дуже чутливо сплять, — їх непросто перенести в ліжечко, не розбудивши). Крім того, стілець для годування зі спинкою, що розкладається, можна використовувати і до того, як малюк почне їсти прикорм — найменші зможуть проводити в ньому деякий час на кухні, поки мама закінчить свої справи.

Важливо, щоб стільчик для годування мав [B]ремені безпеки[/B]. Зараз вони, як правило, п'ятиточкові. Перевірте, щоб ремені надійно кріпилися, часто малюки швидко обривають їх. Добре, якщо крім ременів безпеки, в стільці для годування дитини є ріг між ніжок — він не дозволить дитині з'їхати вниз.

Зручно, коли у стільчика є [B]підніжка[/B], з регульованим кутом нахилу та висотою, тоді сидіти в ньому буде комфортно і найменшим, і більш старшим діткам.

огляд товарів
Зручні в застосуванні дитячі стільчики для годування [B]на коліщатках[/B]. Спочатку ця опція здається непотрібною, особливо, якщо Ваша кухня невелика. Але, як показує досвід, стілець для дитини часто пересувається навіть по найменшій кухні, а іноді виникає необхідність перевезти його в іншу кімнату, де малюк буде, наприклад, малювати. Якщо стілець без коліщаток, його доведеться переносити, це важко та незручно, а інакше він може подряпати підлогу.

Стільчик для годування може мати додаткові не властиві йому [B]опції та функції[/B]: качалку, ігрову або музичну панель, дугу з підвісними іграшками та інше. Звичайно, вони збільшують вартість стільчика, але й значно розширюють його функціональність. Наскільки це потрібно Вам і Вашій дитині — вирішувати Вам.

Сподіваємося, ми допомогли розібратися, який стільчик для годування потрібен Вам і Вашій дитині. Бажаємо Вам легкого та правильного вибору, а Вашому малюкові — смачного!

[B] автор Ірина Заяць[/B]

[URL=https://znamy-prosto.com.ua]Джерело[/URL]

Кожні батьки чекають народження своєї дитинки, зустрічі з донечкою чи синочком, перших обіймів, поцілунків. І, здається, що взявши одного разу своє сонечко на руки, більше ніколи з ним не розлучишся.

Але роботу, домашні справи та клопоти поки ніхто ще не відміняв. Тому й доводиться батькам шукати собі тимчасову заміну або забаву для малечі на час виконання роботи чи вирішення справ. Саме в таких випадках в допомозі стане гойдалка.

Що таке гойдалка, з чим її «їдять» і як вибирають Ви дізнаєтеся з цієї статті, адже гойдалка для маляти це незамінна річ, а для батьків — безвідмовна помічниця.

Сьогодні розмаїття дитячих товарів у дорослих викликає неоднозначні відчуття. Асортимент дивує, шокує, викликає захоплення і навіть нерозуміння. Це повною мірою стосується асортименту гойдалок. Здавалося б, ну що такого дивовижного чи захоплюючого може бути в гойдалці? Це ж просто річ, дерев’яна чи залізна конструкція, здебільше загального вжитку, розташована в місцях загального скупчення дітей. Щоправда траплялися і персональні гойдалки, але на загал, в часи нашого дитинства, то було з області фантастики, а не реальності. Ще були саморобні гойдалки, та то вже геть інша історія.

Одним словом, в наших спогадах про дитинство так чи інакше фігурують гойдалки, та це й не дивно, бо дитинство без гойдалки неповноцінне.

Тому, маючи власне дитя, кожні батьки прагнуть придбати та подарувати цей атрибут дитинства.
Сьогодення проходить під гаслами комфорту, компактності, функціональності, стилю. Зрозуміло, що в боротьбі за клієнта виробники в сучасних гойдалках намагаються відтворити ці риси. На ринку представлені різноманітні види та моделі гойдалок в різних цінових діапазонах.

Найбільшою приємністю, на мій погляд, в сучасних дитячих гойдалках є можливість використання від самого народження. До речі, вік — головний критерій класифікації гойдалок.

товари
Свій огляд хотілося б почати з дива, яке поєднує в собі основні риси класичної гойдалки та функції люльки. В таких міксах малеча буде почувати себе захищено, комфортно, зручно як під час гри, так і у стані спокою. Сфера розваг представлена музичними та світловими ефектами, як правило, мобайлом та додатковими підвісними іграшками. Мелодії обов’язково зацікавлять малюка, якщо матуся не лінувалася і вчила маля слухати музику ще до народження. Світлові ефекти та мобайл згодяться трошечки пізніше, коли дитина намагатиметься концентрувати на них увагу. Неможливо не завважити кольорове рішення іграшок — загалом переважає жовтий колір, це пов’язано з особливостями сприйняття кольору немовлям, адже доведено, що дитина перші два місяці реагує лише на жовтий і блакитний кольори. Гойдалки для малюків обов’язково повинні мати паски безпеки і надійну конструкцію, щоб уникнути травмування дитини.

Наступною у нашому огляді з’являється крісло-гойдалка для малюків. Вік застосування — від народження до 6 – 8 місяців. Принциповою відмінністю від попередньої гойдалки є конструкція, габарити і мабуть ціна. Крісла-гойдалки мобільніші у застосуванні, бувають механічні та електричні. Для немовлят обов’язкова наявність додаткової анатомічної устілки, призначення якої — зменшити навантаження на хребет, згодом, коли дитинка зміцніє, необхідність в такому елементі відпадає, її можна буде використовувати як розвиваючу іграшку, та все буде залежати від бажання та фантазії батьків. Зрозуміло що в кріслі-гойдалці функціональні можливості дещо обмежені, але у боротьбі за клієнта виробники теж передбачили наявність ігрової панелі, іграшки призначені для стимулювання зору, тактильних відчуттів, звичайно про безпеку теж подбали. Єдиним умовним недоліком крісла-гойдалки можна вважати необхідність при кожній потребі згинатися, оскільки така гойдалка згідно правил експлуатації повинна розміщуватися на підлозі.

тавари
Але якщо Ви маєте сильне бажання придбати крісло-гойдалку, можу поділитися невеличким секретом, а саме: у продажу можна знайти високі моделі крісла-гойдалки. Тобто, сидячи на дивані, Ви спокійно зможете гойдати чи розважати маля, не згинаючись навпіл.

Різновидом крісла-гойдалки можна вважати шезлонг-гойдалку. По суті, це осучаснене крісло-гойдалка, котре позиціонується як річ, що забезпечує максимальним комфортом малюка та задовольняє естетичні смаки та вподобання батьків. Якщо ви сучасні, стильні батьки з пристойним заробітком та активною життєвою позицією, то шезлонг-гойдалка саме для вас. У виготовлені та оздоблені шезлонгів використовують дерево, натуральні тканини або ж суперновітні матеріали, іншими словами — все має бути на рівні. Хоча ціновий діапазон товару широкий, нижня межа все одно на порядок вища від крісла-гойдалки. За функціональними можливостями дуже схожа з кріслом-гойдалкою, має декілька положень спинки, фіксатор руху, ремені безпеки, іноді комплектується ігровою панеллю, місце для малюка має анатомічну будову. Бувають як механічні так і електричні крісла-гойдалки.

Такі моделі шезлонгів-гойдалок мають свою привабливість, та на жаль не кожному підійдуть за ціною та стилем.
Ще одним різновидом крісла-гойдалки є напідложні розкладні електронні гойдалки. Вік використання — від народження і до шести — восьми місяців. Основною відмінністю від попередніх представників є розкладна конструкція, ідеальне рішення для обмеженого простору. Місце для дитини відповідає будові крісла-гойдалки, і відповідно має всі функції. В середній ціновій категорії. товаритовариДля малечі від 6 місяців можна використовувати напідложні механічні або підвісні гойдалки. Коли Ваша дитинка навчиться добре сидіти та міцно триматися, можна сміливо переходити на механічні розкладні гойдалки. Такі гойдалки прості і зручні у використанні, з високим рівнем безпеки для малюка, і як правило, всі деталі, що контактують з дитиною, у м’якому захисті. В деяких моделях спинку можна ставити у декілька положень. Такі моделі в середній ціновій категорії.
товари Для більш старшої малечі 8 – 9 місяців використовують підвісні гойдалки. З усіх моделей та різновидів підвісні гойдалки — найбільш практичний та бюджетний варіант. Можливо застосовувати як в будівлі так і на вулиці. Існує два види базової моделі.

Перший варіант — це класична модель, що виготовляється з дерева або пластмаси, такі гойдалки мають суттєвий недолік, у вигляді відсутності засобів безпеки. Другий варіант — підвісні крісла-гойдалки, виготовляються з пластмаси, мають засоби безпеки у вигляді пасків безпеки і / або т-образного бортика. В деяких моделях передбачена можливість зняття спинки, що продовжує термін експлуатації. Загалом підвісні гойдалки розраховані на дітей до 3 років.

Насамкінець хотілося б сказати, що насправді неважливо, на якій моделі Ви зупините свій вибір, тому що всі вони відповідають призначенню гойдалки – стимулюють і розвивають опорно-рухову систему, сприяють налагодженню координації рухів, а головне — дарують хвилини гарного настрою, посмішок та веселого захоплюючого сміху.

[URL=https://znamy-prosto.com.ua]https://znamy-prosto.com.ua[/URL]

Стиль життя

Як діяти у кризовій ситуації. Пам'ятка для родини

More details
ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

ВМІСТ НЕВІДКЛАДНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЮКЗАКА ДЛЯ КЛАСУ/ГРУПИ, ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ДИТИНИ

More details
Ялинка чи Дідух?

Ялинка чи Дідух?

More details
Сучасні страви на Святу Вечерю

Сучасні страви на Святу Вечерю

More details
Copyright © 2007 - 2019 Ресурс для батьків "Малеча" Всі права застережено.